TŁUMACZENIOWA

Studia w Katowicach

tłumaczeniowa

 

Odkryj studia tłumaczeniowa w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Tłumaczeniowa studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Lubisz naukę języków obcych, a angielski jest twoim ulubionym? Chciałbyś systematycznie poszerzać posiadane kwalifikacje celem osiągnięcia stabilnej pozycji zawodowej? Związanie przyszłości z branżą obiecującą szerokie perspektywy zatrudnienia to twoje marzenie? Jeżeli odpowiedziałeś twierdząco, wybierz tłumaczeniową.

Jest to propozycja kształcenia, dzięki której osiągniesz biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i w piśmie. Poznasz metody wykonywania przekładów językowych, zrozumiesz uwarunkowania kulturowe w obszarze państw anglojęzycznych, zgłębisz teorię tłumaczeń, a dzięki praktycznym warsztatom, prowadzonym pod okiem wykwalifikowanych filologów, wykształcisz umiejętność praktycznego wykorzystania zdobytych informacji teoretycznych.

Gdzie będziesz mógł pracować po ukończeniu tłumaczeniowej? Bez trudu podejmiesz pracę w różnego rodzaju biurach tłumaczeniowych, zwiążesz przyszłość z międzynarodowymi korporacjami, zatrudnisz się w szkołach językowych, uczelniach wyższych, biurach konsultingowych, biurach podróży mass-mediach, a nawet w wydawnictwach prasowych i książkowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia TŁUMACZENIOWA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Pokaż więcej

Komentarze (0)