Pracodawcy doceniają Absolwentów PW

Według najnowszego rankingu szkół wyższych tygodnika "Wprost" absolwenci Politechniki Warszawskiej są najbardziej cenionymi kandydatami na rynku pracy w Polsce!

Ranking został utworzony na podstawie badania kwestionariuszowego przeprowadzonego  wśród prezesów, wiceprezesów, szefów działów HR i innych osób odpowiedzialnych za politykę personalną w 500 największych pod względem przychodów polskich firmach.

Politechnika Warszawska przoduje w takich kategoriach jak inżynieria lądowa i budownictwo, zarządzanie i inżynieria produkcji, chemia oraz ekonomika transportu i logistyka. Dodatkowo w ścisłej czołówce plasujemy się wśród energetyki, elektroenergetyki, sieci i systemów energetycznych, mechaniki budowy maszyn, automatyki, robotyki oraz informatyki i telekomunikacji, elektroniki oraz elektrotechniki.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Warszawska

Komentarze (0)