PSYCHOLOGIA EMOCJI

PSYCHOLOGIA EMOCJI

PSYCHOLOGIA EMOCJI

Studia w Poznaniu

psychologia emocji

Odkryj studia psychologia emocji w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia emocji studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Nauki psychologiczne są nierozerwalnie połączone z emocjami – ich powstawaniem, modyfikacją i wpływem na uczucia oraz zachowanie człowieka. Psychologia emocji to propozycja kształcenia, dzięki której lepiej zrozumiesz ludzką naturę. Jako że wielu badaczy z dziedziny nauk społecznych zaprezentowało różnorodne spojrzenie na emocjonalność, program kształcenia może okazać się rozbudowany.

Studenci psychologii emocji mogą liczyć na wszechstronne wykształcenie. Pomoże im ono w zrozumieniu wielu zjawisk psychologicznych i społecznych, a dzięki skupieniu szczególnej uwagi na kształtowaniu kompetencji interpersonalnych, przyszli absolwenci staną się ekspertami od diagnozowania i terapii przyszłych pacjentów.

Pozyskane umiejętności praktyczne, odnoszące się głównie do pomocy w zrozumieniu emocji klientów oraz naprowadzenie ich na ścieżkę pełni zdrowia psychicznego, przydadzą ci się podczas pracy w gabinetach diagnostycznych i psychologicznych, szpitalach, placówkach doradczych, czy placówkach oświatowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA EMOCJI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)