ul. Fordońska 74

85-719 Bydgoszcz 

Tel.: 52 58 29 108, fax 52 58 29 102

Infolinia: 52 582 91 00

ul. Fordońska 74

85-719 Bydgoszcz 

Tel.: 52 58 29 108, fax 52 58 29 102

Infolinia: 52 582 91 00

 • ADMINISTRACJA SAMORZĄDOWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Sektor administracji publicznej zmienia się w ostatnich latach bardzo dynamicznie. Pracownicy wielu organów samorządu terytorialnego pragną doskonalić swoje kompetencje, aby podwyższyć jakość obsługi w sektorze publicznym. Poznasz przepisy prawa dotyczącego podstaw ustrojowych funkcjonowania samorządu, finansów publicznych, polityki kadrowej, zasady public relations w urzędzie, metody i techniki zarządzania zespołem.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AGILE - ZWINNE METODYKI ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kiedy w lutym 2001 roku grupa praktyków reprezentujących nowe metodyki tworzenia oprogramowania spotkała się w Snowbird (USA) i ogłosiła „Manifest Agile”, nikt nie przypuszczał, że będzie to początek rewolucji w zarządzaniu projektami. Zaczęto wypracowywać nowe podejście do realizacji zadań stanowiących alternatywę do klasycznego podejścia kaskadowego. Coraz szybsze zmiany w otaczającym świecie wymogły na organizacjach potrzebę szybkiego reagowania, bo wykorzystanie zwinnego zarządzania projektami pozwala na realizowanie wyzwań stawianych nowoczesnym organizacjom. Celem studiów jest przybliżenie zasad reaktywnego prowadzenia projektów. Zmiana optyki z  mocno zdefiniowanego celu na produkt powstający w sposób iteracyjny . Zrozumiesz mechanizmy towarzyszące pracy w zespołach samostanowiących. Poznasz trendy zarządzania, mające zastosowanie w gałęziach biznesu dynamicznie zmieniających się (IT, nowe technologie, reklama, marketing).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA BROKERA UBEZPIECZENIOWEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Akademia Brokera Ubezpieczeniowego daje możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy oraz praktycznych umiejętności, umożliwiających zatrudnienie zarówno w podmiotach działających na rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego, jak i innych przedsiębiorstwach lub organizacjach, na stanowiskach związanych z ubezpieczeniami, oceną ryzyka bądź dochodzeniem roszczeń.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA INNOWATORA EDUKACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Akademia innowatora edukacji to odpowiedź na wyzwania XXI wielu. Nauczyciele, poddani wielokierunkowej presji, czują się przytłoczeni wielością obowiązków. Mając świadomość kryzysu tradycyjnych sposobów nauczania, nie nadążają za nowoczesnymi trendami wyznaczanymi przez rynek pracy. Koncepcja studiów zawiera treści kluczowe dla zwiększenia efektywności osobistej i zawodowej nauczycieli.  Zaproponowane rozwiązania wychodzą naprzeciw rzeczywistym potrzebom pokolenia smartfonów, uwzględniając wymagania reformy oświaty.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA LEAN LEADERA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na tych studiach zdobędziesz wiedzę o zarządzaniu w kulturze LEAN, bazując na  wszystkich etapach cyklu W.E. Deminga z możliwością praktycznego zastosowania na Twoim stanowisku pracy oraz w zarządzanym przez menedżerów obszarze. Poznasz zarówno miękkie, jak i twarde wskaźniki zarządzania, a w szczególności: efektywność, skuteczność, jakość, produktywność czy wydajność. Pojęcia te są złożone, ale umiejętność ich identyfikacji w Twojej pracy da Ci podstawę do poprawy warunków pracy i usprawniania procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Kultura Lean ma bowiem zastosowanie w procesie restrukturyzacji w każdym obszarze działalności gospodarczej, począwszy od produkcji, poprzez usługi, kończąc na administracji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA MENEDŻERA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  To unikatowe w skali kraju studia podyplomowe dla doświadczonych menedżerów oraz adeptów sztuki skutecznego zarządzania ludźmi. Wyróżnia je, m.in. koncentracja na kluczowych dla menedżera umiejętnościach miękkich (np. rekrutacja, motywowanie, coaching), rozwój inteligencji emocjonalnej oraz interpersonalnej, przekazanie słuchaczom kompleksowego raportu kompetencyjnego (Master Person Analysis) oraz indywidualny „personal branding” (warsztat pozycjonowania swoich kompetencji na rynku pracy).      

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA MENEDŻERA SPRZEDAŻY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zarządzanie zespołem sprzedawców jest bardzo wymagającym zajęciem. Często najlepsi handlowcy awansowani na stanowiska kierownicze nie dają sobie rady z motywowaniem pracowników do realizowania celów sprzedażowych i osiągania coraz lepszych wyników. Rynek zmienia się bardzo szybko, a menedżerowie sprzedaży powinni natychmiast reagować na te zmiany i rosnące wymagania klientów. Aby efektywnie zarządzać handlowcami, potrzebna jest wiedza z zarządzania, motywowania, nadzorowania i rozliczania pracowników, ale nie da się tego zrobić bez aktualnej wiedzy z zakresu sprzedaży i nowoczesnego marketingu. Ukończenie tych studiów daje obecnym i przyszłym menedżerom rewelacyjne narzędzia, które pozwolą na osiąganie w przyszłości najbardziej ambitnych celów sprzedażowych. Ogromną wartością tych studiów jest również wiedza o osobowości zawodowej według brytyjskiego standardu FACET 5, która w pracy menedżera stanowi fundament komunikacji, motywacji i budowania trwałych relacji zarówno z pracownikami, jak i klientami. Celem tego kierunku studiów jest wzmocnienie Twoich kompetencji menedżerskich. Szeroka i aktualna wiedza z zakresu zarządzania, sprzedaży i marketingu może Cię zainspirować i motywować do szukania nowych możliwości i rozwiązań pozytywnie wpływających na realizację celów sprzedażowych w ich firmach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA PODATKOWA W PRAKTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Prawo podatkowe jest tym obszarem, który dotyka każdego z nas, a który w naszym kraju w ostatnich latach ulega bardzo dynamicznym zmianom. Zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie jest więc bardzo duże. Studia podyplomowe na kierunku Akademia podatkowa są kierowane do wszystkich, zarówno do tych, którzy chcą kompleksowo poznać polski system podatkowy jak i zaktualizować już posiadaną wiedzę dotyczącą m.in. materialnego prawa podatkowego, postępowania w sprawach podatkowych czy ewidencji i optymalizacji podatkowej. Celem studiów jest przede wszystkim kształtowanie umiejętności praktycznych, w czym pomogą wykładowcy praktycy – specjaliści w zakresie prawa podatkowego z wieloletnim stażem. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA PRZYWÓDZTWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Akademia przywództwa skierowana jest do doświadczonych menedżerów oraz absolwentów studiów podyplomowych, którzy poszukują dalszego rozwoju. Zajęcia skoncentrowane są na rozwijaniu przez Ciebie kluczowych kompetencji przywódczych. Główne obszary to: kreowanie wizji, misji i strategii, odkrywanie szans i okazji biznesowych, pozyskiwanie ludzi i zasobów; tworzenie i wspieranie skutecznych zespołów, budowanie organizacji XXI w.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA TRENERA BIZNESU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia zwiększą Twoją proaktywną postawę trenerską, która inspiruje ludzi do pozytywnych zmian. Nauczysz się prowadzić grupy przez etapy procesu grupowego oraz przygotować i wdrożyć kompleksowe projekty szkoleniowe. Szkolenia i warsztaty to wciąż najpopularniejsza forma doskonalenia kompetencji pracowników, dlatego istnieje ciągłe zapotrzebowanie na profesjonalnych trenerów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA TRENERA PERSONALNEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem tego kierunku jest kompleksowe przygotowanie do realizowania profesji trenera personalnego. Obok metodyki nauczania treningu, odżywiania  i prowadzenia klienta, nauczysz się również kreowania marki osobistej trenera oraz marketingu treningów personalnych i prowadzenia firmy. Wszystko po to, abyś kończąc Akademię Trenera Personalnego stał się nie tylko trenerem personalnym merytorycznie przygotowanym do prowadzenia klientów, ale także wizjonerem oraz świadomym i skoncentrowanym na sukces swojej firmy przedsiębiorcą.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA ZAAWANSOWANYCH KOMPETENCJI MENEDŻERSKICH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Akademia zaawansowanych kompetencji menedżerskich to propozycja dla szczególnie wymagających Słuchaczy. Jesteś doświadczonym menedżerem? Sporo już zainwestowałeś czasu i pieniędzy w swój rozwój? Nadal masz niedosyt? Chcesz wejść na poziom mistrzowski w posługiwaniu się kluczowymi, miękkimi kompetencjami menedżerskimi? Akademia zaawansowanych kompetencji menedżerskich to 10 dwudniowych modułów szkoleniowych, które poprzez doświadczanie i intensywny trening pomogą Ci zarządzać skuteczniej i podnieść Twoją atrakcyjność na rynku pracy. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • AKADEMIA ZDALNEJ EDUKACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe Akademia Zdalnej Edukacji odpowiadają na zapotrzebowanie zmiany procesu edukacji i konieczność wykorzystania zaawansowanych technologii informatycznych w nauczaniu zdalnym.

