ZARZĄDZANIE - STUDIA ONLINE

ZARZĄDZANIE - STUDIA ONLINE

Dodaj do ulubionych

ZARZĄDZANIE - STUDIA ONLINE studia - kierunek studiów

Studia na kierunku Zarządzanie - studia online to studia licencjackie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3 lata (studia I stopnia) lub od 1,5 roku do 2 lat (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (licencjata lub magistra).

Studia na kierunku zarządzanie - studia online
Rok akademicki 2023/2024
Forma studiów online
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania 3 lata (studia I stopnia), od 1,5 do 2 lat (studia II stopnia)

Terminy rekrutacji

Rekrutacja na uczelnie, które prowadzą studia na kierunku zarządzanie - studia online rozpocznie się 1 marca 2023 r. i potrwa do 31 października 2023 r. | zarządzanie - studia online - terminy rekrutacji >

Uczelnie

Studia na kierunku lub specjalności zarządzanie - studia online możesz podjąć na 19 niepublicznych (prywatnych) szkołach wyższych w trybie online | zarządzanie - studia online - uczelnie >

Opis kierunku

Zarządzanie jako kierunek kształcenia realizowany w formie tradycyjnej należy do grona najpopularniejszych i najchętniej wybieranych. Popularność ta sprawia, że również w przestrzeni studiów online cieszy się on znacznym zainteresowaniem, co przekłada się na szeroki wybór i ilość ofert dydaktycznych. Rosnące notowania tego kierunku to przede wszystkim efekt tego, że programy nauczania dostosowywane są do współczesnych potrzeb i wymagań rynku, kładą nacisk na praktyczny wymiar kształcenia, a także często oferują studentom wybór specjalności i ścieżek nauczania.

Założeniem kierunku Zarządzanie realizowanego w ramach studiów online jest przekazanie wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu nauk o zarządzaniu oraz nauk pokrewnych, dotyczącej istoty, prawidłowości oraz problemów funkcjonowania różnego rodzaju organizacji. To kierunek, w którym spotykają się zagadnienia z zakresu ekonomii, prawa, marketingu, finansów, czy psychologii. Jeśli chcielibyśmy wskazać kierunek studiów, który zmienia się, modyfikuje i dostosowuje do panujących trendów, to z pewnością wskazalibyśmy właśnie Zarządzanie, w tym Zarządzanie prowadzone w ramach studiów online.

 

Specjalności

Współczesne studia z zarządzania charakteryzują się tym, że bardzo często studenci tego kierunku otrzymują wybór specjalności i ścieżek kształcenia.

Popularne specjalności na kierunku zarządzanie - studia online: e-commerce i marketing, gospodarowanie nieruchomościami, health care management, informatyka w zarządzaniu, innowacyjne zarządzanie rozwojem małych i średnich przedsiębiorstw, marketing, marketing i social media, marketing i sprzedaż, projektowanie produktów i usług

 
Praca po studiach

Warte podkreślenia jest to, że realizowanie kształcenia w formie online rozwija pewne umiejętności, które mogą być niezwykle przydatne, a nawet niezbędne w przyszłej pracy zawodowej. Charakter studiów sprawia, że studenci muszą nauczyć się zarządzania czasem, określania priorytetów w wykonywaniu zadań, a także poszukiwania, analizowania i selekcjonowania informacji. Nauka w trybie innym niż tradycyjny, polegający na odbywaniu zajęć w siedzibie uczelni kształtuje pewne postawy, które nie tylko pomogą odnaleźć się w sferze studiów, ale i późniejszej sferze zawodowej.

JAKIE PRZEDMIOTY ZDAWAĆ NA MATURZE?

