Terminy rekrutacji na studia Drzwi otwarte na uczelniach Terminy matury Terminy egzaminu ósmoklasisty
Rekrutacja na studia 2025/2026 na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej odbędzie się online. Kandydaci na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie mogą dokonać rejestracji w internetowym systemie rekrutacyjnym w terminie od kwietnia 2025 r. do lipca 2025 r. Wyniki rekrutacji I tury na studia stacjonarne I stopnia i jednolite na UMCS zostaną ogłoszone w lipcu 2025 r.
Dla poszczególnych kierunków studiów terminy rekrutacji mogą się różnić, szczegółówe informacje znajdziesz na: umcs.pl
Zasady rekrutacji 2025/2026 na studia w Uniwersytecie Marie Curie Skłowdowskiej (UMCS) w Lublinie znajdziesz tutaj
Uchwałę rekrutacyjną znajdziesz tutaj
Zasady przyjęć na kierunki studiów znajdziesz tutaj
Sposób przeliczania ocen znajdziesz tutaj
Uniwersytet Marie Curie-Skłodowskiej najpopularniejsze kierunki - wyniki rekrutacji 2024/2025
W 2024 roku o przyjęcie na studia w UMCS ubiegało się 16000 kandydatów. W rekrutacji 2024/2025 Uniwersytet Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie przygotował około 8 tys. miejsc na ok. 100 kierunkach studiów stacjonarnych. Najpopularniejsza okazała się psychologia, gdzie o jedno miejsce ubiegało się prawie 11 osób. Do popularnych kierunków należały także: kryminologia (ponad 8 osób na jedno miejsce), lingwistyka stosowana (ok. 7 osób na miejsce), administracja i zarządzanie publiczne (6,76 osób na miejsce) oraz anglistyka (6,46 osób na miejsce)
*Najpopularniejsze kierunki studiów 2024/2025 na studiach stacjonarnych pierwszego stopnia i jednolitych studiach magisterskich według ogólnej liczby zgłoszeń kandydatów. Dane z dnia 10.07.2023 r.
Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie w rekrutacji 2025/2026 oferuje kształcenie na ponad 90 kierunkach studiów w ramach studiów pierwszego (78 kierunków) i drugiego (70 kierunków) stopnia oraz jednolitych magisterskich (8 kierunków), jak również w ramach studiów podyplomowych. Osoby zainteresowane podjęciem nauki na UMCS mogą aplikować na 100 kierunków studiów stacjonarnych oraz 20 kierunków studiów niestacjonarnych.
Sprawdź Uniwersytet Marie Curie Słodowskiej kierunki 2025/2026
Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie kierunki studiów - rekrutacja 2025/2026
Dowiedz się więcej: umcs.pl
Dla niektórych kierunków studiów terminy rekrutacji mogą się różnić, szczegółówe informacje znajdziesz na umcs.pl
STUDIA STACJONARNE
Studia I stopnia oraz jednolite magisterskie
Etapy rekrutacji dla kandydatów |
Terminy rekrutacji |
Elektroniczna rejestracja - I tura |
od kwietnia do lipca 2025 |
Egzaminy wstępne (dla kierunków na które są przeprowadzane) | lipiec 2025 |
Ogłoszenie wyników - I tura |
lipiec 2025 |
Składanie dokumentów - I tura |
lipiec 2025 |
Ogłoszenie wyników - II tura |
lipiec 2025 |
Składanie dokumentów - II tura |
lipiec 2025 |
*Terminy rekrutacji mogą ulec zmianie.
STUDIA STACJONARNE
Studia II stopnia
Etapy rekrutacji dla kandydatów |
Terminy rekrutacji |
Elektroniczna rejestracja |
od kwietnia do września 2025 |
Ogłoszenie wyników rekrutacji | od lipca do września 2025 |
Składanie dokumentów | od lipca do września 2025 |
*Terminy rekrutacji mogą ulec zmianie.
