Coaching stylu życia

Coaching stylu życia

Dodaj do ulubionych

Coaching stylu życia studia - kierunek studiów

Studia na kierunku coaching stylu życia to studia magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (magistra).

Studia na kierunku coaching stylu życia
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów stacjonarne
Poziom studiów studia II stopnia
Czas trwania 2 lata (studia II stopnia)

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności coaching stylu życia możesz podjąć na 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie stacjonarnym (dziennym) | coaching stylu życia - uczelnie >

Opis kierunku

Jak zadbać o swój rozwój? Co zrobić, by odnosić sukcesy i odczuwać satysfakcję z wykonywanej pracy? Jakie techniki stosować, by zmotywować się do bardziej efektywnej pracy? Odpowiedzi na te pytania pomoże uzyskać specjalista taki jak coach! Odpowiednie kwalifikacje zawodowe pomogą uzyskać mu studia – coaching stylu życia.

 

Praca po studiach

Podczas kształcenia zdobędą ogólnohumanistyczną wiedzę, a także kwalifikacje z pogranicza nauk społecznych i psychologicznych. W trakcie studiów studenci dbają również o rozwój kompetencji interdyscyplinarnych umożliwiających sprawną komunikację. Po zakończeniu kształcenia można pełnić role doradców oraz mentorów, którzy wspierają między innymi rozwój pracowników poszczególnych firm.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE

Przy rekrutacji na coaching stylu życia na większości uczelni brane są pod uwagę następujące przedmioty: Warunkiem przyjęcia na studia jest ukończenie studiów pierwszego stopnia. Studia kierowane są przede wszystkim do absolwentów dietetyki, turystyki i rekreacji, psychologii, socjologii i pedagogiki – ludzi otwartych na kontakty z innymi. 

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK COACHING STYLU ŻYCIA

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula w Warszawie

Coaching stylu życia stopień: (II), czas trwania: 2 lata
tryb: stacjonarne

Coaching stylu życia - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

Poziom i forma studiów

Sprawdź w jakiej formie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

Coaching stylu życia studia stacjonarne

Sprawdź na jakim poziomie znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Coaching stylu życia studia II stopnia

CZĘSTO WYBIERANE

Miasto
SORTOWANIE:

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku coaching stylu życia

Forma studiów
Poziom studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Nic nie znaleziono

Wiedza, którą zdobędziesz, studiując coaching stylu życia?

Program studiów i przedmioty
Jaką wiedzę zdobędziesz w toku studiów i jakimi umiejętnościami będziesz mógł pochwalić się jako absolwent tego kierunku? W centrum Twojego zainteresowania znajdzie się człowiek, a konkretnie – jego samopoczucie.
Przygotujesz się więc do rozumienia i rozwijania każdej dziedziny życia, która na to samopoczucie ma jakikolwiek wpływ. Poznasz metody pozytywnej motywacji i nauczysz się korzystać z nich w praktyceDowiesz się w jaki sposób dbać o zrównoważony styl życia i efektywnie planować osobisty i zawodowy rozwój swoich klientów.
Weźmiesz udział w warsztatach z autopromocji i autoprezentacji, opanujesz podstawy psychologii – niezbędne w pracy z osobami , które próbują zredefiniować siebie, będziesz przygotowany do przeprowadzania diagnoz osobniczych i zostaniesz wyposażony w narzędzia niezbędne w pracy każdego coacha podczas zajęć z tzw. metodyki coachingu. 
Przyjrzysz się zależnościom między aktywnością fizyczną, dietą a zdrowiem i będziesz przygotowany do opracowywania indywidualnych programów w tej materii. Poznasz podstawowe techniki argumentacji i komunikowania, historię kultury i sztuki oraz podstawy poradnictwa dietetycznego.
 
Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:
 • podstaw psychologii
 • znajomości i wykorzystania w praktyce narzędzi pracy coacha
 • metod pozytywnej motywacji i aktywnego słuchania
 • podstaw autopromocji i autoprezentacji
 • przeprowadzania diagnoz osobniczych
 • metodyki coachingu
 • promocji zdrowego stylu życia
 • technik argumentacji i komunikowania
 • historii kultury i sztuki
 • podstaw poradnictwa dietetycznego i przygotowywania indywidualnych programów w tym zakresie
 • efektywnego planowania osobistego i zawodowego rozwoju swoich klientów
 • wprowadzania kultury life style ballance w firmach i korporacjach

Jak wyglądają studia na kierunku coaching stylu życia?

Styl życia – sprawa indywidualna, ulotna i trudna do zdefiniowania lecz jednocześnie pozostająca w centrum zainteresowania tych osób, które poprzez zajęcia, którym oddają się na co dzień chcą w jakiś sposób zdefiniować siebie, przynależeć do większej, tożsamej im grupy społecznej.
Wydawać by się mogło, że to materia, w której trudno o przewodnika – w końcu teoretycznie nie istnieje nikt, kto znałby nas lepiej niż my sami, trafnie definiujemy własne oczekiwania względem rzeczywistości i wiemy, co zrobić, by nasze życie przeżywać jak najpełniej – w harmonii z innymi ludźmi i własnymi potrzebami.
Okazuje się jednak, że współczesny świat coraz skuteczniej zakłóca nam odbiór naszych wewnętrznych sygnałów, co w konsekwencji sprawia, że gubimy własną tożsamość i drogę, którą należałoby podążać, by żyć szczęśliwie, realizować się w życiu zawodowym lub prywatnym.
Studia na kierunku coaching stylu życia są odpowiedzią na  potrzebę znalezienia profesjonalnego mentora – przewodnika po codziennych decyzjach, wizerunku i zdrowiu, zarówno fizycznym, jak i psychicznym.
 

1. Typ i tryb studiów

Kierunek coaching stylu życia jest dostępny tylko w trybie stacjonarnym. W praktyce oznacza to, że zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku, co będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które mogą sobie pozwolić na pełne poświęcenie się nauce i zdobywaniu wykształcenia.

 

Studia na kierunku coaching stylu życia możemy podzielić na:

1. Poziom:

 

2. Forma:

 

Program nauczania na powyższych studiach będzie oscylował głownie wokół zagadnień związanych z naukami społecznymi i psychologicznymi.

 

2. Program studiów i przedmioty

Jako student kierunku coaching stylu życia będziesz mógł korzystać z szerokiej oferty zajęć i wykładów akademickich, w której znajdą się między innymi następujące przedmioty:

 

 • autoprezentacja i autopromocja – warsztaty
 • psychologia
 • funkcjonalna fizjologia człowieka
 • podstawy coachingu stylu życia

 

3. Nabywane umiejętności

W czasie studiów zdobędziesz szereg cennych umiejętności praktycznych, które z powodzeniem wykorzystasz w swojej przyszłej pracy zawodowej. Jako student nauczysz się stawiania diagnozy psychologicznej oraz prowadzenia warsztatów coachingowych.

Ponadto rozwiniesz swoje kompetencje psychologiczne oraz społeczne, takie jak zdolność komunikacji czy pracy zespołowej. Integralną część studiów będą stanowić praktyki zawodowe, dzięki którym zdobędziesz cenne doświadczenie i kwalifikacje zawodowe.

 

4. Dla kogo ten kierunek

Jeśli potrafisz dotrzeć do ludzi i często budzisz u innych autorytet, jesteś charyzmatyczny i opanowany, ale jednocześnie energiczny i pełen zapału do pracy, dbając o siebie dajesz innym przykład tego, jak powinno wyglądać zrównoważone i szczęśliwe życie, potrafisz zarażać ludzi dobrą energią i wsłuchać się w ich największe potrzeby, studia na kierunku coaching stylu życia mogą się okazać tym, czego dla siebie szukasz.
 
5. Gdzie studiować coachning stylu życia

Popularne uczelnie na których można studiować kierunek coaching stylu życia:

Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

Studia na kierunku coaching stylu życia trwają 2 lata (studia II stopnia).

