Grafika - Łódź

Grafika - Łódź

Grafika - Łódź

Studia w Łodzi

grafika

Odkryj kierunek grafika w Łodzi i sprawdź gdzie możesz studiować

Dodaj do ulubionych

Grafika studia Łódź - 2021 | woj. Łódzkie

Studia na kierunku Grafika w Łodzi to studia licencjackie, magisterskie lub jednolite magisterskie, których program kształcenia trwa 3 lata (studia I stopnia), 2 lata (studia II stopnia) lub 5 lat (jednolite magisterskie) i kończy się uzyskaniem dyplomu licencjata lub magistra.

Studia możesz podjąć na uczelni publicznej - Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz kilku niepublicznych szkołach wyższych w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym lub online.

W rekrutacji na studia jednolite na kierunku grafika, w roku akademickim 2021/2022, Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi oferuje 13 miejsc w ramach bezpłatnych studiów stacjonarnych. Ponadto na kandydatów czekają jeszcze miejsca na studiach płatnych na studiah I i II stopnia na uczelniach niepublicznychCeny wahają się od 5500 zł do 6360 zł za pierwszy rok studiów.

 

Studenci kierunku grafika w Łodzi zdobędą wszechstronną wiedzę z zakresu nauk artystycznych i ogólnoplastycznych. Ponadto wykształcą szereg umiejętności praktycznych i nauczą się posługiwania środkami przekazu artystycznego. Co więcej poznają zasady tworzenia grafiki 3D oraz projektowania z zastosowaniem zaawansowanych narzędzi i programów komputerowych.

Absolwenci znajdą zatrudnienie w agencjach graficznych i reklamowych. Po ukończeniu studiów można także związać swoją przyszłość z instytucjami kultury, firmami poligraficznymi, topograficznymi oraz wydawnictwami i redakcjami czasopism.

 

czytaj dalej wszystko o Grafika - Łódź

Zobacz, na jakich uczelniach w Łodzi jest kierunek grafika

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Jednostka prowadząca

Grafika stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne, online
Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Jednostka prowadząca

Grafika stopień: (Jednolite), czas trwania: 5 lat
tryb: stacjonarne
Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

Społeczna Akademia Nauk w Łodzi

Jednostka prowadząca

Grafika stopień: (I), czas trwania: 3 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Uczelnie, gdzie grafika jako specjalność / ścieżka kształcenia

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Łódzki

Uniwersytet Łódzki

Jednostka prowadząca

Filologia polska stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne

Specjalności na kierunku filologia polska

Pokaż więcej
Politechnika Łódzka

Politechnika Łódzka

Jednostka prowadząca

Informatyka stosowana stopień: (I)  (II), czas trwania: 3,5 roku • 1,5 roku
tryb: stacjonarne, niestacjonarne

Specjalności na kierunku informatyka stosowana

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi

Jednostka prowadząca

Informatyka stopień: (I), czas trwania: 3,5 roku
tryb: niestacjonarne, stacjonarne, online

Specjalności na kierunku informatyka

Pokaż więcej

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Grafika w Łodzi?

Aby dostać się na studia na kierunku Grafika w Łodzi, należy upewnić się co do posiadanego talentu artystycznego oraz podstawowych umiejętności poruszania się w świecie IT. Biletem wstępu na studia pierwszego stopnia jest konkurs świadectw maturalnych oraz egzamin wstępny, a w przypadku studiów drugiego stopnia – konkurs dyplomów.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Grafika w Łodzi - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania na uczelniach

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

 • Opłaty

Poziom i tryb studiów


Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

GRAFIKA ŁÓDŹ STUDIA STACJONARNE

GRAFIKA ŁÓDŹ STUDIA NIESTACJONARNE

Jak wyglądają studia na kierunku Grafika w Łodzi?

Nie bez powodu mówi się, że prawdziwi artyści najczęściej doceniani są po śmierci – biografia wielu ludzi sztuki zwykle nie było usłane różami. Wyrażane przez nich emocje i przemyślenia względem otaczającej rzeczywistości w postaci obrazów, zlepek zdań, czy też rysunków nie przynosiły im zysku. Przykładem potwierdzającym to zjawisko jest chociażby Norwid, żyjący przez większość dorosłego życia w skrajnym ubóstwie, umierający w przytułku dla bezdomnych, którego twórczość jest obecnie uznawana przez wielu krytyków literackich za swoiste arcydzieło.

Nikogo nie dziwi już fakt, że pomysł podjęcia studiów artystycznych przez młodych ludzi nie spotyka się z entuzjazmem ze strony najbliższych. Przeciwnie – rodzina, chcąc wyperswadować pomysł wstąpienia na trudną ścieżkę artystyczną, często sięga po środki powodujące długotrwałe konflikty wśród krewnych.

Całe szczęście, współczesny rozwój uczelni wyższych wyszedł naprzeciw młodym ludziom sztuki, poprzez stworzenie studiów na kierunku Grafika, będących interdyscyplinarnym połączeniem zagadnień typowo artystycznych z uznawaną za najbardziej opłacalną i przyszłościową branżą IT.

