Dla kogo ten kierunek
Studia podyplomowe na kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa umożliwiają swoim studentom zdobycie praktycznych umiejętności w zakresie prowadzenia obliczeń projektowych w tym obszarze. Jeśli Twoja praca wymaga kompleksowej wiedzy chemicznej i chciałbyś podnieść poziom swoich kompetencji zawodowych, to ta propozycja kształcenia jest właśnie dla Ciebie!
Praca po studiach
Jako uczestnik studiów podyplomowych na kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa będziesz uczęszczał na zajęcia poświęcone tematyce związanej z termodynamiką oraz kinetyką procesową. Dodatkowo zdobędziesz niezbędną wiedzę z zakresu inżynierii procesowej, jak również nie zostaną pominięte zagadnienia dotyczące reaktorów chemicznych.
Czego jeszcze możesz się spodziewać? W ramach opracowanego programu poznasz metody optymalizacyjne, uzyskasz podstawowe wiadomości związane z automatyką. Oprócz tego rozwiniesz umiejętności związane z projektowaniem komputerowym, wykorzystując bazowe aparatury stosowane w zakładach chemicznych. Nie będzie Ci również obca wiedza poruszająca problematykę dynamiki procesowej. W planie znalazły się zarówno wykłady oraz zajęcia praktyczne prowadzone w laboratoriach i pracowniach.
Jeśli zależy Ci na zdobywaniu cenionych umiejętności na rynku pracy, to studia podyplomowe na kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa dają Ci właśnie taką możliwość. Rozwój technologii pociąga za sobą wzrost zapotrzebowania na specjalistów z tego obszaru, zatem wybierz tę propozycję kształcenia i ciesz się perspektywami, jakie zdobędziesz po ukończeniu tego kierunku!
Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:
Absolwent kierunku Informatyka – studia podyplomowe znajdzie zatrudnienie w/jako:
Miasta, które oferują studia na kierunku Inżynieria chemiczna i procesowa - studia podyplomowe
Teraz najważniejsze |
Ciekawe
|
|
gdzie studiować |
|
|
Nadchodzące wydarzenia