PSYCHOLOGIA KRYMINALISTYCZNO-ŚLEDCZA

PSYCHOLOGIA KRYMINALISTYCZNO-ŚLEDCZA

PSYCHOLOGIA KRYMINALISTYCZNO-ŚLEDCZA

Studia w Warszawie

psychologia kryminalistyczno-śledcza

Odkryj studia psychologia kryminalistyczno-śledcza w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Psychologia kryminalistyczno-śledcza studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia kryminalistyczno-śledcza to propozycja kształcenia, która odpowiada na aktualne zapotrzebowanie na rynku zatrudnienia. Uczelnie w Warszawie chcą bowiem kształcić takich specjalistów, którzy będą wiedzieli, jak najbardziej efektownie pracować ze świadkami, osobami pokrzywdzonymi i co najważniejsze – podejrzanymi. Pamiętaj, że jeśli interesuje cię ten zakres badań psychologicznych, powinieneś posiadać szereg predyspozycji. Można zaliczyć do nich przykładowo: umiejętność działania w trudnych warunkach, radzenie sobie ze stresem i analityczność myślenia.

Taktyka czynności kryminalistycznych, diagnostyka psychologiczna sprawców przestępstw, czy kryminologia z elementami kryminalistyki – to między innymi te przedmioty czekają na studentów. Ich naczelnym celem jest wyposażenie przyszłych psychologów w szereg kompetencji zawodowych. Można zaliczyć do nich przykładowo: umiejętność tworzenia merytorycznego warsztatu psychologa śledczego oraz prowadzenia komunikacji w kontekście postępowania przygotowawczego.

Na psychologów kryminalistycznych i śledczych czekają między innymi stanowiska w służbie więziennej, policji, czy agencjach detektywistycznych. Poza tym mogą oni znaleźć pracę we wszelkich innych instytucjach, które związane są z wymiarem sprawiedliwości.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA KRYMINALISTYCZNO-ŚLEDCZA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)