STUDIA NIESTACJONARNE
Studia I stopnia
Etapy rekrutacji dla kandydatów |
Terminy rekrutacji |
Elektroniczna rejestracja |
od kwietnia do września 2025 |
Ogłoszenie wyników rekrutacji | czeka na aktualizację |
Składanie dokumentów | od lipca do września 2025 |
*Terminy rekrutacji mogą ulec zmianie.
STUDIA NIESTACJONARNE
Studia II stopnia
Etapy rekrutacji dla kandydatów |
Terminy rekrutacji |
Elektroniczna rejestracja |
od kwietnia do września 2025 |
Ogłoszenie wyników rekrutacji | do września 2025 |
Składanie dokumentów | od lipca do września 2025 |
*Terminy rekrutacji mogą ulec zmianie.
*Terminy rekrutacji dla poszczególnych kierunków mogą się różnić, dokładne informacje na temat terminów znajdziesz na umcs.pl
Dowiedz się więcej
Oferta dydaktyczna Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej powiększyła się o 16 nowych kierunków studiów. Na kandydatów czekają: inżynieria polimerów, busienss analytics and data science, wschodniosłowiańskie studia translatoryczne, migracje i mobilność, socjologia cyfrowa, archiwistyka i elektroniczne zarządzanie dokumentacją, inżynieria druku 3d, international political communication, it cyber security, marketing i lobbing polityczny, public history in international relations, strategiczne studia wschodnioeuropejskie, studia miejskie, zarządzanie w politykach publicznych, portugalistyka oraz wzornictwo przemysłowe.
W pierwszej turze rejestracji na studia stacjonarne i niestacjonarne I stopnia oraz jednolitych magisterskich zaaplikowało prawie 16 500 osób, o około 400 kandydatów więcej niż w roku ubiegłym. Sporą grupę kandydatów (1464) stanowili obcokrajowcy, były to osoby głównie z Ukrainy, Białorusi oraz państw z Afryki.
Najpopularniejsze kierunki studiów w UMCS - rekrutacja 2022/2023
Lingwistyka stosowana, profil angielski z hiszpańskim - stacjonarne pierwszego stopnia - 17,40 osób na jedno miejsce;
Lingwistyka stosowana, profil angielski z niemieckim - stacjonarne pierwszego stopnia 12,10;
Kryminologia - stacjonarne pierwszego stopnia – 11,68;
Biologia, specjalność: biologia medyczna - stacjonarne pierwszego stopnia – 10,60;
Administracja i zarządzanie publiczne - stacjonarne pierwszego stopnia - 9,30;
Psychologia - stacjonarne jednolite magisterskie – 8,67;
Public relations i zarządzanie informacją - stacjonarne pierwszego stopnia – 8,58;
Biologia - stacjonarne pierwszego stopnia – 6,60;
Anglistyka - stacjonarne pierwszego stopnia – 6,23
*liczba kandydatów na jedno miejsce - studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterske
Najpopularniejsze kierunki studiów w UMCS - rekrutacja 2022/2023
Psychologia - stacjonarne jednolite magisterskie - 1386 rejestracji;
Prawo - stacjonarne jednolite magisterskie – 936;
Kryminologia - stacjonarne pierwszego stopnia – 847;
Anglistyka - stacjonarne pierwszego stopnia – 782;
Finanse i rachunkowość - stacjonarne pierwszego stopnia – 734;
Informatyka - stacjonarne pierwszego stopnia – 702;
Zarządzanie - stacjonarne pierwszego stopnia – 635;
Ekonomia - stacjonarne pierwszego stopnia - 544;
Logistyka - stacjonarne pierwszego stopnia - 496;
Produkcja medialna - stacjonarne pierwszego stopnia – 370.
*ogólna liczba zgłoszeń - studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterske
W rekrutacji na rok akademicki 2021/2022 jednymi z najchętniej wybieranych uczelni były uniwersytety, gdzie na jedno miejsce przypadały 3,8 zgłoszenia. Jednym z uniwersytetów, który cieszył się największym zainteresowaniem jest Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Najchętniej wybieranymi kierunkami studiów były: psychologia, kryminologia, prawo, finanse i rachunkowość, anglistyka, zarządzanie, informatyka oraz ekonomia.