  Celem studiów podyplomowych jest wyposażenie nauczycieli oraz osób zaangażowanych w proces edukacji w wiedzę, umiejętności oraz narzędzia pozwalające na sprawną i skuteczną pracę online.

  Poznasz narzędzia i metody kształcenia zdalnego w trybie synchronicznym i asynchronicznym oraz nauczysz się obsługiwać platformy edukacyjne, aby w praktyce wykorzystywać nowatorskie sposoby komunikacji, budować relacje, tworzyć zespoły i efektywnie nimi zarządzać w pracy na odległość. Wartością dodatkową studiów podyplomowych jest przygotowanie Ciebie pod względem prawnym oraz psychologicznym do prowadzenia zajęć na odległość.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ANALITYK FINANSOWY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Główną korzyścią udziału w tych studiach podyplomowych jest to, że pomogą Ci one w profesjonalnym przygotowaniu do pracy na stanowisku analityka finansowego w przedsiębiorstwie, banku, firmie leasingowej lub ubezpieczeniowej czy instytucjach rynku finansowego zajmujących się inwestowaniem pieniędzy. Studia te umożliwią Ci zdobycie niezbędnej wiedzy oraz umiejętności wykorzystywanych w pracy analityka finansowego.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ARCHITEKT ROZWIĄZAŃ IT W CHMURZE OBLICZENIOWEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Chmura obliczeniowa cieszy się coraz większym zainteresowaniem tak przedsiębiorstw jak i użytkowników indywidualnych. Możliwości jakie zapewnia sprawiają, że działy IT coraz częściej zwracają się ku rozwiązaniom budowanym w oparciu o chmurę obliczeniową.

  Chmura obliczeniowa to wiele możliwości, ale też problemów związanych z architekturą, bezpieczeństwem, skalowaniem i niezawodnością budowanego rozwiązania czy aplikacji. Studia „Architekt rozwiązań IT w chmurze obliczeniowej” mają na celu skuteczne przygotowanie specjalistów z zakresu budowy rozwiązań IT i aplikacji w oparciu o Microsoft Azure i Microsoft 365. Dodatkowym atutem jest fakt, że zakres przedmiotów obejmuje wiedzę potrzebną do skutecznego przejścia procedury certyfikacji w obszarze budowania architektury, wdrażania i utrzymania rozwiązań IT w chmurze obliczeniowej Microsoft.  Absolwent studiów może wejść na rynek pracy z kwalifikacjami zawodowymi udokumentowanymi międzynarodowymi certyfikatami.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Obecnie zadania służby bezpieczeństwa i higieny pracy mogą wykonywać jedynie osoby profesjonalnie przygotowane do pełnienia tej funkcji. Absolwenci studiów podyplomowych tej specjalności uzyskują wymagania kwalifikacyjne dla pracowników służby BHP zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. z 1997 roku Nr 109, poz. 704 z późn. zm.) od 1.07.2013 r. w służbie bezpieczeństwa i higieny pracy, począwszy od starszego inspektora, do głównego specjalisty włącznie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BUSINESS ENGLISH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

   

  Celem studiów jest podniesienie Twoich kompetencji językowych z zakresu specjalistycznego języka angielskiego w biznesie. Poznasz też podstawy nauk ekonomicznych, niezbędne do sprawnej komunikacji w języku obcym w środowisku biznesowym.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • BUSINESS INTELLIGENCE I INFORMATION MANAGEMENT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W dzisiejszym świecie informacja to potęga. Prawdziwa moc pochodzi z przekształcania surowych danych w informacje, a przy wykorzystaniu naszej wiedzy i doświadczenia z posiadania odpowiedniej ilości wartościowych informacji, przetwarzanych przez odpowiednich ludzi, w odpowiednim czasie i w odpowiedniej formie. Prawidłowe zarządzanie procesami gromadzenia informacji, ich oceny, przetwarzania, dystrybucji, interpretowania i decydowania, pozwolą na wyróżnienie zwycięzców od reszty na konkurencyjnym rynku.

  Kierunek Business Intelligence i Information Management został zaprojektowany, aby wykształcić profesjonalnych specjalistów zarządzania informacjami na czas ciągłego rozwoju technologii i zachowań organizacyjnych w okresie stresu i zmian.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • COACHING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Coaching to studia, które przygotują Cię do nowego, coraz intensywniej poszukiwanego na rynku zawodu. Otrzymasz skuteczne narzędzie wspierania innych w ich rozwoju i osiąganiu przez nich wymarzonych celów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • COACHING W EDUKACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podyplomowe studia Coaching w edukacji to propozycja dla  nauczycieli  rozumiejących zachodzące zmiany, którym zależy na aktywnym i efektywnym procesie uczenia się ich uczniów z Pokolenia Y, Z. Otwartych na podnoszenie swoich kompetencji, chcących rozwijać się zawodowo zgodnie z najnowszymi trendami obecnymi we współczesnej dydaktyce i pedagogice.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • CYBERBEZPIECZEŃSTWO I OCHRONA ZASOBÓW INFORMACYJNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Internet jest potężnym narzędziem i ogromnym źródłem informacji. Niestety ten medal ma również drugą stronę. W 1997 roku uznano rzeczywiste występowanie zjawiska cyberterroryzmu. Szybko pojawiła się koncepcja cyberbezpieczeństwa jako sprzeciw wobec bezkarności, lekkomyślności i ekspansywności cyberprzestępców. Jak wygląda ona dziś dowiesz się na naszych dwusemestralnych studiach podyplomowych.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DESIGN THINKING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Design Thinking to metoda wykorzystywana przez największe koncerny międzynarodowe w celu podążania za nowymi trendami, zmianami. Stosowana jest w działach rozwoju, innowacji, marketingu oraz wszędzie tam, gdzie powstają innowacyjne usługi, nowe produkty, ale nie tylko. Celem studiów jest przekazanie ich uczestnikom kompleksowej wiedzy oraz praktyki w zakresie wdrażania metodyki Design Thinking.

  Słuchacz będzie potrafił  SAMODZIELNIE rozwiązać problemy biznesowe,  społeczne, przy użyciu metodyki Design Thinking. Będzie on również potrafił tworzyć nowoczesne usługi i produkty oraz wdrożyć je w swoim biznesie, organizacji. Szczególny nacisk jest kładziony na interdyscyplinarność, innowacyjność, dopasowanie do środowiska, w którym obecnie jest a potrzebuje ZMIANY.  Przygotowano bloki tematyczne  Empatia, Definiowanie, Generowanie Pomysłów, Prototypowanie, Testowanie. Zdecydowanie praktyczne studia otwierające osoby na kreatywność, pracę w zespole, oraz efektywną komunikację.

  Efektem kształcenia ma być zapoczątkowanie i wdrożenie prototypów nowych usług i produktów dla marketingu, firm, organizacji czy placówek oraz implementacja usług i produktów na rynek. Nauczysz się również, jak sprawić, by Twój produkt i usługi wyróżniały się na tle konkurencji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • DORADZTWO ZAWODOWE I COACHING KARIERY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Najważniejsze dla nas jest to, abyś zdobył wiedzę o nowoczesnych sposobach funkcjonowania modelu doradcy zawodowego i coacha kariery oraz nabył niezbędne umiejętności interpersonalne, aby wspomóc kierowanie karierą Twoich klientów. Będziesz mieć też okazję doskonalić umiejętności pracy zespołowej, wymienić się doświadczeniami lub nawiązać nowe kontakty.

  Program studiów stanowi opcję zintegrowanego z pracą zawodową aktywnego uczenia się. Studia mają warsztatowy charakter dzięki wykorzystaniu interaktywnych metod szkolenia, prowadzonych przez znakomitych i doświadczonych praktyków.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • E-COMMERCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kierunek e-commerce jest kierunkiem realizowanym w 100% online. Podczas 9 miesięcy nauki, słuchacze zdobędą praktyczne umiejętności sprzedaży i rozwoju marki w Internecie. Układając program studiów, wyszliśmy z założenia, że posiadanie dobrego produktu czy usługi to tylko część sukcesu. Jeśli nie będziemy pokazywać klientom marki i promować jej w Internecie, to zmniejszymy lub całkowicie uniemożliwimy sprzedaż naszych produktów i usług.

