KOMUNIKACJA W BIZNESIE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM I JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM

KOMUNIKACJA W BIZNESIE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM I JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM

KOMUNIKACJA W BIZNESIE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM I JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM

Studia w Krakowie

komunikacja w biznesie z językiem angielskim i językiem hiszpańskim

Odkryj studia komunikacja w biznesie z językiem angielskim i językiem hiszpańskim w Krakowie  i sprawdź, gdzie możesz studiować

Komunikacja w biznesie z językiem angielskim i językiem hiszpańskim studia Kraków - specjalność / ścieżka kształcenia

Dziś obserwujemy znaczne umiędzynarodowienie przedsiębiorstw. W praktyce oznacza to, że wciąż potrzebni są specjaliści, którzy dbać będą o pozycję firmy w Europie i na świecie. Jak jednak zrobić to skutecznie? Oprócz umiejętności zarządczych znaczenie mają również rozbudowane kompetencje lingwistyczne. Dlatego też uczelnie w Krakowie wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom.

Komunikacja w biznesie z językiem i językiem hiszpańskim to jedna z propozycji kształcenia, która znalazła się w ofercie małopolskich ośrodków akademickich. Współcześnie mówi się bowiem o tym, że to język hiszpański jest obecnie najpopularniejszym językiem na świecie i to nim włada większość światowej populacji.

Studenci podczas wszystkich semestrów kształcenia szlifować będą swoje kompetencje lingwistyczne – będą brać udział w intensywnym kursie gramatyki oraz stylistyki. Rozwijać będą także swoje słownictwo, zwłaszcza z zakresu tematyki biznesowej oraz poznają podstawy zarządzania. Tak interdyscyplinarne wykształcenie pozwoli na szybki rozwój zawodowy w sektorze korporacyjnym.

Zobacz, na jakich uczelniach w Krakowie jest specjalność / ścieżka kształcenia KOMUNIKACJA W BIZNESIE Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM I JĘZYKIEM HISZPAŃSKIM

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)