Studenci przyjęci na I rok studiów w roku akademickim 2021/2022
W roku akademickim 2021/2022 Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej cieszył się jeszcze większym zainteresowaniem tegorocznych maturzystów niż w roku ubiegłym. Na studia I stopnia oraz jednolite magisterskie zarejestrowało się 16100 osób, w tym 1869 kandydatów zagranicznych nie tylko z Ukrainy i Białorusi, ale także z Azji i Afryki Środkowo-Wschodniej.
Na studia stacjonarne I stopnia, a także jednolite magisterskie Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej przygotował 1980 miejsc.
Rekrutacja
W ofercie kształcenia Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej znajduje się ponad 80 kierunków studiów na studiach I stopnia. A dodatkowo uczelnia oferuje ponad 250 specjalności i specjalizacji.
Najchętniej wybierane kierunki studiów
Do najchętniej wybieranych kierunków studiów przez kandydatów na studiach stacjonarnych I stopnia, według ogólnej liczby zgłoszeń możemy zaliczyć takie kierunki, jak m.in. psychologia (1498), kryminologia (1133), prawo (1079), finanse i rachunkowość (975), anglistyka (806), zarządzanie (767), informatyka (750), ekonomia (707).
Biorąc pod uwagę liczbę kandydatów na jedno miejsce, to największą popularnością cieszyły się takie kierunki jak: kryminologia (16,19), psychologia (12,48), rachunki i rachunkowość (6,96), anglistyka (6,72), zarządzanie (6,39), dziennikarstwo i komunikacja społeczna (6,26).
Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie jest największą publiczną uczelnią po wschodniej stronie Wisły. Oprócz prowadzenia kształcenia pełni funkcję kulturotwórczą i opiniotwórczą, jak również wnosi istotny wkład w budowanie gospodarki opartej na wiedzy. Potwierdzeniem aktywnej i różnorodnej działalności na rzecz regionu jest tytuł Ambasadora Województwa Lubelskiego, przyznany na początku 2020 roku.
Lubelski UMCS oferuje kształcenie o praktycznym wymiarze, dostosowane do potrzeb i wymagań współczesnego rynku pracy. Ponadto, w uczelni funkcjonuje Biuro Rozwoju Kompetencji, przeprowadzające między innymi diagnozy potencjału osobistego oraz coaching kariery.
Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie oferuje kształcenie na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiach magisterskich. Ponadto, kształci w ramach studiów podyplomowych i doktoranckich.
Na studentów czeka nie tylko bogata oferta edukacyjna, lecz również oferta programów związanych z mobilnością studentów. UMCS uczestniczy w programach: Erasmus+, MOST, CEEPUS, a także w Funduszu Wyszehradzkim, będącym programem stypendialnym skierowanym do naukowców i absolwentów z tytułem magistra, pochodzących z krajów Grupy Wyszehradzkiej V4.
Szeroka oferta dydaktyczna Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie zawiera kierunki z wielu obszarów nauki. Studenci mogą kształcić się między innymi w zakresie: nauk społecznych, nauk ścisłych, nauk humanistycznych, nauk przyrodniczych i sztuki. Za realizowanie kształcenia odpowiadają wydziały: Wydział Artystyczny, Wydział Biologii i Biotechnologii, Wydział Chemii, Wydział Ekonomiczny, Wydział Filozofii i Socjologii, Wydział Humanistyczny, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, Wydział Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej, Wydział Pedagogiki i Psychologii, Wydział Politologii i Dziennikarstwa, Wydział Prawa i Administracji oraz Wydział Zamiejscowy w Puławach.
