• SINOLOGIA

  Rekrutacja

  stopień: (I) czas trwania: 3 lata
  tryb: stacjonarne
  Pokaż więcej

  tryb studiów: stacjonarne
  typ studiów: I stopnia
  czas trwania: 3 lata
  tytuł zawodowy: licencjat

  Kształcenie na kierunku Sinologia w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu kładzie nacisk nie tylko na naukę języka chińskiego. To także nauka poprawności gramatycznej, płynnej wymowy, słownictwa, jak również zagadnień związanych z kulturą i literaturą. Atutem studiów w Wyższej Szkole Języków Obcych jest możliwość wyjazdu do Chin oraz na Tajwan, w celu doskonalenia umiejętności językowych.

  Studenci Sinologii w Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu nabywają licznych umiejętności. Na przykład? Są to umiejętności w zakresie stosowania wiedzy z zakresu historii Chin do analizy i interpretacji wydarzeń współczesnego świata, czytania i analizowania tekstów, analizowania najważniejszych zjawisk w kulturze Chin.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

  Wymagania rekrutacyjne

  STUDIA I STOPNIA

  Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu

Opinie (1)

magda Ocena odpowiedz

Wybierając studia zastanawiałam się, jaki kierunek studiować. Język chiński przemawiał do mnie tym, że rynek pracy dla ludzi ze znajomością języka chińskiego stał otworem. Aktualnie jestem po 2 roku sinologii i to był doskonały wybór. Wiem, co chcę robić po. Na studiach poznałam też historię i kulturę Chin.