  Studia e-commerce nauczą słuchaczy, jak z sukcesem sprzedawać online, docierać do klientów,  pokażą jakie są zagrożenia i możliwości tej formy biznesu. Warsztaty prowadzone są przez praktyków, którzy w e-commerce mają olbrzymie doświadczenie, które zdobyli popełniając błędy, przed którymi uchronią słuchaczy tego kierunku. Podczas studiów testowanych będzie wiele narzędzi, więc każdy będzie mógł z łatwością dopasować rozwiązania do własnego biznesu. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają charakter kwalifikacyjny i przygotowują  do nauczania drugiego przedmiotu na poziomie szkoły podstawowej i ponadpodstawowej. Jakość nauczania to podstawa do osiągania pożądanych efektów u uczniów. Dydaktycy-praktycy, przekażą praktyczne umiejętności i przydatną wiedzę, dzięki której nauczyciel „edukacji dla bezpieczeństwa” będzie rzetelnie przygotowany do sprowadzenia zajęć.
  Studia te otwierają nowe możliwości pracy z dzieckiem nad zagadnieniami dotyczącymi zagrożeń dla zdrowia i życia, bezpieczeństwa, udzielania pomocy przedmedycznej czy  edukacji zdrowotnej. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Osoby z niepełnosprawnością intelektualną mają zagwarantowane prawa do zdobywania wiedzy i rehabilitacji. To wydarzenie jest wspierane przez politykę Unii Europejskiej przy zaangażowaniu wielu instytucji społecznych, politycznych. W związku z tym pojawia się ogromne zapotrzebowanie na specjalistów z tego obszaru edukacyjnego.

  Celem studiów jest ukazanie specyfiki procesu kształcenia i wychowania osób z niepełnosprawnością intelektualną. Studia mają charakter kwalifikacyjny i nadają uprawnienia do pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • EDUKACJA I TERAPIA DZIECKA ZE SPEKTRUM AUTYZMU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Program studiów przewiduje przekazanie słuchaczom wiedzy i umiejętności na temat całościowych zaburzeń rozwojowych dzieci i młodzieży. Odpowiada on na potrzeby nauczycieli i specjalistów w rozpoznawaniu  i zaspokajaniu potrzeb rozwojowych  i edukacyjnych dzieci i uczniów z całościowymi zaburzeniami rozwojowymi.

  Uczestnicy kierunku, zostaną  zapoznani z najnowszą wiedzą naukową z zakresu psychologii rozwoju, psychologii klinicznej, psychiatrii, pedagogiki, psychopatologii. Poznają kryteria diagnostyczne zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz wiedzę dotycząca funkcjonowania (społecznego, emocjonalnego) dzieci i młodzieży z ASD.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • EMPLOYER BRANDING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Rynek pracy jest tworem żywym i ciągle rozwijającym się. W obecnej dobie niskiego bezrobocia i niedoborów kadrowych koniecznością stało się wydzielenie eksperckich ścieżek w obszarze HR. Jedną z takich specjalizacji jest employer branding i rekrutacja.

  Połączyliśmy oba zagadnienia, ponieważ rekrutacja jest spójną częścią szerszej strategii employer brandingowej, a zarazem jedną z najważniejszych potrzeb „biznesu”, jedynego i najważniejszego klienta rekruterów. W centrum zainteresowania będziemy stawiać potrzeby biznesowe oraz potrzeby kandydatów, jak najlepszą jakość ich realizacji. Z tego powodu często będziemy odwoływać się do szeroko rozumianego UX.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • EVENT MANAGEMENT - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Event marketing staje się jedną z wiodących form promocji. Zmienia się przy tym w niesamowitym tempie i fascynującym stylu. Organizowane wydarzenia nabierają coraz większego znaczenia, stają się doceniane jako narzędzie w komunikacji z konsumentami oraz sposób na realizację celów firmy – sprzedażowych, wizerunkowych czy kształtowania opinii społecznej. Event to proces, a nie pojedyncze wydarzenie, skrupulatnie zaplanowane działanie marketingowe. Teoretyczną wiedzę konfrontuje rzeczywistość.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • EXECUTIVE MARKETING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Każdy blok to specjalistyczna wiedza, którą podzielą się z Tobą eksperci z wiodących aktualnie obszarów marketingowych. Porządna dawka najnowszych trendów dostępna dla Ciebie na studiach podyplomowych w WSB w Toruniu lub Bydgoszczy bez konieczności wyjazdów na kilka bloków szkoleniowych. Studia wyposażą Cię w najnowsze narzędzia do pracy i rozwoju kariery zawodowej. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • GRAFIKA KOMPUTEROWA I MULTIMEDIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kierunek studiów stworzony został według aktualnych potrzeb rynku. Słuchacze mają okazję poznać sprzęt i oprogramowanie wykorzystywane przez marki do promocji w Internecie. Na zajęciach skupiamy się maksymalnie na praktyce. Nasi trenerzy są ekspertami, którzy działają na rynku zawodowym. Student otrzyma wiedzę i umiejętności tworzenia filmów, animacji, zdjęć i grafiki na potrzeby Internetu i social mediów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • HEADHUNTER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na obecnym, mocno konkurencyjnym rynku wygrywają te firmy, które mają świadomość, że to, co ich odróżnia to już nienowoczesna technologia, nowoczesny park maszynowy, nowe brandy, marki i produkty, ale ludzkie zespoły, dobrze zmotywowane, lojalne, kreatywne, dbające o jakość swojej pracy, mające wpływ na zmiany.

  Poszukiwania pracowników wysoko wykwalifikowanych, kandydatów na stanowiska specjalistyczne czy menedżerskie wymaga od osób zajmujących się rekrutacją szerokiej wiedzy o rynku pracy, wiedzy biznesowej często branżowej, jak również niezwykłych umiejętności interpersonalnych pozwalających na nawiązanie kontaktu z ludźmi, którzy nie szukają aktywnie pracy i nie biorą udziału w otwartych procesach rekrutacyjnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • HR BUSINESS PARTNER Z CONTROLLINGIEM PERSONALNYM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Rynek pracy się zmienia, kierunki rozwoju przedsiębiorstw się zmieniają, działy HR też będą musiały się zmienić. Możemy śmiało mówić o rosnących wymaganiach, które stawia przed działami personalnymi otoczenie biznesowe. Jakie zmiany już następują? Czym będą zajmować się współcześni menadżerowie oraz specjaliści HR? Jak mierzyć to co jest niemierzalne? HR Business Partner to specjalista klasy najwyższej, który jest wszechstronnie zorientowany w tematyce HR i jednoczenie głęboko zakotwiczony w biznesie swojej firmy - dzięki czemu jest partnerem dla Zarządu w budowaniu strategii i kreowaniu polityki firmy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • HR MENEDŻER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia Akademia HR Menedżera nauczą Cię strategicznego podejścia do projektowania i wdrażania nowoczesnych procesów HR, analizy sytuacji wyjściowej, pomiaru wskaźników efektywności i wreszcie przełożenia języka HR na język biznesu – liczby, proporcje, prognozy.

  Rola kluczowego gracza w businessie wymaga nie tylko szerokiej wiedzy teoretycznej, ale również nieustannego śledzenia trendów oraz budowania sieci kontaktów i wymiany informacji z praktykami z rynku. Zajęcia to spotkania z  praktykami, dowiesz się jak poszczególne procesy były wdrażane w innych firmach oraz jak managerowie z wieloletnim doświadczeniem radzą sobie z wyzwaniami, jakie stawia nowoczesny HR.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • INFORMATYKA I EDUKACJA INFORMATYCZNA DLA NAUCZYCIELI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają przygotować nauczycieli różnych specjalności do prowadzenia drugiego przedmiotu informatyki i edukacji informatycznej zgodnie z nową podstawą programową w szkole podstawowej i ponadpodstawowej (poziom podstawowy). Nauczyciel będzie świadomie posługiwał się środkami informatycznymi, zdobywał wiedzę i nabywał umiejętności.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • INSPEKTOR OCHRONY DANYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W dobie Internetu oraz masowego korzystania z urządzeń mobilnych znaczenia nabiera znajomość regulacji prawnych, jak i nowych technologii przetwarzania i bezpieczeństwa danych. Studia poświęcone szerokiemu spektrum zagadnień związanych z zarządzaniem systemem ochrony danych osobowych mają na celu przygotowanie do pełnienia funkcji Inspektora Ochrony Danych. Ta nowa profesja, która została wprowadzona ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO), cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony firm i instytucji publicznych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • INTEGRACJA SENSORYCZNA - DIAGNOZA I TERAPIA DZIECI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają przygotować do prowadzenia samodzielnej obserwacji diagnostyczno-klinicznej dziecka oraz określenia pełnej diagnozy i stosowania terapii zaburzeń procesów integracji sensorycznej. Ponadto wskażemy kierunki planowania działań, wyposażymy słuchacza w praktyczną wiedzę na temat funkcjonalnej pracy z dzieckiem i osobą dorosłą z zaburzeniami rozwojowymi i ruchowymi, konstruowania programów terapeutycznych w ramach wczesnego wspomagania rozwoju oraz konstruowania programów dla dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym i osoby dorosłej z zaburzeniami sensorycznymi.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • INŻYNIERIA DANYCH. BIG DATA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Information is power - (Informacja to potęga) – powiedział Sir Francis Bacon na przełomie XVI i XVII wieku. Od tego czasu zmieniło się jedno – ilość zbieranych informacji o otaczającym nas świecie i zjawiskach. Big Data jest wyrażeniem, które stało się popularne na całym świecie. Ciągły wzrost ilości danych powoduje, że powstają nowe rozwiązania, które dają możliwość szukania, gromadzenia, przetwarzania i analizy danych. Odpowiednia analiza owych danych może mieć znaczący wpływ na rozwój firmy i poprawę jej konkurencyjności na rynku. Najważniejsze w Big Data nie jest samo gromadzenie danych, ale ich przetwarzanie i wykorzystywanie w praktyce wniosków z nich płynących. Zrozumienie i analiza danych jest kluczem do sukcesu w biznesie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • INŻYNIERIA OPROGRAMOWANIA DLA SAP ERP I PROGRAMOWANIE W JĘZYKU ABAP - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zgodnie z badaniami prowadzonymi na świecie 30% dużych przedsiębiorstw i korporacji światowych używa systemu SAP jako narzędzia zarządzającego. W Polsce odsetek jest jeszcze wyższy i sięga ok. 40%. Jest to fakt, który w połączeniu ze znajomością języka ABAP może dać absolwentom kierunku bardzo dużą przewagę na rynku pracy.

