ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18, 

02-366 Warszawa

tel. +48 22 562 35 00

e-mail: bsstudent@wsiiz.pl;

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 18, 

02-366 Warszawa

tel. +48 22 562 35 00

e-mail: bsstudent@wsiiz.pl;

 • CHEMIA KOSMETYCZNA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3,5 roku
  tryb: stacjonarne, niestacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne niestacjonarne
  typ studiów: I stopnia I stopnia
  czas trwania: 3,5 roku 3,5 roku
  tytuł zawodowy: inżynier inżynier

  Kosmetyki to zagadnienie znane już od starożytności. W Egipcie stosowano olej rycynowy jako balsam ochronny, a Grecy jako pierwsi zastosowali specjalną mieszankę do nacierania, która stanowiła pierwotną wersję kremu. Z upływem lat wykorzystywano nowe składniki, a badania odkrywały kolejne sposoby pielęgnacji. A jak jest dzisiaj? W jaki sposób skutecznie poprawić kondycję skóry? Jak wytwarza się najwyższej jakości kosmetyki? Jak wygląda proces produkcji kosmetyków? Na te oraz inne pytania odpowiedzi znajdą ci, którzy wybiorą kierunek Chemia kosmetyczna, realizowany w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

  Kształcenie na kierunku Chemia kosmetyczna w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie umożliwia pozyskanie wiedzy z zakresu procesu wytwarzania produktów kosmetycznych oraz ich oddziaływania na człowieka i środowiska. Studenci zdobywają wiedzę o składzie, zastosowaniach, produkcji, badaniach i ocenie jakości specyficznej grupy produktów, do której należą kosmetyki, jak również zapoznają się ze wszystkimi aspektami współczesnej technologii i produkcji wyrobów kosmetycznych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie

Opinie (0)


STACJONARNE


Studia I stopnia:


NIESTACJONARNE


Studia I stopnia: