KULTURA-MEDIA-TRANSLACJA

KULTURA-MEDIA-TRANSLACJA

KULTURA-MEDIA-TRANSLACJA

Studia w Katowicach

kultura-media-translacja

 

Odkryj studia kultura-media-translacja w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Kultura-media-translacja studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Kultura-mediacja-translacja to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, która porusza istotne z punktu widzenia dzisiejszego rynku pracy zagadnienia. Jak sama nazwa wskazuje, dzięki podjęciu kształcenia zyskasz wszechstronną orientację w środowisku związanym z szeroko rozumianymi mediami, poznasz szerokie zagadnienia kulturowe, a dzięki zajęciom praktycznym wykształcisz w sobie umiejętność biegłego tłumaczenia tekstów w języku angielskim. Jeżeli jesteś osobą zainteresowaną pogłębianiem kompetencji językowych, powinieneś rozważyć aplikację na tę propozycję.

Przyszli absolwenci zapoznają się ze zjawiskami społeczno-kulturowymi, poznają funkcjonowanie współczesnych mediów, a dzięki swobodnej orientacji w świecie translatorskim stają się prawdziwymi specjalistami, cenionymi na zawodowej arenie międzynarodowej.

Perspektywy zawodowe, które będą mogli rozważyć abiturienci kultury-mediów-translacji, powinny okazać się niezwykle szerokie, dlatego po ukończeniu kształcenia nie będziesz miał problemów z dopasowaniem specyfiki zawodu do własnych zainteresowań, predyspozycji i oczekiwań względem finansów.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia KULTURA-MEDIA-TRANSLACJA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)