  Warto więc dodać wiedzę o budowaniu oprogramowania dla SAP ERP do swojego portfolio. Wykładowcy - praktycy będą kładli duży nacisk nie tylko na pisanie kodu, ale także na stosowanie najlepszych praktyk w języku ABAP.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • JĘZYK ANGIELSKI W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kierunek ten dedykowany jest osobom, które pragną poszerzyć swoje kompetencje w zakresie języka angielskiego w biznesie oraz w obszarze podstawowych zagadnień ekonomicznych i umiejętności biznesowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • JĘZYK ANGIELSKI W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ I PRZEDSZKOLNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Program studiów obejmuje zajęcia dotyczące problematyki prawidłowości przyswajania języka obcego przez dzieci, metodykę nauczania języka angielskiego, zajęcia warsztatowe oraz praktyczną naukę języka angielskiego (przygotowanie do egzaminu PTE, General Level 3, B2). 

  Dodatkowo przygotujesz się i podejdziesz do państwowego egzaminu z języka angielskiego na poziomie B2 (Pearson General, Level 3). Koszt egzaminu jest w cenie studiów! Zdobycie certyfikatu nadaje kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w placówkach przedszkolnych oraz w klasach I-III szkół podstawowych w Polsce.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • KADRY I PŁACE W PRAKTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Specjaliści w dziedzinie kadr i płac odgrywają coraz większą rolę w kształtowaniu każdej organizacji. Dostosowanie wymogów kadrowo-płacowych, a także poszukiwanie rozwiązań przystających do specyfiki przedsiębiorstw to tylko niektóre zadania, z którymi muszą się zmierzyć. Wiedza w tym obszarze jest zatem niezbędna. Celem studiów jest przekazanie Ci specjalistycznej wiedzy połączonej z praktycznymi umiejętnościami z zakresu prawa pracy, w tym zasad obliczania wynagrodzeń, rozliczania świadczeń pracowniczych, dokumentacji kadrowej, systemów czasu pracy, uprawnień rodzicielskich oraz urlopów pracowniczych, zapewnienia bezpiecznych warunków pracy możliwych roszczeń pracowniczych i innych zagadnień niezbędnych do wykonywania pracy kadrowo-płacowej. Poznasz takie programy, jak PŁATNIK i system kadrowo-płacowy R2Płatnik.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • LOGISTYKA W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Rynek wymaga łatwej dostępności produktów i usług w bardzo krótkim czasie. Biznes nieustannie musi rozwiązywać dylematy i konflikty celów, takie jak np. (a) niskie koszty zapasów, każdy produkt dostarczony od zaraz, (b) szybki, ale tani transport, (c) masowy, ale zindywidualizowany produkt. Zajęcia z na Logistyce w biznesie dostarczą Ci aktualnej wiedzy, skutecznych metod oraz praktycznych narzędzi do zastosowania w przedsiębiorstwach, aby rozwiązać współczesne wyzwania logistyczne. Wyposażenie menedżerów w praktyczną wiedzę, poznasz skuteczne metody i narzędzia do zastosowania w rozwiązywaniu współczesnych problemów logistycznych przedsiębiorstw oraz nabędziesz umiejętności i kompetencji społecznych kluczowych we współczesnym biznesie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • LOGOPEDIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia zapewnią Ci rozwój kompetencji w zakresie diagnozy mowy i terapii osób z nieprawidłową  wymową oraz z zaburzeniami komunikacji na różnych etapach rozwoju człowieka.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • LOGORYTMIKA W PRACY PEDAGOGICZNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Logorytmika jest  pomocną metodą wspierającą rozwój i uczenie się dziecka. Poprzez  „umuzykalnienie ruchu” w jednostce i w grupie wyzwala się swobodę ruchu wewnątrz i na zewnątrz.

  Logorytmika  łączy słowo z rytmem, wspiera koncentrację słuchową, wpływa na emocje, kształtuje wyobraźnię oraz wspiera rozwój zmysłów i wyższych czynności mózgowych. Szwajcarski kompozytor i pedagog,  twórca rytmiki -  Emile Jaques Dalcroze dążył do harmonii mózgu i ciała . Był on prekursorem logorytmiki, którą kontynuował Carl Orff poprzez łączenie słowa, muzyki i ruchu. Ćwiczenia logorytmiczne kształtują umiejętności szybkich, precyzyjnych reakcji na bodźce słuchowe, wzrokowe i kinestetyczne oraz wspierają rozwój hamowania wewnętrznego i zewnętrznego a także wiele innych sprawności centralnego układu nerwowego. Wspomagają też społeczną komunikację. 
  Logorytmika jest już uznaną  metodą  w pracy z dziećmi przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MARKETING KULTURY - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wybierając studia Marketing Kultury masz okazję poznać najlepsze praktyki komunikacji marketingowej. Spotykać się z Tobą będą praktycy pracujący w lub dla instytucji kultury. Niezależnie od tego, czy będzie weekend, czy dzień powszedni, żaden kryzys Ciebie nie zaskoczy.

  Ponadto nauczysz się, w jaki sposób odczytywać dane wynikające z działań w Internecie oraz co dalej z tym możesz zrobić. Zobaczysz, że najciekawsze akcje promocyjne i eventy nie zawsze miały za sobą milionowe budżety - liczy się przede wszystkim pomysł. I właśnie tego Cię nauczymy.  

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MARKETING ONLINE B2B I B2C - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Prowadzisz firmę? Piastujesz stanowisko w dziale marketingu, PR, HR lub sprzedaży? Postaw na praktyczne studia online, które wskażą Ci najnowsze trendy i odkryją przed Tobą sprawdzone rozwiązania z zakresu marketingu B2B i B2C. Program studiów przygotowały ekspertki z wieloletnim doświadczeniem w branży, które zaprosiły do współpracy jedynie praktyków, odnoszący niekwestionowane sukcesy w swoich dziedzinach. Sprawdź ten kierunek już dziś i zapisz się na studia, które zmienią Twoje marketingowe życie!

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MENEDŻER CSR - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Zgodnie z filozofią CSR rozwój przedsiębiorstwa to nie tylko dbałość o projekty, ich jakość i wyniki finansowe. To również odpowiedzialność, jaką wywierają jego działania na atmosferę pracy, relacje z kontrahentami i środowisko. CSR to otwarcie się na szersze aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa, wrażliwość na potrzeby lokalnej społeczności i wspieranie zgłaszanych przez nich inicjatyw.

  Jeśli lubisz pracować z ludźmi, angażują Cię akcje społeczne i chciałbyś  realizować projekty, które realnie wpływają na jakość życia innych -  ten kierunek jest dla Ciebie! Świadomi liderzy są w stanie poprowadzić  przedsiębiorstwa w kierunku społecznie odpowiedzialnego biznesu, gdzie człowiek i środowisko są równie ważne jak rozwój organizacji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MENEDŻER DS. EKSPORTU - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Powiedzenie „świat jest globalną wioską” to codzienność menedżera ds. eksportu. Każdego dnia prowadzi rozmowy, negocjacje, rozlicza międzynarodowe transakcje i organizuje spedycję tak, jakby odbywało się to po sąsiedzku. Czasem bywa też zdobywcą nowych rynków – układa strategie, zawiera umowy, nawiązuje kontakty handlowe.