Zwiń
Terminy rekrutacji:
Studia stacjonarne
Termin rekrutacji studia I stopnia:
od 17.04.2024 do 10.07.2024
Podane terminy dotyczą większości kierunków studiów na danej uczelni, mogą zdarzać się wyjątki dla poszczególnych kierunków studiów. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych terminów rekrutacji na stronie uczelni: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Specjalności | Poziom studiów | Forma studiów |
---|---|---|
Tłumaczeniowa |
II stopnia |
stacjonarne |
Administracja lokalna i regionalna |
I stopnia |
stacjonarne |
Administracja rządowa |
I stopnia |
stacjonarne |
Administracja skarbowa i gospodarcza |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Administracja w procesach globalizacji |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Administracyjną |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Ai and new media international political communication |
II stopnia |
stacjonarne |
Analityk finansowy |
I stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Analityka chemiczna |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Analityka i doradztwo polityczne |
II stopnia |
stacjonarne |
Analityka strategii europy środkowej i południowo-wschodniej |
I stopnia |
stacjonarne |
Analityka strategii europy wschodniej (państwa byłego zsrr) |
I stopnia |
stacjonarne |
Analiza żywności |
I stopnia |
stacjonarne |
Animacja kultury muzycznej |
II stopnia |
stacjonarne |
Archeologia historyczna |
II stopnia |
stacjonarne |
Archeologia konfliktu. wojna i przemoc w pradziejach |
I stopnia |
stacjonarne |
Archeologia polski i powszechna |
I stopnia |
stacjonarne |
Archeologia pradziejowa |
II stopnia |
stacjonarne |
Archiwistyka historyczna |
I stopnia |
stacjonarne |
Bezpieczeństwo jądrowe i ochrona radiologiczna |
I stopnia |
stacjonarne |
Bezpieczeństwo międzynarodowe |
I stopnia |
stacjonarne |
Bezpieczeństwo w komunikacji międzynarodowej |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Bezpieczeństwo wewnętrzne rp |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Bioanalityka |
II stopnia |
stacjonarne |
Biochemia |
II stopnia |
stacjonarne |
Biochemia z biologią molekularną |
I stopnia |
stacjonarne |
Biofizyka molekularna i medyczna |
I stopnia |
stacjonarne |
Bioinformatyka |
I stopnia |
stacjonarne |
Biologia eksperymentalna |
II stopnia |
stacjonarne |
Biologia medyczna |
I stopnia |
stacjonarne |
Biologia molekularna |
II stopnia |
stacjonarne |
Biologia środowiska |
I stopnia |
stacjonarne |
Biotechnologia medyczna |
II stopnia |
stacjonarne |
Biotechnologia ogólna |
II stopnia |
stacjonarne |
Biznesowa |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Business services sector |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Chemia kryminalistyczna |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Chemia materiałowa |
II stopnia |
niestacjonarne |
Chemia podstawowa i stosowana |
II stopnia |
stacjonarne |
Chemia środków bioaktywnych i kosmetyków |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Coaching z elementami psychologii |
II stopnia |
stacjonarne |
Computational physics |
I stopnia |
stacjonarne |
Controlling i rewizja finansowa |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Cyberbezpieczeństwo |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Doradztwo podatkowe |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Doradztwo zawodowe i edukacyjne |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Dyplomacja ekonomiczna |
II stopnia |
stacjonarne |
Dziedzictwo historyczne regionu |
II stopnia |
stacjonarne |
E-biznes |
I stopnia |
stacjonarne |
E-edytorstwo w nowych mediach |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
E-gospodarka |
I stopnia |
stacjonarne |
E-marketing usług turystycznych |
I stopnia |
stacjonarne |
