Dialog i doradztwo społeczne - progi punktowe

Dialog i doradztwo społeczne - progi punktowe

Dialog i doradztwo społeczne - progi punktowe

Progi punktowe na studia to forma rankingu kandydatów ubiegających się o przyjęcie na daną uczelnię wyższą. Liczba punktów uzyskanych przez kandydata zależy od różnych czynników np. wyników z egzaminu maturalnego, dodatkowego egzaminu wstępnego, rozmowy kwalifikacyjnej, czy w przypadku studiów II stopnia ocen na dyplomie ze studiów I stopnia. Każda uczelnia posiada własny przelicznik punktów, jak również zestaw przedmiotów maturalnych, które bierze pod uwagę w procesie kwalifikacyjnym na poszczególne kierunki studiów. Oznacza to, że należy zapoznać się z zasadami punktacji na konkretnej uczelni – tej, w której chcemy studiować. Należy pamiętać, że progi puntowe są zmienne, ponieważ ustalane są dla rekrutacji w danym roku.

Progi punktowe na kierunek dialog i doradztwo społeczne na poszczególnych uczelniach

Wybierz rok

Uczelnie

Filtrowanie
Województwo
Miejscowość
Status uczelni
Poziom studiów
Forma studiów
I stopnia II stopnia jednolite
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu stacjonarne I stopnia:
zapytaj uczelnię
II stopnia:
zapytaj uczelnię
jednolite:
-
Dowiedz się więcej
niestacjonarne I stopnia:
-
II stopnia:
-
jednolite:
-
Dowiedz się więcej

Szczegółowe informacje na temat progów należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Komentarze (2)

student odpowiedz

nie polecam tego kierunku; żadnych konkretów związanych z zawodem, nazwy przedmiotów nieadekwatne do tego, czym faktycznie zajmujemy się na zajęciach, praktycznie większość z nich można podciągnąć pod filozofię. wiedza w zakresie rozwiązywania konfliktów, doradztwa czy komunikacji w ogóle nie jest pogłębiana, brakuje też wiedzy praktycznej. ogólnie strata nerwów i czasu

JAN odpowiedz

Większość możliwości pracy po tych studiach nie są zgodne z prawdą: trener indywidualny i grupowy- NIE, BRAK ODPOWIDNICH DOKUMENTÓW POTWIERDZAJĄCYCH KWALIFIKACJE TRENERA doradca public relations w sprawach aktywizacji zasobów ludzkich- BRAK ZAJĘĆ Z PRAWA PRACY, TAKŻE ŻADEN DZIAŁ HR NIE ZATRUDNI AMATORA mediator w sprawach karnych, cywilnych i sporów wielostronnych- DODAM ŻE MEDIATOR SĄDOWY MUSI MIEĆ UKOŃCZONE 26 LAT doradca życia rodzinnego w poradniach rodzinnych, asystent rodzinny w urzędach samorządu terytorialnego. NIE. BY BYĆ ASYSTENTEM RODZINY TRZEBA UKOŃCZYĆ STUDIA O TAKIEJ NAZWIE A NIE SPECJALIZACJĘ