  Jasne jest więc, że aby stać się skutecznym menedżerem ds. eksportu, potrzebna jest rozległa wiedza z zakresu eksportu, logistyki, analityki finansowej, strategii marketingowych i biegła znajomość najnowszych narzędzi internetowych. Umiejętności te zdobędziesz podczas zajęć i warsztatów z aktywnymi zawodowo, doświadczonymi specjalistami wszystkich tych dziedzin. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MENEDŻER DS. ZGODNOŚCI- COMPLIANCE OFFICER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Współczesne organizacje działają w niepewnym otoczeniu biznesowym oraz skomplikowanym otoczeniu prawnym. Dlatego też coraz częściej w przedsiębiorstwach różnych sektorów tworzy się stanowiska, a nawet działy compliance, które stoją na straży zgodności decyzji czy działań organizacji z prawem.

  By zapobiec stratom finansowym, utracie reputacji firmy niezwykle istotne jest minimalizowanie ryzyka braku zgodności działań przedsiębiorstwa z regulacjami prawnymi, normami etycznymi, czy zestawami zaleceń. Praca na stanowisku compliance officer stała się szczególnie ważna w dobie kryzysu gospodarczego, w którym wiele firm stało się podatnych na nieetyczne i nieprawidłowe zachowania pracowników.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • MINDFULNESS W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Przyszłość w biznesie należy do osób potrafiących optymalnie działać, dzięki zauważaniu symptomów przeciążenia, systematycznej regeneracji i koncentracji na tym, co potrzebne i ważne.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NEGOCJACJE W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem kierunku jest poszerzenie wiedzy słuchacza oraz nabycie praktycznych umiejętności z zakresu negocjacji. Słuchacz tego kierunku pozna warsztat pracy negocjatora z wykorzystaniem elementów wiedzy psychologicznej, ekonomii, prawa oraz udoskonali swoje kompetencje społeczne.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NEURODYDAKTYKA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe w zakresie neurodydaktyki kierowane są do nauczycieli, wychowawców oraz rodziców zainteresowanych problematyką neurobiologicznych podstaw zachowania człowieka. Absolwenci tego kierunku studiów wyposażeni zostaną w wiedzę i umiejętności pozwalające na zrozumienie biologicznych mechanizmów leżących u podstaw zachowań trudnych pojawiających się w szkole i w domu oraz neurobiologicznych podstaw procesu uczenia się.

  Manfred Spizer zauważył, że miejscem pracy nauczyciela jest mózg jego ucznia. Najwyższa pora poznać dokładnie to miejsce i dostosować do jego niego własne metody pracy. Wtedy powiedzenie „Wbij to sobie do głowy” stanie reliktem przeszłości, a sami uczniowie chętnie i aktywnie będą uczestniczyć w prowadzonych przez Ciebie lekcjach.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NEUROLOGOPEDIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest uzyskanie kwalifikacji do wykonywania zawodu neurologopedy z ukierunkowaniem na pracę z osobami dorosłymi. Wzrastające zapotrzebowanie na opiekę  i terapię neurologopedyczną w domach opieki społecznej, zakładach opieki leczniczej, świetlicach, a także w szpitalach i placówkach medycznych pozwoli na znalezienie interesującej i twórczej pracy z pacjentami geriatrycznymi, dorosłymi po udarach i urazach mózgu.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • NOWOCZESNY MARKETING - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Od wielu lat podejście do sprzedaży wyprodukowanych dóbr bądź oferowanych usług podlega ciągłej transformacji. Od początku XX wieku można zaobserwować bardzo energiczne i systematycznie wprowadzane zmiany w sposobie docierania do klientów i wychodzenia na przeciw im potrzebom. Zdobędziesz praktyczną wiedzę dotyczącą planowania i realizacji działań marketingowych. Zapoznasz się z nowymi trendami oraz instrumentami stosowanymi w marketingu zarówno na rynku B2B, jak i konsumenckim.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • OCHRONA ŚRODOWISKA W PRZEDSIĘBIORSTWIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Założeniem studiów jest przekazanie Ci teoretycznej wiedzy z przedmiotów kierunkowych z równoczesnym naciskiem na wykorzystanie jej w praktyce, zaznajomienie Cię z wymaganiami i obowiązkami w zakresie ochrony środowiska oraz przygotowanie do prawidłowego wypełniania sprawozdań, raportów, prowadzenia ewidencji oraz do wdrażania systemu zarządzania środowiskiem w organizacji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • OPIEKA I PIELĘGNACJA OSÓB STARSZYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nowy kierunek  „Opieka i pielęgnacja osób starszych” jest skierowany do osób, których interesuje wielospecjalistyczna pomoc dla osób starszych.  Celem studiów jest przekazanie słuchaczowi specjalistycznej wiedzy teoretycznej oraz  umiejętności praktycznych z zakresu opieki i pielęgnacji, ze szczególnym uwzględnieniem takich dziedzin jak: Kardiologii, neurologii, reumatologii, elementów rehabilitacji, pielęgnacji oraz organizacji opieki długoterminowej. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ORGANIZACJA I ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest profesjonalne przygotowanie słuchaczy do pełnienia funkcji dyrektora przedszkola, szkoły lub innej placówki oświatowej oraz zajmowania odpowiedzialnych stanowisk w organach prowadzących i nadzorujących działalność oświatową.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PEDAGOGIKA KOREKCYJNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia mają charakter kwalifikacyjny i przygotowują do prowadzenia specjalistycznych zajęć (o charakterze stymulującym i korekcyjno-kompensacyjnym  z dziećmi i młodzieżą ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się i zaburzeniami utrudniającymi im funkcjonowanie społeczne).

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PEDAGOGIKA LECZNICZA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Coraz więcej dzieci i młodzieży choruje przewlekle na choroby somatyczne, psychiczne oraz psychosomatyczne. W związku z tym potrzebują oni specjalistycznego wsparcia w procesie edukacji, wychowania i rehabilitacji. Pedagogika leczniczo - terapeutyczna jest właśnie pedagogiką osób z chorobą przewlekłą i osób z niepełnosprawnością narządu ruchu, przebywających w placówkach leczniczych oraz placówkach integracyjnych dla dzieci i młodzieży, a także w specjalistycznych ośrodkach rehabilitacyjnych i opieki hospicyjnej i paliatywnej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PEDAGOGIKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów podyplomowych z zakresu Pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej z profilaktyką społeczną jest wyposażenie słuchaczy zarówno w wiedzę teoretyczną, jak i praktyczne umiejętności niezbędne do podjęcia pracy opiekuńczo-wychowawczej. Jego kompetencje i umiejętności w tej dziedzinie są dla nas priorytetem.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PEDAGOGIKA TWÓRCZOŚCI W PRAKTYCE EDUKACYJNEJ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Proponowane studia to innowacyjna forma doskonalenia nauczycieli, przygotowujący ich do prowadzenia zajęć/lekcji twórczości z dziećmi i młodzieżą, wzbogacający warsztat pracy nauczyciela o nowe metody i techniki twórczego kształcenia.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PLANOWANIE PRODUKCJI – NOWOCZESNE NARZĘDZIA: SAP, SIMATIC IT PREACTOR APS - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia kładą nacisk na zdobycie umiejętności praktycznych pozwalających na efektywne tworzenie planów produkcyjnych z wykorzystaniem zaawansowanych systemów informatycznych APS. Podczas studiów zdobędziesz praktyczną wiedzę o planowaniu produkcji w systemach SAP S/4 HANA i Siemens Opcenter APS oraz zdobędziesz umiejętności niezbędne do pełnienia roli planisty. Dodatkowo nauczysz się zaawansowanej obsługi systemu SAP w zakresie planowania produkcji oraz systemu Siemens Opcenter APS w zakresie harmonogramowania produkcji.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROGRAMISTA FRONT - END Z ANGULAR - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest wykształcenie programistów front-end. W czasie zajęć nauczysz się m.in.: programować w języku JavaScript, TypeScript oraz tworzyć kod w takich frameworkach jak wspierany przez Google najnowszy Angular czy rozwijany przez Facebooka React . Wykorzystasz jako backend serwer Node.js dla swoich aplikacji. Nauka na kursie opiera się na tworzeniu realnych projektów informatycznych dopasowanych do aktualnych potrzeb rynku IT.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROGRAMISTA JAVA DEVELOPER - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Podczas gdy inne technologie zyskują i tracą popularność Java od ponad dwudziestu lat jest w top 3 najczęściej używanych języków programowania na świecie. Jednocześnie programiści Javy są stale w czołówce najczęściej poszukiwanych specjalistów IT. Mając doświadczenie w tej dziedzinie możesz pracować w każdym rozwiniętym kraju świata, lub zdalnie z własnego tarasu. Programistów Java zatrudniają startupy i największe korporacje.

  Sama znajomość języka to jednak za mało by zdobyć wymarzone stanowisko. Oprócz umiejętności programowania niezbędna jest także wiedza z zakresu baz danych, podstaw bezpieczeństwa i testowania aplikacji czy budowania warstwy wizualnej oprogramowania. To nie wszystko!

