STUDIA CELTYCKIE

STUDIA CELTYCKIE

STUDIA CELTYCKIE

Studia w Szczecinie

studia celtyckie

Odkryj studia celtyckie w Szczecinie i sprawdź gdzie możesz studiować

Studia celtyckieSzczecin - specjalność / ścieżka kształcenia

Bogactwo kulturowe Walii, Irlandii, Szkocji oraz Bretanii wzbudza zainteresowanie osób głodnych wiedzy o świecie i społeczeństwach. Podczas gdy jedni starają się zgłębiać kulturę, literaturę i niuanse językowe odpowiednie dla tych obszarów na własną rękę, inni decydują się na podjęcie kształcenia pod okiem wykwalifikowanej kadry. Jeśli należysz do tej drugiej grupy, wybierz studia celtyckie.

Jest to propozycja kształcenia, która powinna zainteresować wielu miłośników dziedzin humanistycznych i społecznych. Kształcenie opiera się na przekazywaniu obszernej wiedzy i umiejętności lingwistycznych, komunikacyjnych i kulturowych przy jednoczesnym wzbogacaniu posiadanych kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych. Pamiętaj, że samo zainteresowanie krajami celtyckimi może nie wystarczyć – warto posiadać umiejętności władania językiem angielskim.

Absolwenci studiów celtyckich znajdą pracę w biurach tłumaczeniowych, staną się cennymi pracownikami międzynarodowych korporacji, podejmą współpracę z jednostkami zajmującymi się badaniami kultury celtyckiej lub zatrudnią się w placówkach oświatowych.

Zobacz, na jakich uczelniach w Szczecinie jest specjalność / ścieżka kształcenia STUDIA CELTYCKIE

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Szczeciński

Jednostka prowadząca

Filologia angielska stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Komentarze (0)