Bachelor degree in graphics - studia online

Bachelor degree in graphics - studia online

Dodaj do ulubionych

Bachelor degree in graphics studia - kierunek studiów

Studia na kierunku bachelor degree in graphics to studia licencjackie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata).

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym)

Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Bachelor degree in graphics to studia w języku angielskim dedykowane osobom, które chciałyby zadbać o rozwój kompetencji lingwistycznych oraz zadbać o doskonałe przygotowanie do wykonywania różnorodnych projektów graficznych, które dziś mają nie tylko charakter artystyczny, lecz przede wszystkim – użytkowy.

W praktyce oznacza to więc, że absolwenci tego kierunku po zakończeniu nauki mogą ubiegać się o zatrudnienie nie tylko w instytucjach związanych z kulturą. Czekać na nich będą między innymi agencje reklamowe, agencje marketingowe czy PR. W trakcie studiów zdobędą oni nie tylko wiedzę, lecz przede wszystkim wszechstronne umiejętności z zakresu projektowania.

 

Jakie są wymagania rekrutacyjne?

Żeby dostać się na studia na kierunku bachelor degree in graphics na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi należy posiadać świadectwo dojrzałości oraz udokumentować umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie B2.

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK BACHELOR DEGREE IN GRAPHICS - STUDIA ONLINE

Województwo
Miejscowość
Typ studiów
Tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
  typ studiów
  tryb studiów

  Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

  grupa kierunku

   Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

   Nie znaleziono żadnej uczelni

   Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku bachelor degree in graphics - studia online

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miasto
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Nic nie znaleziono

   Zobacz inne kierunki Artystyczne

   Typ studiów
   Województwo
   SORTOWANIE:

   Wiedza, którą zdobędziesz, studiując bachelor degree in graphics

   Program studiów i przedmioty

   Czego możesz się spodziewać po studiach na kierunku bachelor degree in graphics? Zostaniesz gruntownie przygotowany do wykonywania rozmaitych projektów graficznych, uprzednio zdobywając umiejętność obsługi programów do ich wizualnej obróbki.

   Spośród zaprezentowanych narzędzi ułatwiających pracę przyszłym grafikom, wybierzesz ten najbardziej ci odpowiadający. Ponieważ studia są prowadzone w języku angielskim, pogłębisz znajomość tego języka uzupełniając ją o znajomość fachowej terminologii niezbędnej w późniejszym zawodzie.

   Staniesz się grafikiem całkiem uniwersalnym – będziesz mógł podjąć współpracę z ludźmi z całego świata. Nauczysz się rozróżniania rodzajów animacji, umiejętności ich nazywania i zastosowania w zależności od sytuacji.

   Dowiesz się, jakie techniki są najskuteczniejsze przy modelowaniu w trójwymiarze – ta wiedza przyda ci się, jeśli zapragniesz mieć czynny udział w produkcji gier komputerowych. Zagłębisz sztukę tworzenia animacji oraz ilustracji do gazet i czasopism.

    

   Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

   • tworzenia graficznego zaplecza gier, stron internetowych i aplikacji
   • kreowania modeli 3D
   • obsługi programów graficznych
   • tworzenia animacji
   • projektowania ilustracji
   • tworzenia rysunków w programach graficznych

   Jak wyglądają studia na kierunku bachelor degree in graphics?

    

   1. Typ i tryb studiów

   program nauczania na kierunku bachelor degree in graphics będzie oscylował wokół treści związanych z naukami artystycznymi i informatycznymi.

    

   Studia na kierunku bachelor degree in graphics możemy podzielić na:

   1. Typ:

   • Studia I stopnia (licencjackie)

    

   2. Tryb:

   • studia online

    

   Powyższe studia są dostępne w formie online, co w praktyce oznacza, że zajęcia odbywają się na platforme e-learningowej przez internet. 

    

   2. Program studiów i przedmioty

   Jako student kierunku bachelor degree in graphics będziesz miał okazję uczęszczać na wiele ciekawych i rozwijających zajęć związanych z tematyką informatyczną i artystyczną. W planie znajdą się między innymi następujące przedmioty:

    

   • publishing graphics,
   • designing of visual identification systems,
   • typography

    

   W czasie studiów będziesz musiał dokonać wyboru specjalizacji, która będzie idealnie dopasowana do twoich zainteresowań i planów zawodowych. Aktualną ofertę modułów specjalziacyjnych znajdziesz na oficjalnych stronach interenetowych wybranych ośrodków akademickich.

