• INFORMATYKA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne, online
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne online
  typ studiów: I stopnia I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier inżynier

  Kierunek Informatyka w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej w Łodzi zakłada nabycie umiejętności w zakresie obsługi sprzętu informatycznego i oprogramowania. Studenci uczą się projektować i wdrażać serwisy internetowe, programować różnego rodzaju aplikacje i gry, projektować systemy informatyczne i systemy baz danych, czy też projektować, wykonywać i eksploatować sieci komputerowe. Informatyka w AHE to także możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach Microsoft IT Academy i Regionalnej Akademii CISCO.

  Jakie przedmioty widnieją w programie nauczania na tym kierunku? Między innymi: podstawy programowania, matematyka dyskretna, architektura systemów, analiza systemowa, programowanie aplikacji, systemy baz danych, sieci komputerowe, logika w informatyce. A co po studiach? Absolwenci Informatyki w AHE znajdą zatrudnienie w firmach zajmujących się produkcją oprogramowania, zespołach programistów, zespołach realizujących projekty portali i stron www, agencjach reklamowych i promocyjnych, firmach doradczych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjneSpecjalności

  Studia I stopnia stacjonarne

  • Technologie programowania
  • Sieci teleinformatyczne - bezpłatne
  • Grafika komputerowa i multimedia

  Studia I stopnia niestacjonarne

  • Technologie programowania
  • Sieci teleinformatyczne - bezpłatne
  • Grafika komputerowa i multimedia

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Opinie (2)

Roman Kołacz Ocena odpowiedz

Nie ma co ukrywać, że to faktycznie bardzo perspektywiczny kierunek. Jeśli myślicie o tym, by wybrać się na AHE, to informatyka będzie na pewno dobrym wyborem. Będziecie zadowoleni z perspektyw, jakie to przed Wami stwarza.

miłosz Ocena odpowiedz

Studiuję w Akademii Humanistyczno- Ekonomicznej, aby zyskać wiedzę nowoczesną, na której będę mógł oprzeć realizację wyzwań zawodowych


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia:


ONLINE


Studia I stopnia: