JĘZYK DYPLOMACJI I INSTYTUCJI MIĘDZYNARODOWYCH

JĘZYK DYPLOMACJI I INSTYTUCJI MIĘDZYNARODOWYCH

JĘZYK DYPLOMACJI I INSTYTUCJI MIĘDZYNARODOWYCH

Studia w Warszawie

język dyplomacji i instytucji międzynarodowych

Odkryj studia język dyplomacji i instytucji międzynarodowych w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Język dyplomacji i instytucji międzynarodowych studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Język dyplomacji i instytucji międzynarodowych to unikalna propozycja kształcenia. Dziś bowiem musimy mieć świadomość, że zarówno w sferze publicznej, jak i prywatnej przestajemy funkcjonować wyłącznie na arenie lokalnej. Towarzyszy nam rozwój globalny, więc potrzebujemy też specjalistów, którzy będą wiedzieli, jak funkcjonować na arenie międzynarodowym.

Studenci kształcić się będą w zakresie trzech grup przedmiotów – filologii angielskiej, prawa i teorii dyplomacji, czy zagadnień praktycznych takich jak sztuka negocjacji. Warto podkreślić, że w programie kształcenia znalazły się przede wszystkim takie przedmioty, które można wykorzystywać podczas prowadzenia szeroko rozumianej działalności dyplomatycznej. W praktyce oznacza to, że największy nacisk zostanie położony na kształcenie chociażby języka angielskiego dyplomatycznego.

Abiturienci tej propozycji kształcenia nie powinni mieć problemów ze znalezieniem zatrudnienia po ukończeniu studiów. Czekać na nich będą wszelkie instytucje międzynarodowe w sektorze publicznym, jak i instytucje prywatne, które prowadzą swoją działalność na arenie globalnej. Warto podkreślić, że kariera absolwentów będzie mieć przede wszystkim charakter międzynarodowy!

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia JĘZYK DYPLOMACJI I INSTYTUCJI MIĘDZYNARODOWYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie

Jednostka prowadząca

Pokaż więcej

Komentarze (0)