ŚUM - Dni Otwarte Wydziału Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

ŚUM - Dni Otwarte Wydziału Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

Studia Katowice i woj. śląskie - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

06.03.2023

ŚUM - Dni Otwarte Wydziału Nauk o Zdrowiu w Bytomiu

We wtorek, 14 marca, rozpoczną się Dni Otwarte Wydziału Nauk o Zdrowiu w Bytomiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Wydarzenie adresowane do kandydatów na studia potrwa dwa dni.

Dni Otwarte to przede wszystkim okazja do zapoznania się z ofertą dydaktyczną oraz zasadami rekrutacji i warunkami studiowania. Oprócz tego, organizatorzy wydarzenia przygotowali dla uczestników szereg atrakcji, w tym między innymi: prelekcje, pokazy oraz spotkanie z przedstawicielami samorządu studenckiego.

Przestrzeń, w której odbywać się będą Dni Otwarte, zostanie zagospodarowana przez stoiska tematyczne. Będą one poświęcone między innymi: ekonomice zdrowia, pierwszej pomocy, higienie stomatologicznej, czy profilaktyce chorób przewlekłych. Każde stoisko przygotowało dla uczestników konkretną atrakcję. W programie znajdą się między innymi: prelekcja z zakresu higieny jamy ustnej, spotkanie dotyczące pierwszej pomocy przedmedycznej w przypadkach nagłych, quiz z zakresu profilaktyki chorób przewlekłych, badanie stężenia azotanów w żywności i twardości wody, a nawet pokaz i degustacja dań kuchni molekularnej.

Dni Otwarte Wydziału Nauk o Zdrowiu w Bytomiu odbędą się w dniach 14 – 15 marca.

Komentarze (0)