E-przedsiębiorczość |
I stopnia |
stacjonarne |
Economic diplomacy |
II stopnia |
stacjonarne |
Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną i osób ze spektrum autyzmu |
jednolite |
stacjonarne, niestacjonarne |
Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością sensoryczną i terapia pedagogiczna |
jednolite |
stacjonarne, niestacjonarne |
Ekonomia menedżerska |
I stopnia |
stacjonarne |
Ekonomia startupu |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Ekonomia stosowana |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Elektroniczna administracja |
I stopnia |
stacjonarne |
Enterprises in the global market |
II stopnia |
stacjonarne |
Europa wschodnia, europa środkowa i południowo-wschodnia |
I stopnia |
stacjonarne |
Finanse międzynarodowe |
II stopnia |
stacjonarne |
Finanse zrównoważone |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Finansowe wsparcie biznesu |
I stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Fintech |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Fizyka teoretyczna i astrofizyka |
I stopnia |
stacjonarne |
Funkcjonowanie służb ochrony bezpieczeństwa państwa |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Geografia stosowana |
I stopnia |
stacjonarne |
Geograficzne uwarunkowania obronności |
I stopnia |
stacjonarne |
Global economy |
I stopnia |
stacjonarne |
Gospodarka i rynki azjatyckie |
I stopnia |
stacjonarne |
Gospodarka publiczna i rozwój regionalny |
I stopnia |
stacjonarne |
Grafika projektowa |
II stopnia, jednolite |
stacjonarne |
Grafika warsztatowa |
II stopnia, jednolite |
stacjonarne |
Graphic design |
II stopnia |
stacjonarne |
Gry wideo w przemysłach kreatywnych |
II stopnia |
stacjonarne |
Handel zagraniczny |
I stopnia |
stacjonarne |
Historia stosowana |
II stopnia |
stacjonarne |
Informatyka biurowa i archiwalna |
I stopnia |
stacjonarne |
Integracja europejska |
I stopnia |
stacjonarne |
International institutions |
II stopnia |
stacjonarne |
International place branding |
II stopnia |
stacjonarne |
Interwencja kryzysowa w pracy socjalnej |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Język francuski biznesu |
I stopnia |
stacjonarne |
Język rosyjski w biznesie |
I stopnia |
stacjonarne |
Język rosyjski z językiem angielskim w logistyce |
I stopnia |
stacjonarne |
Język rosyjski z językiem angielskim w obsłudze ruchu granicznego |
I stopnia |
stacjonarne |
Język ukraiński w biznesie |
I stopnia |
stacjonarne |
Język ukraiński w obsłudze administracyjno-celnej i turystycznej |
I stopnia |
stacjonarne |
Język w przekładzie i komunikacji zawodowej |
I stopnia |
stacjonarne |
Kadra kierownicza organów ochrony prawa |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Klimatologia i gospodarka wodna |
II stopnia |
stacjonarne |
Komunikacja wizerunkowa |
II stopnia |
niestacjonarne |
Koordynator usług społecznych |
I stopnia |
stacjonarne |
Kultura i sztuki wizualne |
I stopnia |
stacjonarne |
Kurator |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Logopedia kliniczna |
II stopnia |
stacjonarne |
Marketing i zarządzanie w turystyce |
II stopnia |
stacjonarne |
Marketing polityczny |
I stopnia |
stacjonarne |
Marketing polityczny |
I stopnia |
stacjonarne |
Matematyka ubezpieczeniowa |
I stopnia |
stacjonarne |
Materials chemistry |
II stopnia |
stacjonarne |
Materiałoznawstwo fotoniczne |
I stopnia |
stacjonarne |
Media i copywriting |
II stopnia |
stacjonarne |
Media i kultura popularna |
II stopnia |
stacjonarne |
Medialna |
I stopnia |
stacjonarne |
Medical biology |
I stopnia |
stacjonarne |
Medical physics |
I stopnia |
stacjonarne |
Menadżer produktu |
I stopnia |
stacjonarne |
Menadżerska |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Menedżerska |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Metody statystyczne w finansach |
