TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM ARABSKIM

TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM ARABSKIM

TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM ARABSKIM

Studia w Katowicach

tłumaczeniowa z językiem arabskim

 

Odkryj studia tłumaczeniowa z językiem arabskim w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Tłumaczeniowa z językiem arabskim studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Biegłe władanie przynajmniej dwoma językami obcymi, przy czym jeden jest najbardziej uniwersalnym i powszechnie używanym na świecie, może stanowić przepustkę do ukształtowania swojej ścieżki zawodowej w najbardziej optymalny sposób. Jeżeli jesteś zainteresowany poznawaniem języka i kultury państw bliskiego wschodu z jednoczesnym pogłębianiem kompetencji z obszaru języka angielskiego, wybierz kształcenie na propozycji, jaką jest tłumaczeniowa z językiem arabskim.

Oto wybrane przedmioty, które będą obecne w siatce kształcenia: tłumaczenie konsekutywne, przekład tekstów literackich i użytkowych, a także literaturoznawstwo i kulturoznawstwo. Dzięki nim przyszli absolwenci będą posiadać pogłębione kompetencje translatorskie, osiągną biegłość w posługiwaniu się zarówno językiem angielskim jak i arabskim w mowie i piśmie, co będzie przydatne nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym.

Dzięki posiadanym kompetencjom absolwenci tłumaczeniowej z językiem arabskim zatrudnią się w biurach tłumaczeniowych, szkołach językowych, nawiążą współpracę z przedsiębiorstwami nastawionymi na kontakt z klientem zagranicznym, zwiążą przyszłość ze szkołami językowymi i innymi placówkami oświatowymi w krajach bliskiego wschodu, obszarach anglojęzycznych oraz w Polsce.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia TŁUMACZENIOWA Z JĘZYKIEM ARABSKIM

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)