Architektura wnętrz studia II stopnia - Lublin

Architektura wnętrz studia II stopnia - Lublin

Architektura wnętrz studia II stopnia - Lublin

Studia II stopnia w Lublinie

architektura wnętrz

Odkryj architekturę wnętrz w Lublinie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Dodaj do ulubionych

Architektura wnętrz studia II stopnia Lublin | woj. lubelskie

Dbanie o estetyczny wygląd wnętrz to domena ludzi od zarania dziejów. Już nawet nasi przodkowie w zamierzchłych czasach wykonywali artystyczne rysunki i zdobienia na ścianach zamieszkiwanych jaskiń dla zwiększenia atrakcyjności ich wystroju. W obecnych czasach praca wykwalifikowanych architektów wnętrz jest na wagę złota – w końcu nie tylko pomieszczenia mieszkalne mogą cieszyć oko, a zgodnie z wieloma psychologicznymi badaniami, ludzie są bardziej skłonni do dokonania decyzji zakupowej, jeśli wystrój sklepu im odpowiada. Myśląc o podjęciu kształcenia drugiego stopnia na kierunku architektura wnętrz w Lublinie, warto przemyśleć następujące kwestie:

 • Ukończyłeś studia pierwszego stopnia na kierunku architektura wnętrz lub innym pokrewnym?
 • Chciałbyś poszerzyć posiadane kompetencje i wkroczyć na rynek pracy pewnym krokiem?
 • Posiadasz ogromne horyzonty wyobraźni, a twoja kreatywność jest niemal nieograniczona?

Jeżeli udzieliłeś twierdzącej odpowiedzi na wszystkie bądź przynajmniej większość powyższych pytań, to najprawdopodobniej studia drugiego stopnia na kierunku architektura wnętrz okażą się strzałem w dziesiątkę!

czytaj dalej wszystko o Architektura wnętrz studia II stopnia - Lublin

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek architektura wnętrz

Aby dostać się na takie kierunki studiów w Lublinie, jak na przykład architektura wnętrz, należy dysponować dyplomem potwierdzającym ukończenie studiów pierwszego stopnia na tym kierunku lub pokrewnym, o ile dana uczelnia bierze je pod uwagę. W procesie rekrutacji ważna jest ocena zdobyta na dyplomie.

Zapoznaj się ze szczegółami, które znajdziesz na stronie internetowej interesującej cię uczelni, aby podejść do rekrutacji w sposób świadomy.

Architektura wnętrz w Lublinie - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania na uczelniach

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ARCHITEKTURA WNĘTRZ?

 

Program studiów i przedmioty

Architektura wnętrz stanowi bardzo atrakcyjną propozycję dla wielu absolwentów studiów pierwszego stopnia. Kształcenie odpowiada ponadto na zapotrzebowanie generowane przez współczesny, wymagający rynek pracy, dlatego studia architektoniczne cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Jako student drugiego stopnia architektury wnętrz, będziesz miał okazję do zgłębienia takich przedmiotów, jak między innymi:

 • grafika prezentacyjna
 • projektowanie architektury wnętrz
 • komputerowe wspomaganie projektowania
 • nowe media w architekturze
 • rysunek, rzeźba i malarstwo
 • mebel we wnętrzu architektonicznym

Ile trwają studia II stopnia na kierunku architektura wnętrz w Lublinie?

Studia w Lublinie na kierunku architektura wnętrz na drugim stopnia kształcenia, trwają półtora roku lub dwa lata, w zależności od tego, czy dysponujesz tytułem licencjata, czy inżyniera. To, z iloma semestrami podczas edukacji będziesz miał do czynienia, może również zależeć od danej uczelni wyższej. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej wybranej placówki edukacyjnej.

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU ARCHITEKTURA WNĘTRZ?

Uczelnie w Lublinie starają się zaprojektować oferowany program kształcenia w taki sposób, aby studenci mogli czerpać z niego jak najwięcej, odpowiadając tym samym na nieustannie rosnące wymagania współczesnego rynku pracy. Dysponujący tytułem magistra architekci wnętrz mogą znaleźć zatrudnienie w:

 • biurach architektonicznych i planistycznych
 • niektórych jednostkach administracyjnych
 • własnej działalności gospodarczej

 

A dzięki posiadaniu wysoko rozwiniętych kompetencji interpersonalnych, mogą oni pomyśleć o podjęciu współpracy ze specjalistami-informatykami lub budowniczymi, którzy zrealizują wykonane projekty architektoniczne. Jak sam widzisz, spektrum możliwości zawodowych jest na tyle szerokie, że z dużym prawdopodobieństwem absolwenci będą w stanie odnaleźć idealną propozycję zawodową.

Kierunki architektura i budownictwo w Lublinie

Popularne kierunki architektura i budownictwo niestacjonarne w Lublinie

Komentarze (0)