  Konieczna jest także znajomość nowoczesnych narzędzi umożliwiających pracę w zespole, kontrolowanie postępów prac czy monitorowanie uruchomionych już aplikacji. Przygotuj się na intensywną naukę, bo podczas tych studiów przeprowadzimy Cię przez każdy z tych aspektów.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PROGRAMISTA PYTHON - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Python jest jednym z najbardziej intuicyjnych i uniwersalnych języków programowania. Jest szeroko stosowany do wdrażania złożonych usług internetowych, takich jak wyszukiwarki, pamięć i narzędzia w chmurze, media społecznościowe i inne usługi online. Wielu naukowców porzuca drogie, zastrzeżone narzędzia analityki i przechodzi na otwarte środowisko Pythona.

  Można posłużyć się nim w analizie “big data”, do obliczeń inżynierskich, można też napisać prosty skrypt, samodzielną aplikację, lub stworzyć potężny serwis internetowy. Jest to język, który charakteryzuje się ogromną czytelnością kodu i potężnymi możliwościami. Wykorzystywany przez tak duże firmy jak Google czy IBM. Jednym z najpopularniejszych serwisów napisanych w Pythonie to YouTube.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PRZYGOTOWANIE PEDAGOGICZNE DLA PSYCHOLOGÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Pedagogiczne kwalifikacyjne studia podyplomowe umożliwiają absolwentom psychologii nabycie wiedzy i umiejętności  z zakresu pedagogiki, metodyki oraz podstaw dydaktyki niezbędnych nauczycielom i specjalistom takich placówek oświatowych jak: przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. W trakcie praktyk pedagogicznych absolwenci nabędą umiejętności zawodowe przez aktywną realizację zajęć edukacyjnych oraz zadań z obszaru  pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOLOGIA BUDOWANIA MARKI ONLINE I OFFLINE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia przygotowują do budowania własnej marki, przynoszącej oczekiwany efekt, satysfakcjonującej dla nas samych i trwałej. Wyposażają w umiejętności utrwalania wizerunku atrakcyjnego dla innych: pracodawców aktualnych i potencjalnych, partnerów biznesowych i prywatnych, obcych i przyjaciół. Dają umiejętności skutecznego wykorzystania SM.  

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOLOGIA REKLAMY I KOMUNIKACJI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Od początku istnienia reklamy stosujemy pewne taktyki i praktyki komunikacyjne. Część z nich nie działa, część działa, ale czy wiemy dlaczego tak się dzieje? Jakie mechanizmy sprawiają, że od produktu A wolimy produkt B? Dlaczego odbiorcy z chęcią słuchają jednej marki, a drugiej nie lubią? 

  Podstawą jest bardzo dobre poznanie współczesnego konsumenta, ponieważ to z nim rozmawia nasza marka. Jak prowadzić rozmowę, byśmy doszli w tej podróży do wspólnego celu? Nauczymy Cię tego na studiach podyplomowych Psychologia reklamy i komunikacji. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOLOGIA UZALEŻNIEŃ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nadrzędnym celem studiów jest wyposażenie Cię w wiedzę i umiejętności pomocne w skutecznym motywowaniu osób zażywających substancje psychoaktywne i ich rodzin do podjęcia terapii. Zajęcia prowadzą doświadczeni praktycy, którzy od wielu lat pracują z osobami zażywającym substancje psychoaktywne i ich rodzinami. Założeniem twórców programu jest praktyczny charakter studiów. 

  Studia podyplomowe „Psychologia uzależnień” mają być źródłem kompleksowej wiedzy dotyczącej problemu uzależnienia od substancji psychoaktywnych (alkohol, dopalacze, leki) oraz uzależnień behawioralnych (hazardu, internetu, seksu, pracy, zakupów, zaburzenia odżywiania). 
  Tematyka studiów dotyczy również zagadnień związanych z profilaktyką, podstawami interwencji kryzysowej oraz współistniejącymi zaburzeniami psychicznymi. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • PSYCHOLOGIA W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Psychologia to ogromne narzędzie czynienia pracy ludzi bardziej efektywną, a jednocześnie bardziej komfortową. Poznając mechanizmy psychologiczne leżące u podłoża naszych zachowań, będziesz mógł nie tylko zrozumieć innych, ale również działać w biznesie skutecznie i jednocześnie z satysfakcją dla tych, z którymi pracujesz.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • RACHUNKOWOŚĆ W PRAKTYCE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Myślenie kategoriami rachunkowości ułatwia zrozumienie bilansujących się procesów gospodarczych. Zrozumieć rachunkowość to zrozumieć sposób myślenia przy podejmowaniu decyzji finansowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • RACHUNKOWOŚĆ ZARZĄDCZA, OPERACYJNA I STRATEGICZNA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W praktyce controlling jest rozwinięciem metod rachunkowości zarządczej, która ma wspomagać ilościowe decyzji menedżerów. Tworzy optymalne narzędzia, które wypełniają lukę informacyjną, na jaką napotykają zarządzający podczas bieżącego procesu podejmowania decyzji, planowania i kontroli w przedsiębiorstwie. Potrafiąc projektować te narzędzia, będziesz mieć szczególne kompetencje w dobie globalizujących się rynków, zmieniających form przepływu kapitału i metod zarządzania wartością przedsiębiorstw.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SAP S/4 HANA - NOWOCZESNY SYSTEM ERP - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Nauczysz się wspomagać biznes w czasie rzeczywistym dzięki SAP S/4 HANA, inteligentnemu pakietowi ERP stworzonemu z myślą o przetwarzaniu in-memory. SAP S/4 HANA to podstawa cyfrowa, która łączy przedsiębiorstwo z klientami, sieciami biznesowymi, Internetem Rzeczy, Big Data i nie tylko.

  Jeśli chcesz wykorzystać swoje atuty, naucz się kontrolować i zarządzać przedsiębiorstwem w czasie rzeczywistym dzięki SAP S/4 HANA i wykorzystaj możliwości, jakie daje technologia IT na świetnie rozwijającym się rynku pracy w Polsce. Studia są nowością w naszym kraju.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SIX SIGMA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kierunek studiów powstał by sprostać oczekiwaniom współczesnego biznesu. Jego głównym celem jest zapoznanie uczestników z istotą, pojęciami Six Sigma oraz jej celami. Uczestnik studiów podyplomowych zostanie szczegółowo zapoznany z metodą DMAIC, opanuje również narzędzia i metody, które będzie w stanie skutecznie zastosować w każdym z kroków prowadzonego projektu. Uczestnik studiów nabędzie umiejętności identyfikowania obszarów do doskonalenia w przedsiębiorstwie, umiejętność doboru właściwych uczestników zespołu, jasnego i konkretnego formułowania celu oraz zakresu projektu.

  Student pozna oraz w sposób skuteczny   narzędzia statystyczne i metody zarządzania wykorzystywane w każdym etapie cyklu DMAIC co umożliwi skuteczną realizację projektów doskonalących. Uczestnik studiów posiądzie umiejętność interpretacji, opracowania i zastosowania w praktyce kart kontrolnych (SPC), analiz systemów pomiarowych (MSA), zaplanowania i przeprowadzenia eksperymentu (DOE).

  Absolwent studiów będzie w pełni przygotowany do aktywnego prowadzania i kierowania projektami Six Sigma oraz nadzoru nad pracą innych zespołów doskonalących Six Sigma. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SOCJOTERAPIA (Z UPRAWNIENIAMI DO PROWADZENIA ZAJĘĆ SPECJALISTYCZNYCH) - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Gromadzenie wiedzy i doświadczeń związanych z pracą opiekuńczo-wychowawczą, dydaktyczną i terapeutyczną z dziećmi i młodzieżą z niedostosowaniem społecznym oraz konfrontowanie wiedzy psychologiczno-pedagogicznej z rzeczywistością – to najskuteczniejsze połączenie, dzięki któremu absolwenci naszej socjoterapii są najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie i w swojej pracy korzystają ze sprawdzonych praktyk.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SPECJALISTA ZARZĄDZANIA KRYZYSOWEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

   

  Zarządzanie kryzysowe to działalność organów administracji publicznej będąca elementem kierowania bezpieczeństwem narodowym, która polega na zapobieganiu sytuacjom kryzysowym, przygotowaniu do przejmowania nad nimi kontroli w drodze zaplanowanych działań, reagowaniu w przypadku wystąpienia sytuacji kryzysowych, usuwaniu ich skutków oraz odtwarzaniu zasobów i infrastruktury krytycznej. 

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • STUDIA INFORMATYCZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia informatyczne to elitarny w skali regionu, a nawet kraju kierunek studiów dla kobiet. Każda uczestniczka programu będzie miała możliwość (nieobowiązkową) udziału w programie Nokia Summer Internship bez rozmowy kwalifikacyjnej (płatny staż w firmie NOKIA). Natomiast najlepsza Słuchaczka otrzyma propozycję pracy w firmie NOKIA w Bydgoszczy.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • STUDIA PEDAGOGICZNE NADAJĄCE KWALIFIKACJE DO WYKONYWANIA ZAWODU NAUCZYCIELA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Co zyskujesz?

