Radio Aktywne

Radio Aktywne jest pierwszym akademickim internetowym radiem w Warszawie, oficjalnym radiem Politechniki Warszawskiej. Nadajemy nieprzerwanie od października 2004 roku, będąc alternatywą dla komercyjnych radiostacji w kraju. Nasze szeregi zasila wielu ludzi, są to w większości studenci różnych warszawskich uczelni, zarówno technicznych jak i uniwersytetów, których łączy kreatywność i pasja do muzyki oraz dziennikarstwa.

Na naszej play liście można usłyszeć muzykę, której nie usłyszycie w komercyjnych stacjach, muzykę która inspiruje i którą doceni każdy, kto lubi poszukiwać i wykraczać poza utarte schematy. Dla naszych słuchaczy nadajemy ponadto różnorodne audycje autorskie, prowadzone przez ludzi o nieprzeciętnych osobowościach i niecodziennej wiedzy muzycznej (i nie tylko!), a także, między godziną 18:00 a 20:00 od poniedziałku do piątku pasmo informacyjno kulturalne „Aktywacja”. To tam każdego dnia zespół redaktorów przygotowuje najświeższe informacje dla studentów, wieści akademickie i kulturalne oraz ciekawostki, podejmuje gościa Radia Aktywnego oraz rozdaje wejściówki do teatrów, kin, bilety na koncerty i nagrody rzeczowe. Co tam pisać… warto nas posłuchać!

Jeśli czujesz zaś, że chciałbyś stać się częścią tego projektu i spróbować swoich sił „po drugiej stronie” – nie wahaj się, napisz do nas na rekrutacja@radioaktywne.pl.

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Politechnika Warszawska

Komentarze (0)