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

 

szczegółowe wymagania na uczelniach

GDZIE STUDIOWAĆ KIERUNEK ZARZĄDZANIE - STUDIA ONLINE

Województwo
Miejscowość
Poziom studiów
Forma studiów

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
poziom studiów
forma studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Zarządzanie - studia online +

Filia w Jaśle stopień: (I), czas trwania: 3 lata,
tryb: online

Filia w Sieradzu stopień: (I), czas trwania: 3 lata,
tryb: online

Filia w Świdnicy stopień: (I), czas trwania: 3 lata,
tryb: online

Filia w Trzciance stopień: (I), czas trwania: 3 lata,
tryb: online

Filia w Warszawie stopień: (I), czas trwania: 3 lata,
tryb: online

Filia w Wodzisławiu Śląskim stopień: (I), czas trwania: 3 lata,
tryb: online

Studia online AHE w Łodzi stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata,
tryb: online

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Uczelnia Metropolitalna

Uczelnia Metropolitalna

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Zarządzanie - studia online stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: online
Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Wyższa Szkoła Bankowa w Chorzowie

Zarządzanie - studia online stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: online

ZARZĄDZANIE - STUDIA ONLINE - zasady rekrutacji

Poziom i forma studiów

Sprawdź na jakim poziomie znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

Zarządzanie - studia online studia I stopnia

Zarządzanie - studia online studia II stopnia

Specjalności / ścieżki kształcenia na kierunku zarządzanie - studia online

Forma studiów
Poziom studiów
Miasto
Województwo
SORTOWANIE:

Studia I stopnia

Studia II stopnia

Rozwiń

WIEDZA, JAKĄ ZDOBĘDZIESZ PODCZAS STUDIÓW NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE-STUDIA ONLINE:

Czego nauczysz się na kierunku zarządzanie-studia online?

Ze względu na niezwykle innowacyjną formę studiów wszystkie zajęcia, warsztaty i wykłady będą dostępne na specjalnej platformie internetowej, dzięki czemu będziesz mógł rozwijać swoją wiedzę i zdobywać nowe kompetencje w każdym miejscu na świecie, bez konieczności pojawiania się na uczelni.

Jako student dowiesz się więcej na temat różnych strategii zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi oraz zagłębisz się w tematy powiązane z marketingiem i reklamąCo więcej, skupisz się na rozwijaniu swoich kompetencji miękkich, takich jak komunikacja, umiejętność negocjowania biznesowego czy podejmowania odpowiednich decyzji, nawet w sytuacjach kryzysowych.

Ponadto, będziesz mógł sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności rozwiązując quizy i selftesty zamieszczone w internecie. W trakcie kursu będziesz musiał dokonać wyboru specjalizacji, najbardziej odpowiadającej twoim potrzebom i planom zawodowym. Zadecydujesz pomiędzy zarządzaniem projektem a zarządzaniem nowoczesnymi usługami biznesowymi.

 

Absolwent powinien posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie takim jak:

 • znajomość różnorodnych form zarządzania
 • znajomość różnych strategii marketingowych
 • znajomość języka obcego
 • znajomość nowoczesnych technologii informatycznych
 • kompetencje komunikacyjne
 • umiejętności negocjowania biznesowego
 • umiejętność zarządzania biznesem i zasobami ludzkimi
 • umiejętność praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy
 • znajomość specjalistycznej terminologii

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE - STUDIA ONLINE?

Zarządzanie studia online to kierunek złożony. Dostarcza wiedzy z zakresu różnych dyscyplin, a ponadto dość często oferuje studentom możliwość wyboru specjalności. Jakie mogą to być specjalności? W katalogach dydaktycznych można spotkać między innymi: E- biznes i nowoczesny marketing, Zarządzanie projektami i procesami, czy Zarządzanie logistyczne. Co warto zaznaczyć, wybór ścieżek kształcenia uzależniony jest od konkretnej uczelni, a także stopnia kształcenia.

Niezależnie od tego gdzie będziemy zdobywać wykształcenie, a także jaką specjalność wybierzemy, będziemy musieli najpierw poznać pewne podstawy i fundamenty tej dziedziny. Oznacza to, że każdy student Zarządzania w formie studiów online spotyka się z takimi zagadnieniami jak: zarządzanie zasobami ludzkimi, marketing, zarządzanie jakością, finanse przedsiębiorstwa, czy zachowania organizacyjne. Studia można porównać do budowli, która osadzona na mocnych fundamentach pnie się do góry.

1. Tryb i typ studiów

Studia na kierunku Zarządzanie - studia online możemy podzielić na:

1. Poziom:

 

2. Forma:

 

2. Dla kogo ten kierunek?

Współcześnie, w momencie rozwoju gospodarczego i finansowego wspierania małych przedsiębiorstw, a tym samym pojawiania się na rynku nowych, różnorodnych biznesów nieustannie wzrasta zapotrzebowanie na specjalistów z obszaru zarządzania firmą, finansami, a także pracownikami.

