NEUROPSYCHOLOGIA

NEUROPSYCHOLOGIA

NEUROPSYCHOLOGIA

Studia w Warszawie

neuropsychologia

Odkryj studia neuropsychologia w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Neuropsychologia studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Neuropsychologia to coraz bardziej popularna nauka z pogranicza medycyny i psychologii. Zajmuje się ona opisywaniem związków między układem nerwowym a procesami poznawczymi. To właśnie między innymi zdobycze neuropsychologii pozwalają wracać do sprawności pacjentom po przykładowo przebytych udarach. Jeśli i ciebie fascynują tajniki funkcjonowania ludzkiego mózgu, to propozycja kształcenia, jaką jest neuropsychologia idealnie spełni twoje oczekiwania.

Studenci odnajdą w siatce programowej między innymi przedmioty takie jak: neuropsychologia poznawcza, diagnoza neuropsychologiczna, czy budowa i funkcje mózgu. Oczywiście najważniejsze będą jednak umiejętności, które posiądziesz podczas wszystkich semestrów kształcenia. To one sprawią, że będziesz mógł prowadzić czynności diagnostyczno-terapeutyczne w pracy z osobami z deficytami neuropsychologicznymi.

Neuropsychologia to propozycja kształcenia, która pozwoli w przyszłości na aktywny rozwój zawodowy. Absolwenci znajdą pracę we wszelkich placówkach edukacyjnych, poradniach pedagogiczno-psychologicznych, czy domach opieki dla osób, które wykazują schorzenia neurologiczne.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia NEUROPSYCHOLOGIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)