Logistyka

Logistyka

Logistyka

04.07.2022

Logistyka – Bydgoska Szkoła Wyższa 2022

Studia na kierunku logistyka w Bydgoskiej Szkole Wyższej to studia inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3,5 roku (studia I stopnia) lub 1,5 roku (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (inżyniera lub magistra).

Studia na kierunku logistyka w BSW
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania 3,5 roku (studia I stopnia), 1,5 roku (studia II stopnia)
Ważne terminy Harmonogram rekrutacji >

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym)Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

 

Ceny - rekrutacja 2022/2023 (pierwszy rok studiów)

studia stacjonarne: od 4150 zł

studia niestacjonarne: od 4150 zł

*Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek należy sprawdzić na stronie internetowej uczelni.

 

Bydgoska Szkoła Wyższa to niepubliczna uczelnia, oferująca kandydatom szeroki wachlarz kierunków kształcenia. Jednym z nich jest Logistyka, prowadzona na studiach pierwszego i drugiego stopnia.

 

Nabywane umiejętności

Celem kształcenia jest przekazanie szerokiej wiedzy z zakresu funkcjonowania nowoczesnych systemów logistycznych oraz nauk ekonomicznych, organizacji i zarządzania. Studenci uczą się rozwiązywania problemów logistycznych za pomocą metod i technik inżynierskich, zarządzania specjalistycznymi funkcjami i procesami logistycznymi. Logistyka w Bydgoskiej Szkole Wyższej to przygotowanie do pracy w przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz usługowych zajmujących się transportem, spedycją, handlem oraz polityką magazynową.

Studia na kierunku Logistyka w Bydgoskiej Szkole Wyższej dzielą się na następujące specjalności: Logistyka i inżynieria transportu, Logistyka przedsiębiorstwa, Logistyka – logistyka wojskowa, Operator logistyczny, Menedżer logistyki, Spedycja międzynarodowa, Obsługa lotnisk. Każda realizowana specjalność zakłada przekazanie wiedzy z konkretnego obszaru, a co za tym idzie nakierowanie na konkretną ścieżkę kariery zawodowej.

Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Logistyki w BSW mogą wykorzystać w przedsiębiorstwach produkcyjnych, przedsiębiorstwach logistycznych, jednostkach projektowych i doradczych zajmujących się logistyką, firmach transportowych, firmach spedycyjnych.

 

Opinie

Podejmowanie decyzji o wyborze szkoły wyższej nierzadko sprawia problemy. Kandydaci porównują oferty edukacyjne, poziom kształcenia, listę realizowanych przedmiotów. Jakie ma Bydgoska Szkoła Wyższa opinie? Marcin, student pierwszego stopnia Logistyki mówi:

„Logistyka to coraz popularniejsza dziedzina, bez której nie tylko handel międzynarodowy nie byłby w stanie funkcjonować. Popularność tej dziedziny równa się poszukiwaniom specjalistów. Studiuję Logistykę w Bydgoskiej Szkole Wyższej, żeby takim specjalistą się stać.”

 

 

STUDIA W BYDGOSZCZY - ważne informacje

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

 

 

LOGISTYKA - ważne informacje

Logistyka studia Bydgoszcz

Logistyka studia

Logistyka studia online

 

Wiedza, którą możesz zdobyć studiując Logistykę w Bydgoskiej Szkole Wyższej:

Absolwent Logistyki w Bydgoskiej Szkole Wyższej może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

 • zawierania umów o przewóz,
 • zabezpieczania ładunku w transporcie,
 • obsługi terminalowej,
 • prawa zamówień publicznych,
 • sporządzania dokumentacji transportowej,
 • obsługi techniczno- administracyjnej statków powietrznych,
 • kierowania ruchem kolumn wojskowych,
 • rozliczania kosztów operacji spedycyjnych,
 • organizacji dostaw.

 

Praca, czyli gdzie będziesz mógł pracować po kierunku Logistyka:

Absolwent kierunku Logistyka w Bydgoskiej Szkole Wyższej może znaleźć zatrudnienie w:

 • przedsiębiorstwach produkcyjnych,
 • przedsiębiorstwach logistycznych,
 • jednostkach projektowych i doradczych zajmujących się logistyką,
 • firmach transportowych,
 • firmach spedycyjnych,
 • siłach zbrojnych.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze

STUDIA I STOPNIA

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Jakie wymagania na studia II stopnia

STUDIA II STOPNIA

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Bydgoska Szkoła Wyższa

Komentarze (0)