Uniwersytet Warszawski

Wydział Filozofii UW

Krakowskie Przedmieście 3,

00-927 Warszawa

tel. +48 22 55 23 702

e-mail: a.chybinska@uw.edu.pl

https://filozofia.uw.edu.pl/

Wydział Filozofii UW

Uniwersytet Warszawski

Krakowskie Przedmieście 3,

00-927 Warszawa

tel. +48 22 55 23 702

e-mail: a.chybinska@uw.edu.pl

https://filozofia.uw.edu.pl/

Informacje mają charakter poglądowy. Przed podjęciem jakichkolwiek działań na podstawie uzyskanych informacji z niniejszego serwisu, należy je dodatkowo zweryfikować na stronie uczelni: Uniwersytet Warszawski.
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.

Opinie (6)

Ola Ocena odpowiedz

Uniwersytet Warszawski to elitarna uczelnia. Wybitna kadra profesorska. Najlepsza uczelnia w Polsce.

julka Ocena odpowiedz

Uniwersytet Warszawski to jedna z najważniejszych polskich uczelni i studia tutaj to ogromny prestiż. Dyplom uzyskany na tej uczelni to paszport do kariery

edyta Ocena odpowiedz

Uniwersytet Warszawski oferuje nowoczesną wiedzę, dzięki której łatwiej o ciekawą pracę

Łukasz Ocena odpowiedz

Uniwersytet Warszawski to uczelnia prestiżowa. Uzyskany dyplom wiele znaczy wśród pracodawców.

marlena Ocena odpowiedz

Uniwersytet Warszawski zawsze był moim największym marzeniem i celem, który bardzo chciałam osiągnąć. Udało się. Studiuję na najlepszej uczelni w kraju, dzięki której zdobędę świetne wykształcenie.

Piotr Ocena odpowiedz

Socjologia była bardzo fajna, można się sporo nauczyć, ale przede wszystkim zmienia sposób percepcji otaczającej nas rzeczywistości. Plotki o braku pracy po socjologii są mocno na wyrost - koledzy, którzy zapijali każdej nocy, a potem zaliczali na "panda 3" rzeczywiście mają teraz problemy, ale ci, którzy przykładali się do nauki i odnaleźli w socjologii swoją niszę, mają teraz fajną pracę zgodną z powołaniem. Dla mnie najważniejsze jest że praca socjologa jest zawsze zmienna, nie trzeba siedzieć 8 godzin dziennie codziennie nad tym samym. Większość czasu pracuję z domu, w godzinach, w których mam ochotę i mniej więcej co rok/pół roku nad zmienia się temat i sposób pracy, bo pojawiają się nowe projekty.