Studia drugiego stopnia na kierunku coaching stylu życia będą trwały dwa lata, czyli cztery semestry. Po upływie tego czasu i obronie pracy dyplomowej uzyskasz tytuł magistra.

Gdzie będziesz pracował po kierunku coachnig stylu życia?

Praca po studiach
Jakie perspektywy zawodowe otworzą się przed Tobą, kiedy ukończysz studia na kierunku coaching stylu życia? Przede wszystkim zostaniesz przygotowany do roli samodzielnego coacha, trenera i doradcy personalnego z zakresu harmonijnego stylu życia, opartego na właściwej diecie, aktywności oraz zrównoważonym stanie psychicznym i fizycznym.
Z powodzeniem odnajdziesz się w roli osoby prowadzącej warsztaty rozwojowe – samodzielnie lub we współpracy z różnorodnymi instytucjami. Twoja wiedza i umiejętności będą pożądane w takich miejscach, jak ośrodki SPA, kliniki wellness, centra fitness czy kliniki dietetyczne
 
Absolwent kierunku coaching stylu życia znajdzie zatrudnienie w/jako:
 • klinikach wellness i SPA
 • samodzielny coach, trener personalny lub doradca personalny
 • doradca dietetyczny
 • osoba prowadząca lub organizująca warsztaty rozwojowe
 • centrach fitness
 • klinikach dietetycznych
 • ośrodkach doradztwa personalnego i zawodowego
 • doradca zawodowy

Zobacz inne kierunki Psychologiczne i społeczne

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Psychologiczne i społeczne - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU COACHING STYLU ŻYCIA

Komentarze (36)

DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Witam! Uczelnie Vistula ponownie otwierają Biuro Rekrutacji. Od 27 maja bieżącego roku możecie zapisać się na Wasze wymarzone studia. Jesteśmy dostępni dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących studiowania na naszej uczelni - jestem tu dla Was. Zachęcam do podjęcia dyskusji. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

alton odpowiedz

@Ahri no wieś to chyba nie jest miejsce na rozwój osobisty :P @Ahri aby coś wynieść trzeba sie zaangażować. I nie ważne czy to studia dzienne czy zaoczne czy nawet kursy. Najwięcej dajemy od siebie :)

Ahri odpowiedz

Fakt, doświadczenie jest naprawdę istotne, ale wielu pracodawców szuka też ludzi z wyższym wykształceniem, więc szkoła też jest potrzebna :) przecież nie trzeba siedzieć na studiach dziennych zawsze można wybrać zaoczne np :) Faktycznie coraz bardziej jest popularny zawód coacha, wystarczy wybrać odpowiednie miejsce na rozwój, no raczej na wsi ciężko będzie się wybić

judi odpowiedz

@Berta doświadczenie jest kluczowe. W każdym kierunku i po każdej szkole początki są cięzkie. @berta wg mnie takie studia + duża motywacja i naprawdę można dużo osiągnąć. Sporo ludzi teraz poszukuje pomocy kołczów

Berta odpowiedz pokaż odpowiedzi (4)

@AdamaZaw i co komu po takich studiach? Okej, ma się ten papier, ale szybko wyjdzie na jaw, że nasze umiejętności są na poziomie zerowym. @Roksi tu jest napisane, że po skończeniu tego kierunku będzie można pracować w SPA. Ciekawe, czy w którymś szukają już takich coachów?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Berta odpowiedz

Witaj, Berta! Absolwenci kierunku ''Coaching Stylu Życia'' będą posiadali niezbędną wiedzę, która pozwoli im prowadzić własną działalność lub umożliwi pracę w instytucjach i organizacjach zajmujących się profilaktyką zdrowia i promocją zdrowego stylu życia takich jak przykładowo ośrodki SPA, o których wspomniałaś, kliniki wellness, centra fitness, kliniki dietetyczne czy też ośrodki doradztwa personalnego. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

kołcz W odpowiedzi do: Berta odpowiedz

Poczytaj trochę o zawodowych coachach. Co robią i ile za takie usługi kasują. W Polsce jeszcze to jest mało popularny zawód aczkolwiek korporacje zachodnie szukają już takich osób. Jak się ma wiedzę połączoną z doświadczeniem to można teraz trafić w niszę