I stopnia |
stacjonarne |
Międzynarodowa ekonomia menedżerska |
II stopnia |
stacjonarne |
Międzynarodowy marketing terytorialny |
II stopnia |
stacjonarne |
Mikrobiologia |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Mobilność społeczna |
I stopnia |
stacjonarne |
Modern materials and measurement techniques |
I stopnia |
stacjonarne |
Molecular biology |
II stopnia |
stacjonarne |
Monitoring i gospodarowanie zasobami środowiska |
I stopnia |
stacjonarne |
Monitoring i ochrona radiologiczna |
I stopnia |
stacjonarne |
Multimedia |
I stopnia |
stacjonarne |
Multimedia w promocji dziedzictwa kulturowego |
I stopnia |
stacjonarne |
Muzyka rozrywkowa |
I stopnia |
stacjonarne |
Nanotechnologia |
I stopnia |
stacjonarne |
Nauczycielska |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Nauczycielska |
I stopnia |
stacjonarne |
Nauczycielska |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Nauczycielska |
II stopnia |
stacjonarne |
Nauczycielska |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Nauczycielska |
II stopnia |
stacjonarne |
Nauczycielska |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Nauczycielska (kontynuowana) |
II stopnia |
stacjonarne |
Nowe media |
II stopnia |
stacjonarne |
Nowoczesne narzędzia w praktykach kulturowych |
II stopnia |
stacjonarne |
Organizacja i zarządzanie wydarzeniami kulturalnymi |
I stopnia |
stacjonarne |
Organizacja produkcji medialnej |
I stopnia |
stacjonarne |
Organizacja przestrzeni społeczno-gospodarczej |
I stopnia |
stacjonarne |
Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z doradztwem edukacyjno-zawodowym |
I stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z interwencją kryzysową wobec dzieci i młodzieży |
I stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z mediacją szkolną i sądową |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z terapią pedagogiczną |
I stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną |
I stopnia |
stacjonarne |
Pedagogika resocjalizacyjna z socjoterapią |
I stopnia |
stacjonarne |
Planowanie i organizacja turystyki i rekreacji |
II stopnia |
stacjonarne |
Planowanie i zarządzanie w turystyce i rekreacji |
I stopnia |
stacjonarne |
Planowanie przestrzenne |
I stopnia |
stacjonarne |
Podatki i rachunkowość w małym i średnim przedsiębiorstwie |
I stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Pozaeuropejskie studia regionalne |
II stopnia |
stacjonarne |
Pracownik socjalny przygotowany do zapewnienia pomocy ofierze przestępstwa |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Prawo międzynarodowe |
II stopnia |
stacjonarne |
Prawo unii europejskiej |
II stopnia |
stacjonarne |
Printmaking |
II stopnia |
stacjonarne |
Produkcja muzyczna |
II stopnia |
stacjonarne |
Produkcja w branży gier |
II stopnia |
stacjonarne |
Produkcja wydarzenia multimedialnego |
II stopnia |
stacjonarne |
Projektowanie na potrzeby rynku gier wideo |
I stopnia |
stacjonarne |
Projekty międzynarodowe |
II stopnia |
stacjonarne |
Prowadzenie zespołów |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Przedsiębiorstwo na rynku unii europejskiej |
I stopnia |
stacjonarne |
Psychologia kliniczna i neuropsychologia |
jednolite |
stacjonarne |
Psychologia społeczna |
jednolite |
stacjonarne |
Psychologia wspomagania rozwoju i edukacji |
jednolite |
stacjonarne |
Public relations |
II stopnia |
stacjonarne |
Rachunkowość i sprawozdawczość |
I stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Readaptacja społeczna z pomocą postpenitencjarną |
II stopnia |
stacjonarne |
Realizacja filmowo-telewizyjna |
II stopnia |
stacjonarne |
Redaktorska |
II stopnia |
stacjonarne |
Redaktorsko-medialna |
I stopnia |
stacjonarne |
Regional studies – central-east europe |
I stopnia |
stacjonarne |
Regional studies asia and pacific |
