Zarządzanie i inżynieria produkcji

Zarządzanie i inżynieria produkcji

Zarządzanie i inżynieria produkcji

04.07.2022

Zarządzanie i inżynieria produkcji – Bydgoska Szkoła Wyższa 2022

Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w Bydgoskiej Szkole Wyższej to studia inżynierskie lub magisterskie, których program kształcenia zazwyczaj trwa 3,5 roku (studia I stopnia) lub 1,5 roku (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu (inżyniera lub magistra).

Studia na kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji w BSW
Forma studiów stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów studia I i II stopnia
Czas trwania 3,5 roku (studia I stopnia), 1,5 roku (studia II stopnia)
Ważne terminy Harmonogram rekrutacji >

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym)Specyfika studiów zależy od wyboru specjalności / ścieżki kształcenia. Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

 

Ceny - rekrutacja 2022/2023 (pierwszy rok studiów)

studia stacjonarne: 3400 zł

studia niestacjonarne: 3400 zł

*Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek należy sprawdzić na stronie internetowej uczelni.

 

Bydgoska Szkoła Wyższa to uczelnia oferująca kandydatom szeroką gamę kierunków z zakresu nauk medycznych, inżynierskich i społecznych. Jednym z nich jest Zarządzanie i inżynieria produkcji, prowadzona na studiach pierwszego i drugiego stopnia.

 

Nabywane umiejętności

Celem kształcenia jest pozyskanie wiedzy na temat zasad i narzędzi wykorzystywanych w projektowaniu inżynierskim. Studenci poznają metody zarządzania przedsiębiorstwem oraz planowania i przygotowania procesu produkcyjnego. Zarządzanie i inżynieria produkcji w Bydgoskiej Szkole Wyższej to nauk praktyczna, gdyż część zajęć realizowana jest na rzeczywistych liniach produkcyjnych.

Studia na kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Bydgoskiej Szkole Wyższej dzielą się na następujące specjalności: Inżynieria procesów produkcyjnych, Odnawialne źródła energii, Eksploatacja techniki lotniczej, Budowa i eksploatacja pojazdów szynowych, Automatyzacja produkcji, Technologie spajania materiałów konstrukcyjnych. Każda realizowana specjalność zakłada przekazanie wiedzy z konkretnego obszaru, a co za tym idzie nakierowania na konkretną ścieżkę kariery zawodowej.

Zarządzanie i Inżynieria Produkcji BSW - przedmioty i opinie

Zdobytą wiedzę i rozwinięte umiejętności absolwenci Zarządzania i inżynierii produkcji w BSW mogą wykorzystać w wielu gałęziach przemysłu, firmach doradczych i audytorskich.

Okres wyboru studiów bywa nierzadko bardzo stresujący. Kandydaci na studia szukają, porównują, sprawdzają – wszystko po to, by potem nie żałować swojej decyzji. Jakie ma Bydgoska Szkoła Wyższa opinie? Sebastian, student Zarządzania i inżynierii produkcji mówi:

„Zarządzanie i inżynieria produkcji to kierunek, który prowadzi do przyszłości. Chociaż brzmi to jak z jakiegoś filmu, ale to prawda. Postęp technologiczny nieustannie postępuje, więc świat potrzebuje specjalistów. A w której uczelni można zostać specjalistą? W Bydgoskiej Szkole Wyższej. Ja polecam.”

 

 

STUDIA W BYDGOSZCZY - ważne informacje

Kierunki studiów w Bydgoszczy

Studia w Bydgoszczy

 

 

ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI - ważne informacje

Zarządzanie i inżynieria produkcji studia Bydgoszcz

Zarządzanie i inżynieria produkcji studia

 

Wiedza, którą możesz zdobyć studiując Zarządzanie i inżynierię produkcji w Bydgoskiej Szkole Wyższej

Absolwent Zarządzania i inżynierii produkcji w Bydgoskiej Szkole Wyższej może posiadać wiedzę i umiejętności w zakresie:

  • automatyzowania procesów produkcji,
  • pozyskiwania źródeł finansowych,
  • optymalizowania procesu produkcji,
  • pozyskiwania biomasy.

 

Praca, czyli gdzie będziesz mógł pracować po kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji:

Absolwent kierunku Zarządzanie i inżynieria produkcji w Bydgoskiej Szkole Wyższej może znaleźć zatrudnienie:

  • wielu gałęziach przemysłu,
  • firmach doradczych,
  • firmach audytorskich.

 

Jakie przedmioty zdawać na maturze

STUDIA I STOPNIA

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Jakie wymagania na studia II stopnia

STUDIA II STOPNIA

Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Bydgoska Szkoła Wyższa

Komentarze (0)