Dzień Otwarty w PPUZ w Nowym Targu

Dzień Otwarty w PPUZ w Nowym Targu

Studia Nowy Targ - Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu

15.03.2023

Dzień Otwarty w PPUZ w Nowym Targu

W czwartek, 23 marca, odbędzie się Dzień Otwarty w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu. Wydarzenie zostanie przeprowadzone w formie stacjonarnej.

Dzień Otwarty to wydarzenie skierowane do maturzystów, podczas którego będą mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną uczelni, zasadami rekrutacji, warunkami studiowania oraz szeroko pojętym życiem studenckim. W ciągu jednego dnia będą mogli spotkać się między innymi z wykładowcami, reprezentantami Samorządu Studenckiego, przedstawicielami Akademickiego Związku Sportowego, czy członkami Uczelnianego Zespołu Góralskiego.

Oprócz prezentacji oferty dydaktycznej, organizatorzy Dnia Otwartego w PPUZ przygotowali dla kandydatów szereg atrakcji, w tym między innymi: warsztaty, pokazy, zajęcia laboratoryjne, a także odwiedziny w rozmaitych pracowniach. Wydarzenie uświetnią prelekcje przygotowane przez Marcina Kruszewskiego – prawnika i twórcę kanału „Prawo Marcina” oraz Macieja Pierę – popularyzatora wiedzy o górach i twórcę kanału „Szczytomaniak”.

Dzień Otwarty w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu rozpocznie się o godzinie 10:00, w auli budynku „Tatry”.

Szczegółowe informacje odnaleźć można na stronie internetowej uczelni: ppuz.edu.pl/dzien-otwarty-w-ppuz-w-nowym-targu-ppuz/

dowiedz się więcej:

https://ppuz.edu.pl/

Komentarze (0)