Karaś W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Ale oprócz papierka ze studiów coś jeszcze oferujecie? jakieś kursy certyfikacyjne czy cokolwiek co faktycznie potwierdza umiejętności a nie tylko wiedzę teoretyczną?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Karaś odpowiedz

Witaj, Karaś! Częścią programu studiów na kierunku ''Coaching Stylu Życia'' jest akredytowana ścieżka Approved Coaching Specific Training Hours w International Coach Federation (ACSTH ICF). To oznacza, że absolwenci tego kierunku otrzymają nie tylko dyplom ukończenia studiów magisterskich uczelni wyższej, ale również certyfikat ACSTH ICF uprawniający do wykonywania zawodu coacha oraz pełne przygotowanie do podjęcia międzynarodowego egzaminu akredytacyjnego na profesjonalnego coacha ICF na poziomie ACC (Associate Certified Coach International Coach Federation). Poza tym oczywiście w trakcie studiów nasi studenci odbywają praktyki zawodowe, uczestniczą w warsztatach, debatach i wiele innych. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Roksi odpowiedz

@Dorota haha, a skąd wiesz, może muzyka relaksacyjna też by się do tego przydała :D @AdamaZaw jaki kierunek wybrałeś? I w ogóle dlaczego prywatne uczelnie a nie publiczne?

AdamaZaw odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

@Dorota zależy jaką sobie uczelnie wybierzesz. Ja byłem na prywatnej przez ostatni rok gdzie własnie było jak mówisz, płacisz i zaliczać bez w sumie nauki. Zrezygnowałem bo takie studia sa bez sensu i od tego roku będę w nowej prywatnej szkole ale z lepszymi wykładowcami i lepsza renomą. Jak chodzi o coaching to się mylisz. Dietetyka, trener personalny i psycholgia to wszystko się ze sobą łaczy jak chodzi o coaching Trzeba mieć ogólną ale i szczeółową wiedzę o zdrowym trybie życia aby móc komuś doradzać.

Dorota W odpowiedzi do: AdamaZaw odpowiedz

@adamazaw I na jaką uczelnie się zdecydowałeś? Coś znanego? Prywatne uczelnie wcale nie są takie łatwe w wyborze.. @adamazaw no właśnie, i o tą szczegółową wiedzę się obawiam, czy będzie wystarczająco wnikliwie przekazana, jak np na studiach stricte psychologicznych ;)

Dorota odpowiedz

@Roksi no ale trochę tak to wygląda, że taka osoba jest i coachem i dietetykiem i trenerem. Szkoda , że na skrzypcach nie uczy też grać :P @mobile studia zawsze JAKOŚ się ukończy, nie wiem dokładnie jak jest z prywatnymi, czy płacimy i bez problemu zdajemy, czy też trzeba się nieco nagimnastykować? Jakie macie doświadczenia?

Roksi odpowiedz

@mobile ale taki coach wcale nie jest od wszystkiego... @mobile uwierz, nie zawsze studia da się skończyć na farcie. Kolokwia i egzaminy ok, ale obrona pracy?

mobile odpowiedz

@Dorota ja osobiście wystrzegam się osob które są od wszystkiego. Mam właśnie taką zasadę - od wszystkiego, od niczego. @Roksi Studia studiami, ważne jest nasze zaangażowanie. W szkole możemy mieć trochę szczęścia i umieć kombinować - bez problemu skonczymy.

Roksi odpowiedz

@Dorota dlatego właśnie same takie studia nie byłyby wystarczające. @apa dokładnie. Trzeba też się dobrze zaznajomić z samym pojęciem coachingu, bo chyba za dużo od coachów wymagamy.