Nic więc dziwnego, że studia powiązane z tym tematem, nieprzerwanie od lat cieszą się dużą popularnością wśród studentów na całym świecie. Jednak w dobie informatyzacji i nastawienia na nowoczesne technologie, coraz częściej w ofertach uczelni dostępna jest innowacyjna forma studiowania online, która pozwala zdobywać wykształcenie i kwalifikacje bez wychodzenia z domu.

Jednym z tego typu nowatorskich kierunków jest zarządzanie-studia online, którego program zapewnia dużą swobodę i mobilność w rozwijaniu swoich kompetencji naukowych i zawodowych. Jeżeli więc jesteś osobą, która ceni sobie niezależność, to weź udział w rekrutacji na ten innowacyjny kierunek!

 

3. Gdzie studiować Zarządzanie - studia online

Popularne uczelnie na których można studiować kierunek Zarządzanie - studia online:

JAKA PRACA, CZYLI GDZIE BĘDZIESZ PRACOWAŁ PO UKOŃCZENIU STUDIÓW NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE STUDIA ONLINE:

Jaka praca po tym kierunku?

Po ukończeniu tych niezwykle innowacyjnych i przyszłościowych studiów będziesz posiadał wykształcenie oraz kwalifikacje niezbędne do podjęcia pracy w wielu dynamicznych i prężnie rozwijających się branżach. W trakcie nauki zostaniesz kompleksowo przygotowany do pracy na stanowiskach kierowniczych w różnorodnych firmach i korporacjach.

Ponadto możesz pracować jako project manager oaz koordynator lub architekt procesów. Równie ciekawą opcją jest znalezienie zatrudnienia w branży reklamowej lub działach marketingu i PR zarówno małych firm, jak i dużych, międzynarodowych korporacji.

Znajomość języka obcego sprawi, że będziesz mógł podjąć pracę także poza granicami naszego kraju. Dodatkowo, po ukończeniu studiów magisterskich możesz kontynuować naukę na studiach doktoranckich i rozważyć rozpoczęcie działalności naukowej.

 

Absolwent kierunku Zarządzanie - studia online znajdzie zatrudnienie jako/w takich miejscach jak:

 • stanowiska kierownicze
 • project manager
 • koordynator procesów
 • architekt procesów
 • firmy i korporacje międzynarodowe
 • analityk biznesowy
 • branża reklamowa
 • działy marketingu i PR
 • agencje reklamowe
 • własna działalność gospodarcza

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

Zobacz inne kierunki Zarządzanie i Marketing - podyplomowe

Typ studiów
Województwo
SORTOWANIE:

MIASTA, KTÓRE OFERUJĄ STUDIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE - STUDIA ONLINE

Komentarze (0)

wsaib

Popularne

studia

matura 2023

 

 

Teraz najważniejsze

matura 2023

zmiany na maturze 2023

arkusze maturalne

wyniki matur 2022

rekrutacja na studia

studia

kierunki studiów

studia podyplomowe

 

Ciekawe

 


gdzie studiować

 

 

Nadchodzące wydarzenia

 • ul. Kokoszków 71 Nowy Targ 34-400 https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJscWt8r3kFUcRfsh_Lo4XfW4 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/1a717-ppuz-nowy-targ.jpg Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu
 • Dzień Otwarty https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/34f7e-ujd-czestochowa.jpg Uniwersytet Humanistyczno - Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie
 • ul. Plac Polski 3/4 50-156 Wrocław https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJFcT9oH7CD0cR7RuVE8m7mEU https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/5a332-asp-worclaw.jpg Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu
 • Drzwi otwarte https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJ0Z9P6HfLHkcRaeqX_nj9aBE https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/166b7-wsr-studia-warszawa.jpg Wyższa Szkoła Rehabilitacji w Warszawie
 • Wielka i Mała Zbrojownia, Patio ASP i Dom Angielski, Gdańsk Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
 • ul. Krupnicza 33, 31-123 Kraków https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJC0cMNgxbFkcRB9jDVXm1yK8 https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/3f77d-uj-krakow.jpg Uniwersytet Jagielloński w Krakowie