I stopnia |
stacjonarne |
Rekreacja i turystyka aktywna |
II stopnia |
stacjonarne |
Resocjalizacja penitencjarna z probacją |
II stopnia |
stacjonarne |
Służba cywilna |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Social media |
II stopnia |
niestacjonarne |
Specjalista do spraw szkoleń i rozwoju |
II stopnia |
stacjonarne |
Specjalistyczny język niemiecki |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Specjalność aktuarialna |
II stopnia |
stacjonarne |
Specjalność multimedialna |
I stopnia |
stacjonarne |
Specjalność sceniczna |
I stopnia |
stacjonarne |
Statystyczna |
II stopnia |
stacjonarne |
Stosunki międzynarodowe w europie wschodniej |
I stopnia |
stacjonarne |
Strategic communication |
II stopnia |
stacjonarne |
Strategiczne zarządzanie przestrzenią |
I stopnia |
stacjonarne |
Strategie i rywalizacje polityczne |
II stopnia |
stacjonarne |
Studia regionu pacyfiku |
I stopnia |
stacjonarne |
Surdologopedia |
II stopnia |
stacjonarne |
Systemy informacyjne w administracji i biznesie |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Sztuka mediów cyfrowych |
jednolite |
stacjonarne |
Techniki światłowodowe |
I stopnia |
stacjonarne |
Tłumaczenia audiowizualne i artystyczne |
II stopnia |
stacjonarne |
Tłumaczenia specjalistyczne pisemne i ustne |
II stopnia |
stacjonarne |
Tłumaczeniowa |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Tłumaczeniowa |
I stopnia |
stacjonarne |
Tłumaczeniowa |
II stopnia |
stacjonarne |
Tłumaczeniowa |
II stopnia |
stacjonarne |
Tłumaczeniowa |
II stopnia |
stacjonarne |
Translatoryczna |
I stopnia |
stacjonarne |
Translatoryczna polsko-rosyjska |
II stopnia |
stacjonarne |
Translatoryczna polsko-ukraińska |
II stopnia |
stacjonarne |
Turystyka dzieci i młodzieży |
I stopnia |
stacjonarne |
Turystyka historyczna |
II stopnia |
stacjonarne |
Turystyka zdrowotna |
I stopnia |
stacjonarne |
Wizualizacja kartograficzna i projektowanie map |
II stopnia |
stacjonarne |
Wsparcie rodziny i seniora |
I stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Wydawnictwo |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Wykonawstwo instrumentalne |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Wykonawstwo wokalne |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne |
Zarządzanie bezpieczeństwem międzynarodowym |
I stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Zarządzanie bezpieczeństwem wewnętrznym |
I stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Zarządzanie dokumentacją współczesną |
I stopnia |
stacjonarne |
Zarządzanie dziedzictwem kulturowym i komercjalizacja wiedzy historycznej |
I stopnia |
stacjonarne |
Zarządzanie e-biznesem |
II stopnia |
stacjonarne |
Zarządzanie kulturą i komunikacja społeczna |
I stopnia |
stacjonarne |
Zarządzanie marką i wizerunkiem firmy |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Zarządzanie mediami społecznościowymi |
I stopnia |
stacjonarne |
Zarządzanie rozwojem |
I stopnia |
stacjonarne |
Zarządzanie rozwojem gospodarczym |
II stopnia |
stacjonarne |
Zarządzanie ryzykiem środowiskowym |
I stopnia |
stacjonarne |
Zarządzanie środowiskiem |
II stopnia |
stacjonarne |
Zarządzanie usługami społecznymi |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Zarządzanie w hotelarstwie |
I stopnia |
stacjonarne |
Zarządzanie w kulturze |
II stopnia |
stacjonarne |
Zarządzanie w sytuacjach kryzysowych |
II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Zarządzanie wizerunkiem |
I stopnia |
stacjonarne |
Zarządzanie zasobami ludzkimi |
I stopnia, II stopnia |
stacjonarne, niestacjonarne |
Zastosowanie promieniowania jonizującego |
I stopnia |
stacjonarne |
Zdrowie publiczne i profilaktyka społeczna |
I stopnia |
stacjonarne |
Artykuł ma charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie