PSYCHOLOGIA WSPIERANIA ROZWOJU I KSZTAŁCENIA

PSYCHOLOGIA WSPIERANIA ROZWOJU I KSZTAŁCENIA

PSYCHOLOGIA WSPIERANIA ROZWOJU I KSZTAŁCENIA

Studia w Warszawie

psychologia wspierania rozwoju i kształcenia

Odkryj studia psychologia wspierania rozwoju i kształcenia w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Psychologia wspierania rozwoju i kształcenia studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychologia wspierania rozwoju i kształcenia to obecnie jedna z tych propozycji kształcenia, która cieszy się największą popularnością. Dlaczego? Odpowiada ona na aktualne zapotrzebowanie na specjalistów, dziś bowiem korzystamy coraz częściej z pomocy osób, które chcą pomóc nam na naszej drodze rozwojowej. Jeśli bierzesz tę propozycję pod uwagę, pamiętaj jednak, że powinieneś posiadać szereg predyspozycji.

Powinna cechować cię pogłębiona empatia, komunikatywność oraz chęć niesienia konstruktywnej pomocy. W siatce programowej odnajdziesz wiele interesujących zajęć, które pozwolą rozwinąć ci kompetencje zawodowe. To dzięki nim będziesz mógł aktywnie współpracować ze swoimi podopiecznymi. Do twoich naczelnych umiejętności zaliczyć będzie można stawianie trafnych diagnoz oraz aktywne prowadzenie terapii.

Psychologowie z tego obszaru nie powinni martwić się o swoje zatrudnienie. Szybko uda im się znaleźć pracę zgodną z profilem zatrudnienia. Czekać na nich będą wszelkie placówki edukacyjne, ośrodki kształcenia, czy urzędy pracy. Zajmować się tam będą między innymi prowadzeniem różnorodnych szkoleń – także tych z pogranicza coachingu.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOLOGIA WSPIERANIA ROZWOJU I KSZTAŁCENIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie

Akademia Pedagogiki Specjalnej w Warszawie

Jednostka prowadząca

Psychologia stopień: (Jednolite), czas trwania: 5 lat
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)