Oceanografia - specjalności

Oceanografia - specjalności

Oceanografia - specjalności

Współczesne studia charakteryzują się tym, że bardzo często studenci otrzymują wybór specjalności i ścieżek kształcenia. Dzięki specjalizacji absolwenci nie tylko mają wiedzę i umiejętności z zakresu danej dyscypliny, ale również zdobywają kompetencje w węższym obszarze.

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku oceanografia

Filtrowanie
Województwo
Miasto
Poziom studiów
Forma studiów

Komentarze (6)

Bartek odpowiedz

W tym roku duże zainteresowanie studiowaniem Oceanografii. Do tej pory zarejestrowało się prawie 300 osób (limit miejsc to 100) a próg punktowy to 95 punktów i ciągle rośnie.

ola odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

Zastanawiam się nad tym kierunkiem studiów, wydają się być bardzo ciekawe, ale jedyne opinie jakie znalazłam w internecie były sprzed paru lat i nie należały do pozytywnych. Mam przez to bardzo dużo watpliwości i byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś, kto aktualnie studiuje oceanografię bądź ukończył ją niedawno opowiedział trochę jak to rzeczywiście wygląda, szczególnie interesowałaby mnie specjalność biologiczna Osoby, które nie rozszerzały np. fizyki w liceum dają radę wyrównać poziom na pierwszym roku? Jak jest z zajęciami praktycznymi i w terenie? Są organizowane "od święta", a studia to sama teoria, czy jest szansa na popracowanie w laboratorium czy na statku? Jest problem ze znalezieniem czasu na dorabianie? Jaki jest stosunek wykładowców do studentów? Widziałam, że w planie są też zajęcia po angielsku, czy dobrze przygotowałyby one np. do zrobienia magisterki bądź pracy poza krajem? I jakie są realne perspektywy po ich ukończeniu, jak jest z pracą i zarobkami w Polsce i za granicą?

MK W odpowiedzi do: ola odpowiedz

podpinam się do pytań

itaTraky odpowiedz

Ok. I use translate and will be good ok?

rardbag odpowiedz

i am from Italy hello. Can you help me translate? /rardor

rardbag odpowiedz

Hello. And Bye.