  • Program studiów uwzględnia nowatorskie metody nauczania, w których współczesny nauczyciel potrafi wpływać na poziom przekonań, wartości i tożsamości swoich uczniów. 
  • Wśród wykładowców znajdują się pedagodzy i trenerzy z długoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz w kształceniu dorosłych.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • SURDOPEDAGOGIKA – EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ SŁUCHOWĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Narząd słuchu, podobnie jak inne narządy, może ulec uszkodzeniu na skutek różnych czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Należą do nich czynniki: genetyczne, wrodzone i chorobowe oraz urazy. Surdopedagogika jest zatem dziedziną niezwykle ważną i potrzebną.

  Słuchacze zdobędą niezbędne kompetencje wychowawczo opiekuńczej, dydaktycznej, i rewalidacyjnej z dziećmi i młodzieżą niesłyszącą i słabosłyszącą. Będą przygotowani także do dokonywania diagnozy psychopedagogicznej i funkcjonalnej dzieci i młodzieży niepełnosprawnych słuchowo.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TERAPIA ZAJĘCIOWA (Z AKREDYTACJĄ) - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  W społeczeństwie u bardzo dużej ilości dzieci jak i u osób dorosłych występuje niepełnosprawność. Co raz więcej powstaje świetlic terapeutycznych mających na celu pomoc dzieciom i dorosłym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stworzony został ten kierunek, mający na celu przygotowanie przyszłych terapeutów do pracy z osobami potrzebującymi pomocy. 

  Absolwent studiów podyplomowych Terapia zajęciowa uzyska przygotowanie teoretyczne i praktyczne w interdyscyplinarnym obszarze terapii zajęciowej. Studia przewidują w znacznej mierze zajęcia praktyczne – naukę konkretnych metod i technik pracy możliwych do wykorzystania w praktyce. Przewidziane są także wizyty studyjne w warsztatach terapii zajęciowej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TESTER OPROGRAMOWANIA DLA APLIKACJI MOBILNYCH I SERWEROWYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest wykształcenie testerów oraz osób odpowiedzialnych za automatyzację procesów związanych z rozwojem oprogramowania, np. testowaniem oraz integracją dla aplikacji mobilnych oraz serwerowych. W czasie kursu  nauczysz się m.in.: programować w języku Python, poznasz Selenium Webdriver, SQL-a, Jenkinsa i Docker-a, Jira oraz TestFLOW i platformy w chmurze. Poznasz pracę testera na przykładzie przykładowego projektu aplikacji mobilnej i webowej. Nauczysz się współpracować w zwinnych zespołach developerskich (Agile) stosujących Scrum/Kanban.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TŁUMACZENIA EKONOMICZNO-PRAWNE I BIZNESOWE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia pozwolą zyskać ekspercką wiedzę i umiejętności potrzebne do tłumaczenia tekstów natury biznesowej, prawnej i ekonomicznej. Program studiów zakłada również naukę dobrych praktyk w zakresie wyszukiwania terminologii i tworzenia glosariuszy.  Omówione zostaną narzędzia pracy tłumaczy z wykorzystaniem technik pracy na odległość.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TRANSPORT I SPEDYCJA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dyplom ukończenia studiów podyplomowych na kierunku transport i spedycja uprawniają do zwolnienia z egzaminu państwowego w części teoretycznej i praktycznej osoby chcące uzyskać Certyfikat Kompetencji Zawodowych na przewóz rzeczy i Certyfikat Kompetencji Zawodowych na przewóz osób. Certyfikat jest konieczny do uzyskania licencji na prowadzenie transportu drogowego i/lub spedycji. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TRENER ROZWOJU OSOBISTEGO Z PSYCHODIETETYKĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przekazanie skutecznych narzędzi coachingowych użytecznych w pracy dietetyka. Zdobędziesz konkretne umiejętności i kompetencje wymagane w zmianie zachowań jednostki oraz grupy w celu leczenia chorób dietozależnych oraz zmianie stylu życia. Jako słuchacz studiów podyplomowych zyskasz świadomość własnych umiejętności, będziesz mógł dokonać autodiagnozy własnych możliwości oraz obszarów wymagających rozwoju, mających kluczowe znaczenie dla budowania Twojej wiarygodności w oczach osób, którym będziesz towarzyszyć w drodze do samorozwoju i zmiany na lepsze. Poza wiedzą medyczną i fizjologiczną pogłębisz swoją wiedzę na temat skutków spożywania określonych produktów żywnościowych dla funkcjonowania człowieka, jego samopoczucia, funkcji kognitywnych (np. pamięci operacyjnej, koncentracji uwagi, plastyczności umysłowej), rozwoju depresji oraz chorób neurodegeneracyjnych. Ponadto poznasz podstawowe zasady i metody treningowe oraz zdobędziesz umiejętności pozwalające na budowanie świadomości i przekonania klienta o konieczności podejmowania codziennej aktywności fizycznej.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TRENER ROZWOJU OSOBISTEGO Z PSYCHODIETETYKĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przekazanie skutecznych narzędzi coachingowych użytecznych w pracy dietetyka. Zdobędziesz konkretne umiejętności i kompetencje wymagane w zmianie zachowań jednostki oraz grupy w celu leczenia chorób dietozależnych oraz zmianie stylu życia.

  Jako słuchacz studiów podyplomowych zyskasz świadomość własnych umiejętności, będziesz mógł dokonać autodiagnozy własnych możliwości oraz obszarów wymagających rozwoju, mających kluczowe znaczenie dla budowania Twojej wiarygodności w oczach osób, którym będziesz towarzyszyć w drodze do samorozwoju i zmiany na lepsze.

  Poza wiedzą medyczną i fizjologiczną pogłębisz swoją wiedzę na temat skutków spożywania określonych produktów żywnościowych dla funkcjonowania człowieka, jego samopoczucia, funkcji kognitywnych (np. pamięci operacyjnej, koncentracji uwagi, plastyczności umysłowej), rozwoju depresji oraz chorób neurodegeneracyjnych. Ponadto poznasz podstawowe zasady i metody treningowe oraz zdobędziesz umiejętności pozwalające na budowanie świadomości i przekonania klienta o konieczności podejmowania codziennej aktywności fizycznej.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TWORZENIE APLIKACJI INTERNETOWYCH I MOBILNYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest zapoznanie Cię z najważniejszymi technologiami, narzędziami oraz zasadami tworzenia aplikacji internetowych, intranetowych i mobilnych, a także przygotowanie do samodzielnego ich tworzenia.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • TYFLOPEDAGOGIKA - EDUKACJA I REHABILITACJA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ WZROKOWĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest wyposażenie słuchaczy w wiedzę i umiejętności praktyczne niezbędne do pracy wychowawczej, opiekuńczej, dydaktycznej rewalidacyjnej z dziećmi i młodzieżą niewidomą i słabowidzącą oraz przygotowanie słuchaczy do dokonywania diagnozy psychopedagogicznej i funkcjonalnej dzieci i młodzieży niepełnosprawnych wzrokowo. Absolwenci studiów wykształcą umiejętności wspierania rodziny dziecka oraz inicjowania i prowadzenia działań integracyjnych w środowisku. 

  W ramach studiów uczestnicy realizują praktyki pedagogiczne w placówkach kształcących uczniów z niepełnosprawnością wzrokową, w szczególności w szkołach specjalnych i oddziałach specjalnych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • WINDYKACJA I ZARZĄDZANIE WIERZYTELNOŚCIAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Studia podyplomowe z zakresu windykacji i zarządzania wierzytelnościami, umożliwiają nabycie praktycznej wiedzy z zakresu prowadzenia skutecznej windykacji należności w biznesie, a także umiejętności oceny nowego klienta, szacowania ryzyka jego niewypłacalności i sprawnego zarządzania wierzytelnościami w organizacji. Słuchacze zapoznają się ze wszystkimi aspektami prawnymi procesów egzekucyjnych, jak również nabędą praktyczne umiejętności windykacji należności.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • WYCENA PRZEDSIĘBIORSTW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Wycena przedsiębiorstwa to najwyższy poziom zaawansowania w obszarze zarządzania finansami. Łączy wiedzę, umiejętności i kompetencje z zakresu prawa, finansów, zarządzania, marketingu, analizy procesów biznesowych organizacji. Dynamiczny i postępujący rozwój konkurencyjnego rynku powoduje, że zarówno małe, średnie, jak i duże firmy (korporacje) muszą znać swoją wartość rynkową, komunikowaną w analizie stopy zwrotu z kapitału właściciela, efektywności systemów motywacji Zarządu/Kadry kierowniczej, skutecznej ocenie ofert w procesach fuzji/przejęć, realizacji projektów inwestycyjnych, czy wreszcie analizie opłacalności prowadzonego biznesu z perspektywy właścicieli i interesariuszy przedsiębiorstwa. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZAAWANSOWANE ZARZĄDZANIE PROGRAMAMI I PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Naszym celem jest przygotowanie Cię do efektywnej pracy w organizacjach wykorzystujących na co dzień zarządzanie projektami. Będziesz mieć możliwość zapoznania się z najlepszymi praktykami powszechnie stosowanymi podczas realizacji dużych przedsięwzięć. Zdobędziesz również wiedzę z zakresu standardów PMI (m.in. PMBOK) stanowiącą doskonałą podstawę do rozpoczęcia ścieżki certyfikacyjnej. Dzięki naszym wykładowcom-praktykom przekazywaną Ci wiedzę teoretyczną będziesz mógł na bieżąco konfrontować z rzeczywistością projektową.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZAAWANSOWANE ZARZĄDZANIE PROGRAMAMI I PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Naszym celem jest przygotowanie Cię do efektywnej pracy w organizacjach wykorzystujących na co dzień zarządzanie projektami. Będziesz mieć możliwość zapoznania się z najlepszymi praktykami powszechnie stosowanymi podczas realizacji dużych przedsięwzięć. Zdobędziesz również wiedzę z zakresu standardów PMI (m.in. PMBOK) stanowiącą doskonałą podstawę do rozpoczęcia ścieżki certyfikacyjnej. Dzięki naszym wykładowcom-praktykom przekazywaną Ci wiedzę teoretyczną będziesz mógł na bieżąco konfrontować z rzeczywistością projektową.

