RACHUNKOWOŚĆ MENEDŻERSKA

Studia w Trójmieście

rachunkowość menedżerska

Odkryj studia rachunkowość menedżerska w Trójmieście i sprawdź gdzie możesz studiować

Rachunkowość menedżerska studiaGdańsk | Gdynia | Sopot - specjalność / ścieżka kształcenia

Obecnie wiele przedsiębiorców bardzo chętnie korzysta z usług specjalistów, którzy wiedzą, w jaki sposób zarządzać finansowymi aspektami działalności. Dlatego takie propozycje kształcenia, jak rachunkowość menedżerskie znajdują szerokie grono zainteresowanych kandydatów, którzy marzą o stabilnej pozycji zawodowej w przyszłości.

Interdyscyplinarność, będąca ogromnym atutem siatki kształcenia na rachunkowości menedżerskiej, sprawi, że jako przyszły absolwent zyskasz okazję do zgłębienia zagadnień prawnych, ekonomicznych, zarządczych oraz finansowych. Taki zestaw kompetencji pozwoli ci na zrozumienie bardziej zaawansowanych kwestii, odnoszących się na przykład do tworzenia i realizowania strategii finansowych firmy, wdrażania działań związanych z księgowością i rachunkowością, a także zarządzaniem przebiegiem pracy zespołów ludzkich.

Kształcenie na rachunkowości menedżerskiej będzie miało wymiar głównie praktyczny, dlatego jako absolwent znajdziesz zatrudnienie w księgowości, instytucjach bankowych, obejmiesz stanowiska kierownicze w przedsiębiorstwach lub zadbasz o założenie własnego.

Zobacz, na jakich uczelniach w Gdańsku | Gdyni | Sopocie jest specjalność / ścieżka kształcenia RACHUNKOWOŚĆ MENEDŻERSKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni

Jednostka prowadząca

Finanse i rachunkowość stopień: (I)  (II), czas trwania: 1,5 roku • 3 lata
tryb: niestacjonarne, online, stacjonarne
Pokaż więcej

Komentarze (0)