    

   3. Nabywane umiejętności

   Ze względu na praktyczny wymiar studiów na kierunku bachelor degree in graphics wykształcisz wiele cennych umiejętności, które z powodzeniem wykorzystasz w swojej przyszłej pracy zawodowej. Przede wszystkim, nauczysz się projektowania grafiki i animacji 2D oraz 3D.

   Ponadto, rozwiniesz swoje zdolności informatyczne i dowiesz się jak korzystać z zaawansowanych technologii i programów komputerowych, stosowanych na co dzień przez profesjonalnych grafików. Jako że zajęcia będą w całości prowadzone w języku angielskim, uzyskasz wysoki poziom językowy oraz poznasz specjalistyczną terminologię branżową.

    

   4. Dla kogo ten kierunek

   Branża IT, ostanimi czasy niezwykle popularna, kojarzona jest zazwyczaj wyłącznie z informatykami tworzącymi programy i aplikacje w niezrozumiały dla ludzi postronnych sposób. Skojarzenie to z reguły jest trafne, jednak nie uwzględnia faktu, że na ostateczny rezultat informatycznej pracy składa się również spory wkład grafików.

   Wbrew pozorom do stworzenia idealnej strony internetowej, czy świetnie prosperującej aplikacji na smartfony nie wystarczy praca ludzi o umysłach ścisłych. Każdy użytkownik pierwszym, co widzi w jakimkolwiek programie, jest jego strona wizualna – a do tego potrzeba artystów. Zapotrzebowanie na ludzi wykonujących rozmaite projekty graficzne nieustannie rośnie.

   Naprzeciw temu wychodzą studia na kierunku bachelor degree in graphics. Jakimi umiejętnościami powinien charakteryzować się idealny aplikant? Kreatywność, innowacyjność i chęć podjęcia artystycznej pracy połączonej z niezwykle przyszłościową branżą IT. Jeżeli jesteś charakteryzowany przez te cechy, aplikuj!

    

   5. Gdzie studiować bachelor degree in graphics

   Popularne uczelnie na których można studiować kierunek bachelor degree in graphics:

   Ile trwają studia i jaki tytuł uzyskasz?

   Studia na kierunku bachelor degree in graphics trwają 3 lata (studia I stopnia).

   Studia pierwszego stopnia na kierunku bachelor degree in graphics będą trwały trzy lata, czyli sześć semestrów. Po tym czasie uzyskasz tytuł licencjata.

   Czas trwania studiów na kierunku bachelor degree in graphics - studia online na poszczególnych uczelniach

   Tryb studiów
   Typ studiów
   Miejscowość
   Województwo
   SORTOWANIE:
   I stopnia II stopnia jednolite

   Brak wyników

   Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej"

   Jaka praca, czyli gdzie będziesz pracował po kierunku bachelor degree in graphics

   Praca po studiach

   Jaki zawód zdobędziesz po ukończeniu studiów na kierunku bachelor degree in graphics? Taki, który najlepiej trafi w twoje upodobania – wybór należy do ciebie. Doskonale spiszesz się w firmach pracujących nad projektami, do ukończenia których niezbędny jest wkład artystyczny. Zadbasz o pozytywne wrażenia wizualne użytkowników gier i programów komputerowych poprzez stworzenie odpowiedniej oprawy graficznej.

   Pisarze podziękują ci za projekty okładek ich najnowszych książek. Jeśli widzisz siebie na stanowisku nauczycielskim, po ukończeniu odpowiednich kursów staniesz się mentorem młodych ludzi na ich artystycznej drodze. Jako absolwent możesz znaleźć zatrudnienie w tłumaczeniach – studia zapewnią ci osiągnięcie biegłości z języka angielskiego.

    

   Absolwent kierunku bachelor degree in graphics znajdzie zatrudnienie w/jako:

   • twórca projektów graficznych
   • twórca animacji
   • projektant zaplecza graficznego gier, programów i aplikacji
   • nauczyciel
   • branży zajmującej się edycją filmów i multimediów
   • twórca kinowych efektów specjalnych

   W JAKICH FIRMACH MOŻESZ PRACOWAĆ PO KIERUNKU BACHELOR DEGREE IN GRAPHICS - STUDIA ONLINE

   MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU BACHELOR DEGREE IN GRAPHICS - STUDIA ONLINE

   Komentarze (0)