NAUCZYCIELSKA

 

Studia w Katowicach

nauczycielska

 

Odkryj studia nauczycielska w Katowicach i sprawdź gdzie możesz studiować

Nauczycielska studiaKatowice i woj. śląskie - specjalność / ścieżka kształcenia

Czujesz powołanie do przekazywania posiadanej wiedzy? Wyróżniasz się empatią, zrozumieniem i ponadprzeciętną cierpliwością? Chciałbyś w przyszłości pracować w wybranych placówkach oświatowych? Jeżeli tak, to zdecydowanie powinieneś wybrać kształcenie na propozycji nauczycielskiej.

Przedmioty obecne w siatce kształcenia będą rozłożone pomiędzy kilka bloków – pedagogiczny, translatorski oraz kulturoznawczy. Podczas edukacji na propozycji nauczycielskiej nauczysz się specyfiki wdrażania działań pedagogicznych w środowisku pracy nauczyciela, pogłębisz umiejętność posługiwania się językiem angielskim, zyskasz szeroką wiedzę na temat literatury i kultury państw anglojęzycznych, a ponadto zdobędziesz kompetencje odnoszące się do przekazywania posiadanej wiedzy.

Gdzie będziesz mógł pracować po ukończeniu kształcenia na nauczycielskiej? Przede wszystkim w placówkach oświatowych, takich jak żłobki, przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe, prywatne i publiczne szkoły językowe, wybrane jednostki administracyjne, a także własna działalność gospodarcza o dowolnie ustalonej specyfice.

Zobacz, na jakich uczelniach w Katowicach i woj. śląskim jest specjalność / ścieżka kształcenia NAUCZYCIELSKA

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Jednostka prowadząca

Pokaż więcej

Komentarze (0)