ul. Olszewska 12, 

00-792 Warszawa, 

tel. 22 825 80 34/35 fax. 22 825 80 31

rektorat@wseiz.pl

ul. Olszewska 12, 

00-792 Warszawa, 

tel. 22 825 80 34/35 fax. 22 825 80 31

rektorat@wseiz.pl

  • BUDOWNICTWO

    Rekrutacja

    stopień: (I) (II) czas trwania: 3,5 roku • 1,5 roku
    tryb: stacjonarne, niestacjonarne
    Pokaż więcej

    forma studiów: stacjonarne niestacjonarne
    poziom studiów: I stopnia I stopnia II stopnia
    czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku 1,5 roku
    tytuł zawodowy: inżynier inżynier magister inżynier

    Kierunek Budownictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania realizowany jest na Wydziale Architektury. Celem kształcenia jest pozyskanie wiedzy z zakresu wykonawstwa obiektów budownictwa mieszkaniowego, komunalnego, przemysłowego i komunikacyjnego, oraz projektowanie podstawowych obiektów i elementów budowlanych. Studenci poznają technologię i zasady organizacji budownictwa, kierowania zespołami i firmą budowlaną, odpowiedniego stosowania materiałów. Budownictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania to także poznanie technik komputerowych i nowoczesnych technologii w praktyce inżynierskiej.

    Studia na kierunku Budownictwo w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie dzielą się na następujące specjalności: Energooszczędne technologie w budownictwie, Konstrukcje budowlane, Budownictwo kolejowe. Jakie przedmioty znajdują się w programie nauczania? Na przykład: organizacja i sterowanie produkcją, logistyka w przedsiębiorstwie, efektywność inwestycji budowlanych, mechanika ogólna, budownictwo ogólne, wytrzymałość materiałów, nowoczesne technologie w budownictwie, prawo budowlane, geometria wykreślna. Absolwenci Budownictwo w WSEiZ znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach budowlanych, biurach i pracowniach projektowych, urzędach gminy czy starostwach powiatowych.

    Wyświetl więcejZwiń

    Wymagania rekrutacyjne Specjalności Ceny

    Studia I stopnia stacjonarne

    • Energooszczędne technologie w budownictwie
    • Konstrukcje budowlane
    • Budownictwo kolejowe

    Studia I stopnia niestacjonarne

    • Energooszczędne technologie w budownictwie
    • Konstrukcje budowlane
    • Budownictwo kolejowe

    Studia II stopnia niestacjonarne

    • Konstrukcje budowlane
    • Budownictwo kolejowe

    STUDIA I STOPNIA

    Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

    STUDIA II STOPNIA

    Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

    Studia stacjonarne:

    9120

    Studia niestacjonarne:

    8880

    Dowiedz się więcej

    Źródło: Strony internetowe uczelni (05.06.2024)

    Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej". Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (6)

Paweł Ocena odpowiedz

Studia bardzo wartosciowe. Kadra swietna, mozna liczyc na wsparcie i pomoc dokladnie na kazdym etapie nauki

Magda Ocena odpowiedz

Mnie sie podoba, że wykladowcy maja odpowiednie podejscie, nie blokują, wręcz zachęcają do dzialania zgodnie z wlasnymi pomysłami

Aga Ocena odpowiedz

Kazde studia techniczne wymagaja duzego nakladu czasu na nauke i projekty.

Michał Ocena odpowiedz

Kierunek wymagający, uczyć sie trzeba naprawdę dużo, ale za to przyszłosciowy. Mozna znaleźć później fajną pracę :)

Karol Ocena odpowiedz

Studia niełatwe, wymagające, ale kazdy kto się decyduje na pewno ma świadomość, że nauki bedzie sporo. Fajne jest to że wykładowcy to bardzo pomocni ludzie i zawsze mozna liczyć na wsparcie z ich strony

mariusz Ocena odpowiedz

Budownictwo to dziedzina, która wciąż się rozwija i wciąż będzie potrzebować zdolnych specjalistów. Dlatego trzeba poznać ją jak najlepiej, pod okiem doświadczonych fachowców, a tacy prowadzą zajęcia w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie