Ekonomia – Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to uczelnia oferująca kandydatom szeroką gamę kierunków kształcenia. Jednym z nich jest Ekonomia.

Celem kształcenia jest uzyskanie wiedzy na temat procesów, które zachodzą w gospodarce i życiu społecznym. Studenci uczą się podejmowania racjonalnych decyzji związanych z zarządzaniem ludźmi, pieniędzmi czy dobrami materialnymi. Ekonomia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania to także możliwość zdobycia znaczących i prestiżowych certyfikatów.

Ekonomia WSIiZ - przedmioty i opinie

Lista przedmiotów do zaliczenia w toku nauki nie jest najkrótsza, a znajdują się na niej, między innymi, takie zagadnienia jak: ekonomia matematyczna, gospodarowanie kapitałem ludzkim, zarządzanie finansami, inwestycje giełdowe, polityka i efektywność podatkowa, marketing strategiczny. Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Ekonomii mogą wykorzystać jako doradcy finansowi, specjaliści ds. rachunkowości, specjaliści ds. zarządzania projektem, eksperci finansowi.

Rekrutacja na studia to okres, w którym kandydaci zadają wiele pytań i porównują oferty edukacyjne. Jakie ma Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie opinie? Wiktoria, studentka Ekonomii mówi:

„Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie to uczelnia, w której każdy otrzymuje możliwość zdobycia nowoczesnego wykształcenia. Wykształcenia, które jest atrybutem na wymagającym rynku pracy.”

 

Wiedza, którą możesz zdobyć studiując Ekonomię w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania:

Absolwent Ekonomii w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • modelowania procesów biznesowych,
  • ewidencjonowania operacji gospodarczych w przedsiębiorstwie,
  • zarządzania produkcją,
  • zarządzania łańcuchem dostaw,
  • rachunkowości zarządczej.

 

Praca, czyli gdzie będziesz mógł pracować po kierunku Ekonomia:

Absolwent kierunku Ekonomia w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie może znaleźć zatrudnienie jako:

  • specjalista ds. handlu zagranicznego,
  • specjalista ds. rachunkowości,
  • doradca finansowy,
  • menedżer,
  • ekspert ds. finansowych, podatkowych i budżetowych.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

 

 



# MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

Jakie studia ekonomiczne wybrać

Studia na kierunku administracja - wszystko co musisz wiedzieć

Studia ekonomiczne w Rzeszowie

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania kierunki

Jakie są kierunki ekonomiczne w Rzeszowie

Co zdawać na maturze

Komentarze (0)