Sztuki wizualne - przedmioty maturalne

Sztuki wizualne - przedmioty maturalne

Sztuki wizualne - przedmioty maturalne

Rekrutacja na bezpłatne studia I stopnia oraz jednolite magisterskie na uczelniach publicznych w Polsce odbywa się na podstawie konkursu świadectw. Oznacza to, że kandydaci powinni wykazać się wysokimi wynikami z przedmiotów maturalnych, które wymagane są w procesie rekrutacji. Na niektóre kierunki (np. architekturę) przeprowadzany jest dodatkowy egzamin wstępny czy rozmowa kwalifikacyjna. W przypadku aplikowania na płatne studia zarówno na uczelniach publicznych i niepublicznych (prywatnych) należy spełnić wszystkie wymogi wynikające z zasad rekrutacji (najczęściej zdana matura) oraz złożyć komplet dokumentów w terminie, a o przyjęciu zazwyczaj decyduje kolejność zgłoszeń.

Przedmioty maturalne brane pod uwagę w procesie rekrutacji na kierunek sztuki wizualne na poszczególnych uczelniach

Uczelnie

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Poziom studiów
Więcej filtrów
Forma studiów
Uniwersytet Rzeszowski Uniwersytet Rzeszowski Przedmioty:

Podstawą kwalifikacji na studia jest posiadanie świadectwa maturalnego oraz wynik z egzaminu wstępnego.

Dowiedz się więcej
Uniwersytet Zielonogórski Uniwersytet Zielonogórski Przedmioty:

Podstawą kwalifikacji na studia jest przegląd wybranych prac własnych oraz rozmowa kwalifikacyjna.

Dowiedz się więcej

Szczegółowe informacje na temat wymagań rekrutacyjnych należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Komentarze (1)

Bolek odpowiedz

Wydział sztuki powinni zamknąć. Zmarnowany czas. Przyjmują każdego, jak leci, a i tak na pierwszym roku jest garstka studentów. Prowadzący niespełnieni artyści. Oceny wystawiają od kaprysu. Za lizusostwo można dostać pięć, a nie za faktyczny poziom. Tematy takie , że w większości do portfolia się tego nie da, trzeba sobie samemu go tworzyć. Program nauczania wszystko i nic. Jak jednak ktoś już tu trafi to najlepiej uciekać po pierwszym roku gdzieś indziej, bo program się tak potem różni, że bez straty semestru to raczej nierealne. Nie warto tam studiować. Bezwartościowy papier.