SEKSUOLOGIA SPOŁECZNA

SEKSUOLOGIA SPOŁECZNA

SEKSUOLOGIA SPOŁECZNA

Studia w Poznaniu

seksuologia społeczna

Odkryj studia seksuologia społeczna w Poznaniu i sprawdź gdzie możesz studiować

Seksuologia społeczna studia Poznań - specjalność / ścieżka kształcenia

Seksuologia społeczna to taka propozycja kształcenia, która skupia się na emocjonalnych, psychologicznych, rozwojowych i środowiskowych czynnikach, mających negatywny wpływ na seksualną sferę życia ludzkiego. Jeżeli chcesz zrozumieć istotę życia seksualnego społeczeństw i poszczególnych jednostek, będzie to idealna opcja dla ciebie.

Dzięki zgłębianiu seksuologii społecznej uzyskasz cenną wiedzę i umiejętności prowadzenia terapii seksualnej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klientów, poznasz biologiczne i emocjonalne uwarunkowania zaburzeń seksualnych, a ponadto zrozumiesz, w jaki sposób niektóre czynniki środowiskowe zaburzają tę niezwykle istotną dziedzinę życia ludzkiego.

Po ukończeniu edukacji na seksuologii społecznej, znajdziesz zatrudnienie w prywatnych i publicznych gabinetach, ośrodkach pomocy społecznej, poradniach zdrowia psychicznego, klinikach oraz niektórych instytucjach medycznych, a także poradniach rodzinnych i małżeńskich. Niezależnie od ostatecznego wyboru, praca absolwentów seksuologii społecznej, będzie ciekawa.

Zobacz, na jakich uczelniach w Poznaniu jest specjalność / ścieżka kształcenia SEKSUOLOGIA SPOŁECZNA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)