PSYCHOLOGIA SŁUŻB MUNDUROWYCH

PSYCHOLOGIA SŁUŻB MUNDUROWYCH

PSYCHOLOGIA SŁUŻB MUNDUROWYCH

Studia w Poznaniu

psychologia służb mundurowych

Odkryj studia psychologia służb mundurowych w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Psychologia służb mundurowych studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Osoby pracujące w służbach mundurowych niemal codziennie spotykają się z wyjątkowo stresującymi sytuacjami. Dlatego wiele z nich potrzebuje wsparcia psychologicznego. Psychologia służb mundurowych oferuje uzyskanie wiedzy, odnoszącej się do specjalistycznego poradnictwa dla pracowników policji, straży pożarnej, czy wojskowości, udzielania profesjonalnej pomocy i wsparcia emocjonalnego.

Nabycie umiejętności właściwego prowadzenia rozmowy i zadawania konkretnych pytań diagnostycznych jest kluczowe z perspektywy odpowiedzialnego wywiązywania się z przyszłych ról zawodowych. Podczas edukacji dowiesz się, dlaczego techniki radzenia sobie ze stresem są tak ważne oraz zyskasz okazję do wzbogacenia własnych kompetencji interpersonalnych.

Psychologowie wykształceni w kierunku udzielania pomocy służbom mundurowym mogą podjąć pracę we własnych gabinetach, poradniach zdrowia psychicznego, specjalistycznych szpitalach i klinikach, więziennictwie, a także innych placówkach, do których mogą udać się pracownicy mundurowi potrzebujący wsparcia.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA SŁUŻB MUNDUROWYCH

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)