Dorota odpowiedz pokaż odpowiedzi (2)

@Kaja no ale sama dietetyka to obszerna dziedzina wiedzy, nie wspominając o psychologii, i mam wrażenie, że jak ktoś chce być od wszystkiego to będzie od niczego. Papier łatwo zrobić, ale brakiem wiedzy tez można komuś krzywdę wyrządzić.. @apa planujesz się wybrać na taki kierunek ? Wiesz może na jakim stopniu można to realizować?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Dorota odpowiedz

Witaj, Dorota! ''Coaching Stylu Życia'' to 2-letnie studia magisterskie dedykowane absolwentom studiów I stopnia psychologii, dietetyki, rekreacji i wychowania fizycznego. To pierwsze takie studia magisterskie w Polsce, które realizowane są w trybie stacjonarnym (dziennym). Czy jesteś zainteresowana tym kierunkiem? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Olka W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

A nie ma możliwości realizacji zaocznie tych studiów? Chciałabym pracować, zdobywać wiedzę i zarabiać za jednym razem. Nie chce marnować czasu na same studia

apa odpowiedz

nie mówimy o chorobach umysłowych tylko o małym samozaparciu i braku werwy czy wiary , taki coach powinien to ogarnąć. ALe super! nie mogę się doczekać!

mopek odpowiedz

@kaja a czy takie strony z przygotowanymi dietami nie zdadzą egzmainu? @Dorota psychologia to tak obszerna dziedzina, że cięzko byłoby to połączyć :

Kaja odpowiedz

@Dorota pewnie, że dobrze. Zawsze odbiegamy trochę od monotonii, a to jest jak najbardziej na plus. @Dorota ciężko powiedzieć, psycholog zdaje sobie sprawę z tego, że dieta i aktywność fizyczna ma spore znaczenie w naszym samopoczuciu, ale jednak takiej diety nam nie ułoży, dlatego takie dodatkowe studia by się przydały

Dorota odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

@Kaja może to i dobrze, że coś nowego się pojawia, zawsze dobrze mieć możliwość rozwinięcia skrzydeł w nowym kierunku ;) @Kaja a sądzisz, że po prostu psycholog nie może się zajmować tymi aspektami ? W końcu to chyba żadna filozofia, nie ?:)

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Dorota odpowiedz

Witaj, Dorota! Studia na kierunku ''Coaching Stylu Życia'' są dedykowane absolwentom studiów I stopnia psychologii, dietetyki, rekreacji i wychowania fizycznego. Oczywiście wiedza zdobyta na studiach I stopnia jest kluczowa, jednak nie wystarcza, aby w przyszłości pracować w zawodzie coacha stylu życia. Absolwenci tego kierunku otrzymają nie tylko dyplom ukończenia studiów magisterskich uczelni wyższej, ale również certyfikat ACSTH ICF uprawniający do wykonywania zawodu coacha oraz pełne przygotowanie do podjęcia międzynarodowego egzaminu akredytacyjnego na profesjonalnego coacha ICF na poziomie ACC. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Kaja odpowiedz

@Danka owszem, staje się popularny, ale raczej nie w tym konkretnym kierunku. W ogóle mam wrażenie, że to jest totalna nowość, bo nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałam. @Dorota tu mówi się o prawidłowej diecie, aktywności fizycznej i równowadze emocjonalnej.

Dorota odpowiedz pokaż odpowiedzi (1)

@Danka też mi się wydaje, że coaching mocno wchodzi w życie, ale zastanawia mnie czym się różni zwykły coaching, od tego "stylu życia". Powinnyśmy traktować to jako nowy twór na rynku, czy to jedno i to samo pod chwytliwą nazwą?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Dorota odpowiedz

Witaj, Dorota! Dobry coach potrafi pomóc w znalezieniu motywacji do zmian oraz doskonalenia życiowych postaw i zachowań. Na kierunku ''Coaching Stylu Życia'' szczególnie uwzględniamy kształtowanie pozytywnych nawyków żywieniowych, aktywności fizycznej i higieny psychicznej. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Danka odpowiedz pokaż odpowiedzi (4)

@Kaja a dlaczego byś miała? Coaching staje się coraz bardziej popularny i coraz więcej osób korzysta z ich ''usług''. Moim zdaniem warto.

