Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
PSYCHOLOGIA⋮ |
Rekrutacja |
stopień: (jednolite) czas trwania: 5 lat
tryb: stacjonarne, niestacjonarne
Pokaż więcej
Psychologia to kierunek dla osób zainteresowanych poznaniem i wytłumaczeniem różnych przejawów ludzkich aktywności, rozpoczynając od ich motywów, a na indywidualnych i społecznych skutkach kończąc. Program kształcenia odpowiada na zapotrzebowania rynku i stale rozwijające się potrzeby społeczne zarówno w wymiarze lokalnym, jak i globalnym. Psychologia wykorzystywana jest dziś dla celów diagnostycznych i terapeutycznych, ale jest też podstawą wielu ważnych dziedzin ludzkiej aktywności i oddzielnych dyscyplin naukowych: zarządzania zasobami ludzkimi, biznesu, marketingu (także politycznego), pedagogiki, sportu czy zarządzania kryzysowego. Od wielu lat należy do najbardziej popularnych i wybieranych kierunków studiów.
Dlaczego warto?
Co po studiach?
Absolwent jest przygotowany do pracy w obszarach psychologii klinicznej i psychologii zdrowia, psychologii wychowawczej i psychologii rozwoju człowieka, specjalizuje się w zakresie trudności szkolnych, psychologii penitencjarnej i sądowej, psychologii sportu, zarządzania, biznesu i doradztwa zawodowego. Może zajmować się diagnostyką, orzecznictwem, profilaktyką oraz różnymi formami pomocy psychologicznej.
Absolwent może podjąć pracę w:
Absolwent psychologii może pracować w charakterze:
Zdobywane uprawnienia
Zwiń
Studia jednolite magisterskie stacjonarne
Studia jednolite magisterskie niestacjonarne
Studia jednolite magisterskie online
STUDIA JEDNOLITE MAGISTERSKIE
Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ
Studia stacjonarne:
od 5040 zł
Studia niestacjonarne:
od 4920 zł
Źródło: Strony internetowe uczelni (05.06.2024)
Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej". Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych
informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni:
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Jestem na studiach stacjonarnych. I takie placę czesne. Niestety Jak do tej pory kolejny rok tylko raz w tygodniu mam normalne zajęcia, reszta jest online. Nikt nie potrafi mi w dziekanacie odpowiedzieć dlaczego tak jest. Obiecują normalny tryb zajęć ,a wciąż jest online. Gdybym wiedział o tym zrezygnowałbym z takich studiów.
Jestem na ostatnim roku Psychologii w SAN. Po prawie 5 latach mogę polecić tą Uczelnię.
Mnie również Uczelnia przekonała do siebie, chociaż na początku nie byłem zdecydowany. Przyjemna atmosfera, wykładowcy z dużym doświadczeniem, ciekawy sposób prowadzenia zajęć. Polecam!
Spoko wykładowcy, wielu praktyków, oceniam na 4+ :D
Od zawsze interesowałam się psychologią. Stąd wybór tego kierunku. I "on" trafiłeś w sedno, obserwując ludzi wokół mam wrażenie,że w przyszlości będziemy miec dużo pracy ;D. Dlaczego wybrałam akurat SAN w Łodzi? Nie pamiętam już nawet, ale patrząc z perspektywy czasu uważam to za dobry wybór. Dużym plusem dla mnie są stypendia naukowe i socjalne. Dzięki temu można pokryć w pełni opłaty związane ze studiami. Zarówno kierunek jak i uczelnie wybrałabym drugi raz!
Patrząc na to, co dzieje się na świecie można odnieść wrażenie, że praca psychologów będzie potrzebna i to ze zwiększoną siłą. Chcę pomagać ludziom, bo niesienie pomocy daje olbrzymią satysfakcję. Ale żeby faktycznie pomagać, należy mieć ku temu kompetencje. Dlatego studiuję Psychologię w Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.
Straszny bałagan, nikt nic nie wie. Wykładowcy ok Ale nie wszyscy wywiązują się ze swoich obowiązków, a student ma później przechlapane