Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
WYCENA NIERUCHOMOŚCI - STUDIA PODYPLOMOWE⋮ |
Rekrutacja |
Studia podyplomowe adresowane są do osób legitymujących się dyplomem studiów wyższych. Do realizacji programu studiów zatrudniamy fachowców najwyższej klasy: profesorów, doktorów oraz uprawnionych rzeczoznawców majątkowych. Zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami ukończenie studiów podyplomowych oraz zaliczenie praktyki daje możliwość ubiegania się o uprawnienia zawodowe w zakresie rzeczoznawstwa majątkowego.
Zwiń
ZARZĄDZANIE OŚRODKIEM JEŹDZIECKIM - STUDIA PODYPLOMOWE⋮ |
Rekrutacja |
Zarządzanie to zakres działań przedsiębiorstwa zmierzających do osiągnięcia zakładanych celów ekonomiczno-finansowych i społecznych, poprzez spełnianie poszczególnych funkcji, takich jak: analiza, planowanie, organizowanie, wdrażanie oraz kontrolowanie. Każda z tych funkcji musi być realizowana adekwatnie do specyfiki sektora ośrodków jeździeckich.
Kierowanie ośrodkiem jeździeckim nie może być przypadkowe, wymaga solidnej wiedzy z zakresu zarządzania firmą oraz charakterystyki rynków docelowych i innych interesariuszy, odnośnie ich oczekiwań i potrzeb, tak aby finansowy efekt był korzystny dla właściciela ośrodka.
Należy podkreślić, że zarządzanie ośrodkiem jeździeckim podlega analogicznym zasadom jak zarządzanie innymi przedsiębiorstwami, ale jest trudniejsze bo związane z ciągłą opieką nad końmi. Zatem dobrostan tych zwierząt musi być priorytetem we wszelkiej działalności związanej z ośrodkiem jeździeckim.
Zwiń
Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych
informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni:
Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Polecam kierunek architektura krajobrazu, na którym można rozwijać swoje zdolności artystyczne, inżynieryjno-techniczne i ogrodnicze. Wspaniała kadra, bardzo dobrze wyposażone pracownie. Na zajęciach wiele się projektuje - ogrody, parki, skwery, tereny zieleni wzdłuż ulic i na placach, zielone ściany i dachy, wybiegi dla psów, place zabaw. Aranżuje się zieleń we wnętrzach mieszkaniowych, użyteczności publicznej.
wsm ok
Polecam w szczególności inżynierie środowiska
Jestem na gospodarce przestrzennej na 2 roku. Pierwszy rok to co prawda dużo przedmiotów wprowadzających i tzw zapychaczy, ale wszędzie tak jest... na drugim roku już sie rozkręciło i zajęcia stały się ciekawsze.
Od zawsze interesowała mnie architektura... Gdy zobaczyłam, że można tutaj studiować architekturę krajobrazu to od razu się zdecydowałam i w ogóle nie żałuję. Wiele się tutaj nauczyłam.
Studiuję budownictwo i mimo teorii, że nie jest to kierunek dla kobiet nigdy tego nie odczułam i zawsze byłam równo traktowana, a wykładowcy mają profesjonalne podejście
Na geodezji jest masa zajęć praktycznych co jest wielkim plusem
kierunek gospodarka wodna - zajęcia praktyczne, dobrze przygotowują do późniejszej pracy, duży nacisk na wiedzę studentów co się ceni
polecam wszystkim tą uczelnię. Jestem na 2. roku inżynierii środowiska i jestem bardzo zadowolony z trzymanego tu poziomu
Czasem występują pewne niedomówienia i zgrzyty, ale reasumując moje studiowanie tutaj to jestem bardzo zadowolony
Mimo poniższych mało przychylnych opinii, wykładowcy chcą współpracować ze studentami i darzą nas szacunkiem
niestety, ale na wszystkich kierunkach znajdują sie zapychacze... Ale ogólny poziom nauczania jest wysoki, wykładowcy widać że się przykładają
Nie zawsze jest kolorowo, ale podsuumowując cały przebieg mojej nauki na tym Wydziale bez wątpienia zachęcam do studiowania właśnie tutaj :)
Bardzo wysoki poziom nauczania, brak problemów ze znalezieniem pracy, kadra bardzo dobrze wyszokolona, JA POLECAM GORACO
Marne podejście do ludzi. My sobie, was mam głęboko. Zdarzają się wyjątki, dzięki czemu czasem jest coś ciekawego. Cały e-lerning to śmiech na sali. A przedmioty dodatkowe to strata czasu.
Z mojego punktu widzenia uczelnia podchodzi bardzo obojetnie do studenta. Jest bardzo dużo zajęć które zajmują niepotrzebnie czas ze względu na to że nic nie wnoszą do programu nauczania i są zwykłymi zapychaczami. Mało przedmiotów praktycznych, dużo teoretycznych. Większość ćwiczeń to praca w domu na komputerze, na zajęciach robi się niewiele. Brak nowatorskiego podejścia do tematu.