PSYCHOSEKSUOLOGIA

PSYCHOSEKSUOLOGIA

PSYCHOSEKSUOLOGIA

Studia w Warszawie

psychoseksuologia

Odkryj studia psycholseksuologia w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Psychoseksuologia studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Psychoseksuologia to interdyscyplinarna propozycja kształcenia, która znalazła się w ofercie warszawskich ośrodków akademickich. Pozwala ona połączyć zainteresowania związane zarówno z psychologią, jak i seksuologią. Stanowi również odpowiedź na zapotrzebowanie na specjalistów właśnie z tego obszaru. Zależy nam bowiem na tym, byśmy mogli mieć dostęp do rzetelnego poradnictwa seksuologicznego.

Na studentów czeka wiele interesujących przedmiotów. Można zaliczyć do nich przykładowo: dysfunkcje seksualne – diagnostykę i leczenie, rozwój psychoseksualny i edukację seksualną oraz metody terapeutyczne w psychoseksuologii. Studenci otrzymają oczywiście pogłębioną wiedzę, powinna stanowić ona jednak punkt wyjścia do ukształtowania niezbędnych kompetencji zawodowych.

To właśnie umiejętności pozwolą na stawianie trafnych diagnoz oraz prowadzenie adekwatnych terapii seksualnych. Absolwenci mogą liczyć w przyszłości na dynamiczny rozwój zawodowy. Czekać na nich będą wszelkie poradnie psychologiczne i seksuologiczne. Poza tym znajdą takę zatrudnienie w gabinetach zdrowia psychicznego, czy ośrodkach diagnostycznych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia PSYCHOSEKSUOLOGIA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Komentarze (0)