LOGISTYKA⋮ |
Rekrutacja |
stopień: (I) (II) czas trwania: 3 lub 3,5 roku • 1,5 roku
tryb: stacjonarne, niestacjonarne
Pokaż więcej
Logistyka jest jedną z tych dziedzin gospodarki, która jest najbardziej powiązana z każdym sektorem rynku. Na studiach poznasz zagadnienia z zakresu: logistyki globalnej, logistyki zaopatrzenia, logistyki dystrybucji, logistyki transportu, logistyki marketingowej, ekologistyki, logistyki odzysku czy e-logistyki. Nacisk będzie także kładziony na zagadnienia zarządzania systemem logistycznym przedsiębiorstwa w tym na metody statystyczne i ekonometryczne. Staniesz się też ekspertem w zakresie procesu przepływu informacji oraz towaru.
Nauka na studiach I stopnia licencjackich odbywa się w formie stacjonarnej (dziennej) i niestacjonarnej (zaocznej) i trwa 6 semestrów (3 lata). Po ich ukończeniu uzyskasz wyższe wykształcenie z dyplomem licencjata.
Zwiń
Studia I stopnia stacjonarne
Studia II stopnia stacjonarne
Studia I stopnia niestacjonarne
Studia II stopnia niestacjonarne
STUDIA I STOPNIA
Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ
STUDIA II STOPNIA
Szczegółowe informacje na temat zasad rekrutacji znajdziesz TUTAJ
Studia stacjonarne:
od 7800 zł
Studia niestacjonarne:
od 7800 zł
Źródło: Strony internetowe uczelni (10.06.2024)
Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni klikając powyższy link "Dowiedz się więcej". Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych
informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni:
Wyższa Szkoła Logistyki.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Zupełnie inne podejście do studenta niż na państwowej uczelni. Nie jest łatwo, ale też specjalnie nie utrudniają, zależy im na studentach, a nie tak jak na państwowych uczelniach, gdzie patrzą tylko żeby na nas zarobić. Osobiście mam porównanie między obydwoma typami uczelni. WSL mogę polecić bez zawahania (y)
Osobiście jestem zadowolona :)