Nowości na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie

Nowości na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie

Studia Kraków - Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Studia Kraków - Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie

Nowości na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie

Rekrutacja na studia na Uniwersytecie Pedagogicznym potrwa do 30 września. W tym roku krakowska uczelnia zaprasza na nowe kierunki, prowadzone na studiach pierwszego i drugiego stopnia.

Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie oferuje kształcenie na 59 kierunkach oraz 200 specjalnościach. Z szerokiej gamy edukacyjnej można podjąć między innymi studia: humanistyczne, inżynierskie, artystyczne, filologiczne, pedagogiczne, ścisłe i przyrodnicze, jak również z zakresu prawa, administracji i psychologii. Ponadto, oferta dydaktyczna krakowskiej uczelni powiększyła się o nowe kierunki, które można podjąć na studiach pierwszego oraz drugiego stopnia.

Jakie są nowe kierunki UP? W ramach studiów pierwszego stopnia: Bioinformatyka (niestacjonarna), Bezpieczeństwo międzynarodowe (stacjonarne i niestacjonarne), Bezpieczeństwo międzynarodowe z wykładowym językiem angielskim (stacjonarne i niestacjonarne). W ramach studiów drugiego stopnia: Malarstwo (stacjonarne), Manager projektów społecznych (stacjonarne i niestacjonarne).

Rekrutacja na studia rozpoczęła się 1 czerwca i potrwa do 30 września. Zdecydowani powinni czym prędzej dołączyć do procesu kwalifikacyjnego, bowiem miejsca na najpopularniejsze i najbardziej oblegane kierunki mogą się szybko zapełnić, natomiast niezdecydowani mogą skorzystać z pomocy doradcy zawodowego, który pomoże dokonać wyboru, między innymi analizując zapotrzebowanie rynku pracy.

Więcej szczegółów na stronie internetowej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie

 

Komentarze (0)