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZAKUPY W BIZNESIE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Dystrybutorzy, hurtownicy, menedżerowie działu zakupów w sieciach handlowych i zakładach produkcyjnych codziennie zastanawiają się, jak obniżać koszty i gdzie znaleźć towar w lepszej cenie i w dobrej jakości. Z odpowiednią wiedzą pozyskaną od praktyków i wieloletnich menedżerów zakupów o wiele łatwiej będzie Ci poradzić sobie z nowymi wyzwaniami.

  Dowiedz się więcej

   

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZAMÓWIENIA PUBLICZNE - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Głównym celem studiów jest wyposażenie Cię w wiedzę teoretyczną i kompetencje praktyczne, w taki sposób, by swobodnie poruszali się w obszarze zamówień publicznych. Program nauczania łączy tematykę zamówień wynikającą z ustawy i rozporządzeń wykonawczych, z wiedzą z zakresu innych dziedzin prawa. Takie multidyscyplinarne połączenie gwarantuje Ci, że będziesz mieć przegląd wszystkich najważniejszych dla tego obszaru instytucji prawa. Bloki tematyczne zostały tak zaprojektowane, aby stanowiły element Twojego doskonalenia zawodowego. Otwarta formuła zajęć dopuszcza możliwość modyfikacji metod nauczania odpowiedni dla każdej grupy. Uczelnia zapewnia Ci dostęp do świetnie zaopatrzonej biblioteki.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE ADMINISTRACJĄ PUBLICZNĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Kadra zarządzająca w sektorze prywatnym chcąc rozwijać swoje kompetencje menadżerskie decyduje się najczęściej na studia MBA. W przypadku sektora publicznego brak jest takiego odpowiednika. Chcąc uzupełnić tę lukę zdecydowaliśmy się na przygotowanie programu studiów podyplomowych dla osób, które chcą podnosić swoje kompetencje menadżerskie w sektorze publicznym.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE I KONTROLA W PODMIOTACH LECZNICZYCH - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Aż 74% Polaków jest niezadowolonych z działań NFZ. Prawidłowe funkcjonowanie systemu ochrony zdrowia w dużej mierze zależy od systematycznego i efektywnego podnoszenia kompetencji pracowników. Studia podyplomowe zagwarantują poprawę wiedzy i nabycie nowych umiejętności przez pracowników podmiotów leczniczych. Każdy blok to specjalistyczna wiedza, którą podzielą się z Tobą eksperci.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE JAKOŚCIĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Na tych studiach zdobędziesz wiedzę niezbędną przy opracowywaniu, wdrażaniu i doskonaleniu systemów jakości według standardów międzynarodowych, a tym samym przygotujesz się do wykonywania odpowiedzialnych zadań w poszczególnych obszarach zarządzania jakością w przedsiębiorstwie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE OŚWIATĄ W JEDNOSTKACH SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Proponujemy Państwu studia, które w sposób kompleksowy przygotowują do realizacji zadań oświatowych przez jednostki samorządu terytorialnego.  

  Bogaty program gwarantuje poznanie najistotniejszych zagadnień z zakresu funkcjonowania przedszkoli, szkół i placówek oświatowych, a dobór doświadczonej kadry pozwoli na rozwinięcie kluczowych umiejętności w zakresie zarządzania oświatą samorządową.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Sektor MŚP pędzi w zawrotnym tempie. Rozbudowują się powierzchnie produkcyjne, rosną zamówienia, wzrasta zatrudnienie. Jedynie struktura często się nie zmienia. Zarządzanie produkcją to jak operacja na żywym organizmie: sztuką jest dobrze władać skalpelem. Nasz kierunek to zbiór wiedzy, pomysłów i doświadczeń, które możesz zaadaptować od zaraz w swojej organizacji. Jeśli nie boisz się zmian i szukasz pomysłu na ich wprowadzenie, to ten kierunek jest dla Ciebie.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Po ukończeniu studiów będziesz potrafił zdefiniować, zaplanować i przeprowadzić projekt. Wykładowcy przekażą Ci wiedzę teoretyczną i praktyczną, aby ułatwić Ci zrozumienie podstaw zarządzania projektami i mechanizmów towarzyszących. Kontakt z praktykami-pasjonatami gwarantuje niepowtarzalną możliwość zweryfikowania wiedzy teoretycznej z doświadczeniami prowadzących zajęcia.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM SPOŁECZNYM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przygotowanie kadry zarządzającej, pracowników i wolontariuszy przedsiębiorstw społecznych i podmiotów ekonomii społecznej, takich jak: spółdzielnie socjalne, spółki non profit, zakłady aktywności zawodowej, warsztaty terapii zajęciowej, fundacje. 

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE SYTUACJĄ KRYZYSOWĄ W OCHRONIE ZDROWIA - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Ochrona zdrowia jest jedną z najbardziej podatnych i wrażliwych na kryzys branż, dlatego że mamy tu do czynienia ze zdrowiem i życiem ludzkim.  Podmioty lecznicze do sytuacji kryzysowych raczej się nie przygotowują, a poważny problem może pojawić się nagle i w najmniej oczekiwanym momencie, jak np. fatalny w skutkach błąd lekarza, odmowa udzielenia pomocy, pomyłka medyczna, awaria sprzętu ratującego życie, zwolnienia i strajk pracowników, niezadowolony z obsługi pacjent itd.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI DLA MENEDŻERÓW - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest przekazanie Ci usystematyzowanej wiedzy o zarządzaniu zasobami ludzkimi w organizacji na poziomie strategicznym i operacyjnym. Będziesz potrafił diagnozować, analizować, rozwiązywać problemy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, a także zdobędziesz umiejętności menedżerskie, w tym interaktywnego działania.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZARZĄDZANIE ZESPOŁEM ZDALNYM - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Rok 2020 przetarł szlak hybrydzie, która miała do nas zawitać na stałe za kilka lat – pracy zdalnej. W związku z tak nagłą zmianą, wielu menedżerów staje każdego dnia przed wyzwaniem – w jaki sposób zmotywować swój zespół do pracy, do działania, jak angażować i osiągać cele?

  Studia powstały z myślą o menedżerach, kierownikach zespołów, a także tych, którzy borykają się z problemami, które niesie ze sobą praca zdalna i zarządzanie zespołem rozproszonym. Skupiamy się na 3 głównych obszarach: menedżer, zespół, firma oraz na powiązaniach pomiędzy tymi obszarami. Im bardziej świadomy i kompetentny będzie menedżer, tym bardziej owocne efekty współpracy w zespole i większa dbałość o realizację celów biznesowych.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

 • ZINTEGROWANE SYSTEMY INFORMATYCZNE SAP I ERP - STUDIA PODYPLOMOWE

  Rekrutacja

  Celem studiów jest profesjonalne przygotowanie Cię do praktycznego wykorzystania i wdrożenia zintegrowanych systemów informatycznych klasy ERP w nowoczesnym środowisku biznesowym z wykorzystaniem oprogramowania firmy SAP. Platforma SAP ECC 6.0 należy do najnowocześniejszych systemów zarządzania  umożliwiających centralizację i optymalizację procesów biznesowych firm i korporacji. Zdobędziesz wiedzę funkcjonalną i techniczną na temat systemu SAP ECC, jego konfiguracji oraz zarządzania projektem informatycznym klasy ERP 2.0, opartym na rozwiązaniach firmy SAP SE. Uzyskanie praktycznych i docenianych na rynku umiejętności zawodowych umożliwi Ci szybki start na najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynku usług IT.

  Dowiedz się więcej

  WYŚWIETL WIĘCEJZWIŃ

Informacje mogą ulec zmianie. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Wyższa Szkoła Bankowa w Bydgoszczy

Opinie (0)


PODYPLOMOWE