WSPIERANIE ROZWOJU OSOBOWOŚCI

WSPIERANIE ROZWOJU OSOBOWOŚCI

WSPIERANIE ROZWOJU OSOBOWOŚCI

Studia w Warszawie

wspieranie rozwoju osobowości

Odkryj studia wspieranie rozwoju osobowości w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Wspieranie rozwoju osobowości studia Warszawa - specjalność / ścieżka kształcenia

Wspieranie rozwoju osobowości to unikalna propozycja kształcenia, która znalazła się w ofercie warszawskich ośrodków akademickich. Zadedykowana jest ona przede wszystkim tym osobom, które swoją zawodową przyszłość chciałyby związać z sektorem psychologicznym. Dziś cieszy się on niezwykłą popularnością, ponieważ coraz częściej dostrzegamy korzyści, płynące z zachowywania równowagi psychicznej.

Dzięki kształceniu kierunkowemu studenci będą mogli występować w przyszłości w charakterze trenerów grup nieterapeutycznych. W praktyce oznacza to, że będą oni pracować przede wszystkim z osobami, które po prostu chcą zatroszczyć się o zbilansowany rozwój swojej osobowości. Studenci odnajdą w siatce programowej między innymi przedmioty takie jak: trening interpersonalny, trening asertywności, czy warsztat kompetencji psychologicznych.

Zajęcia, które znalazły się w siatce, mają przede wszystkim wymiar praktyczny. To bowiem przede wszystkim umiejętności pozwolą znaleźć abiturientom zatrudnienie we wszelkich poradniach psychologicznych, czy świetlicach środowiskowych. Mogą oni także pomyśleć o założeniu własnej działalności gospodarczej.

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest specjalność / ścieżka kształcenia WSPIERANIE ROZWOJU OSOBOWOŚCI

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski

Jednostka prowadząca

Komentarze (0)