aas profil

Automotive Assembly Systems

Kim jesteśmy?
Firma Automotive Assembly Systems powstała jako odpowiedź na potrzeby firm produkcyjnych, dla których jakość nigdy nie jest przypadkowa.
Oferujemy usługi z zakresu wsparcia procesów produkcji oraz logistycznych, kontroli, naprawy i podmontażu części, podzespołów oraz komponentów dla przemysłu wielkoseryjnego, głównie w branży motoryzacyjnej, RTV i AGD. Nasza oferta to odpowiedź na potrzeby firm poszukujących rozwiązań pozwalających natychmiast reagować na sezonowe wzrosty produkcji, jak również fluktuację zamówień Klientów.
Kogo poszukujemy?
Nasza firma to idealne miejsce aby zdobyć tak cenne doświadczenie zawodowe. Cenimy ludzi zaangażowanych, chętnych do rozwoju.
Pracownicy Automotive Assembly Systems są młodymi ludźmi zaangażowanymi w swoja pracę i profesjonalnie podchodzącymi do swoich obowiązków.
Poszukujemy osób na stanowisko operator wsparcia produkcji.
Jesteś zainteresowany ? Zaaplikuj już dziś!

 

FAKTY I LICZBY
 
  • od 2006 w biznesie
  • ponad 900 wykwalifikowanych pracowników
  • stały rozwój oferowanych usług i rozwiązań
  • doświadczona kadra menedżerska
  • należymy do koalicji Przyjazna Rekrutacja
 
Oferty pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej.
 
Nie znalazłeś oferty, która Cię interesuje ? Za pośrednictwem naszej strony zostaw kontakt do siebie w ciągu kilku godzin oddzwonimy!
 
Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.aasystems.pl - gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!
 
 

 

 

Komentarze (0)