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Danka odpowiedz

Witaj, Danka! W ramach kampanii informacyjnej mam zaszczyt zostać Waszym Doradcą Online. W Stanach Zjednoczonych aż 70% menedżerów średniego szczebla korzysta z usług coacha, natomiast w Anglii aż 80% firm inwestuje w coaching. W Polsce ta liczba jest zdecydowanie mniejsza, jednak, jak słusznie zauważyliście, to się zmienia, a co za tym idzie warto inwestować zarówno w sam coaching jak i w karierę jako coach. Czy jesteś zainteresowana tym kierunkiem? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Jolka W odpowiedzi do: Danka odpowiedz

Też mi się tak wydaje, jest to coś nowego, świeżego więc idealny pomysł na nowość na rynku i dobrym wybiciu się :) Przecież chyba nawet nie ma takiej konkurencji w tej dziedzinie więc trzeba korzystać

Magda W odpowiedzi do: Jolka odpowiedz

@Jolka konkurencji nie ma na sto procent, ale ludzie mają to do siebie, że boją się nowości.

Sara W odpowiedzi do: Magda odpowiedz

spójrz na społeczeństwo- starzejące się, chorobliwe, otyłe depresyjne. taki zawód to nadzieja. Bierz!

Kaja odpowiedz pokaż odpowiedzi (3)

Mocno zastanawiam się nad tym kierunkiem, jednak nie wiem, czy jest sens. Czy po takich studiach nie skończę w markecie za kasą?

Jolka W odpowiedzi do: Kaja odpowiedz

W sumie nigdy tak naprawdę nie wiadomo czy nawet po najlepszych studiach znajdziesz pracę. Warto jednak zaryzykować, kształcić się i zdobywać po prostu doświadczenie. Na pewno później będzie nam łatwiej

Sara W odpowiedzi do: Kaja odpowiedz

wg mnie fajny. Bo jeżeli nie będziesz miec pracy w tym zakresie tnz ,że słaby z Ciebie coach. Oni mają mega gadane więc z pustki zrobią interes i sposób by nieść pomoc

Magda W odpowiedzi do: Jolka odpowiedz

Na pewno tutaj ma znaczenie to, gdzie tej pracy będziemy szukać. Na wsi taki coach raczej nie będzie miał nic do roboty.

wsaib

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ulica Rzemieślnicza 5, 81-855 Sopot https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=sopocka%20szko%C5%82a%20wy%C5%BCsza https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/59f1e-sans-sopot.jpg Sopocka Akademia Nauk Stosowanych
 • Wydział Nauk Społecznych, Wydział Humanistyczny, Wydział Teologiczny oraz Wydział Prawa i Administracji UŚ https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJq50dkTbOFkcR6qGXE6SyeGo https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/397da-US-Katowice.jpg Uniwersytet Śląski w Katowicach
 • ul. Kowalska 5 20-115 Lublin https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ73HP7UFXIkcR6V4MugltyWs https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/9778e-collegium-humanum.jpg Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska (filia w Lublinie)
 • Uniwersytet Zielonogórski, Kampus A, budynek A-29, ul. prof. Z. Szafrana 4a, Zielona Góra https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=uniwersytet%20zielonog%C3%B3rski https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/acf58-uniwersytet-zielona-gora.jpg Uniwersytet Zielonogórski
 • ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2, 00 – 908 Warszawa 46 https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ8WBAKPfKHkcRBWVI4EFdjeM https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/113ce-wat.jpg Wojskowa Akademia Techniczna w Warszawie
 • Wrocław https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJuZqGraPpD0cRMBocD0T8VY8 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/d8caa-awl-wroclaw.jpg Akademia Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu