Studia podyplomowe

VIAMODA

studia podyplomowe

Odkryj kierunki podyplomowe i sprawdź co możesz studiować 

Studia podyplomowe – Viamoda Szkoła Wyższa w Warszawie

Studia podyplomowe to wymóg naszych czasów. Współczesność potrzebuje osób pomysłowych, kreatywnych, z pełną paletą umiejętności praktycznych. Jeśli takie wymagania stawia przed nami świat, to co można powiedzieć o branży, której fundamentem jest ludzka wyobraźnia? Wniosek jest prosty. Aby pracować w tzw. branżach kreatywnych niezbędne jest poszerzanie horyzontów i nieustanny rozwój. Tym, którzy jeszcze nie znają sposobu na pogłębianie zdobytej już wcześniej wiedzy oraz pozyskiwanie zupełnie nowej, należy podpowiedzieć. To studia podyplomowe.

Studia podyplomowe w Viamoda Szkole Wyższej w Warszawie dają możliwość poszerzenia wiedzy i rozwinięcia umiejętności w zakresie szeroko pojętej mody. Jest to stwierdzenie nieprzypadkowe, ponieważ branża modowa złożona jest z wielu elementów, zatem potrzebuje profesjonalistów w różnych jej dyscyplinach.

Kierunki studiów podyplomowych obejmują szereg specjalistycznych zagadnień w zakresie dyrekcji artystycznej i stylizacji, projektowania, zarządzania marką modową i jej wizerunkiem, sprzedażą i e-commerce, konstruowania i modelowania odzieży, a także aranżacji przestrzeni i fotografii modowej. Kształcenie trwa dwa semestry i realizowane jest w cyklu weekendowym, odpowiednim dla osób pragnących pozyskiwać wiedzę i łączyć naukę pracą zawodową.

VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: VIAMODA Szkoła Wyższa w Warszawie

Komentarze (0)