 

1. Na początek

W związku z tym, że studia w Łodzi na kierunku Grafika są dosyć specyficzne i można je nazwać interdyscyplinarnymi, wiedza i umiejętności, które przyszły absolwent będzie musiał przyswoić, będą zataczały dosyć szerokie kręgi. Specyfika samych studiów będzie w dużej mierze uzależniona od uczelni, na jaką ostatecznie zdecyduje się kandydat.

Kandydaci aspirujący do rozpoczęcia jednego z najbardziej popularnych kierunków studiów w Łodzi będą mieli twardy orzech do zgryzienia, jeśli chodzi o wybór miejsca przyszłych studiów. Obecnie możliwość podjęcia tych studiów oferuje Uniwersytet Łódzki, Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna, Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności oraz Polski Uniwersytet Wirtualny. Kompetencje, w które uposażają poszczególne uczelnie nieco się różnią, jednak ostateczny profil absolwenta studiów na kierunku Grafika wygląda tak samo, a sam zainteresowany posiada uprawnienia do podjęcia tego samego spektrum zawodów.

 

2. Typ i tryb studiów

Studia na kierunku grafika możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia (licencjackie)
 • Studia II stopnia (magisterskie)
 • Studia jednolite magisterskie

 

2. Tryb:

 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne
 • online

 

3. Program studiów

Studia na kierunku Grafika w Łodzi nie należą do najprostszych. Przyszły student musi być gotów na przyswojenie szerokiej wiedzy teoretycznej, popartej kompetencjami praktycznymi. W zależności od wybranej łódzkiej uczelni, siatka studiów będzie się nieco różnić, jednak nie na tyle, aby zróżnicować możliwości zawodowe, które zaistnieją dla każdego absolwenta.

Aż sześć łódzkich uczelni oferuje kształcenie na tym innowacyjnym kierunku! Oznacza to możliwość dopasowania programu studiów do indywidualnych predyspozycji i upodobań, a co za tym idzie - dokonania dobrego wyboru.

Jeśli obszar kreślony przez twoją wyobraźnię jest niemal nieograniczony, twoje prace plastyczne wyróżniały się na tle innych, jesteś wszechstronnie uzdolniony i chciałbyś w przyszłej pracy znaleźć wspólny mianownik dla artystycznego zamiłowania oraz niezwykle dobrze prosperującej branży IT, to studia na kierunku Grafika w Łodzi mogą okazać się strzałem w dziesiątkę!

 

W programie studiów na kierunku grafika znajdziesz takie przedmioty jak np.:

 

4. Nabywane umiejętności

W trakcie studiów artystycznych na kierunku Grafika znacznie poszerzysz posiadane już umiejętności artystyczne. Zajęcia praktyczne, które będą się odbywać pod okiem kompetentnych praktyków sztuki, dadzą ci nowe spojrzenie na różnorakie techniki stosowane w sztuce. Będziesz miał również okazję poćwiczyć koordynację ruchową, bez której wykonywanie precyzyjnych obrazów na wirtualnym ekranie byłoby znacznie utrudnione, a wręcz niemożliwe.

Warsztaty komputerowe wprowadzą cię w świat skomplikowanych programów graficznych, używanych przez grafików oraz wzbogacą twoje kompetencje interpersonalne w szczególności z zakresu pracy w grupie, co w obliczu przyszłego zawodu i wykonywania projektów, opartych na współpracy z innymi grafikami i informatykami, będzie nieocenione.

W trakcie studiów na kierunku Grafika w Łodzi będziesz miał również okazję poznać podstawy programowania w najpopularniejszych językach oraz tworzenia stron internetowych, dzięki czemu nie tylko zaplecze graficzne przyszłych projektów będzie twoją zasługą.

Ile trwają studia na kierunku Grafika w Łodzi?

Ile trwają studia na kierunku Grafika w Łodzi?

Studia na kierunku Grafika w Łodzi, w zależności od wybranego stopnia trwają 3 lata (studia I stopnia), 2 lata (studia II stopnia) lub 5 lat (jednolite studia magisterskie).

Niezależnie od wybranej łódzkiej uczelni, na której zamierza się podjąć studia na kierunku Grafika od najbliższego października, zawsze trwają one sześć semestrów (trzy lata) w przypadku studiów pierwszego stopnia oraz cztery semestry (dwa lata), jeśli mamy zamiar podjąć naukę na studiach drugiego stopnia. Jednolite studia magisterskie trwają 5 lat.

Studia pierwszego stopnia na kierunku Grafika można podjąć zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Kończą się one uzyskaniem tytułu licencjata. Studia drugiego stopnia są studiami magisterskimi i dla nich również istnieje możliwość wyboru jednego z możliwych trybów.

Gdzie studiować na kierunku Grafika w Łodzi?

 

Grafika studia w Łodzi - uczelnie:

 • Akademia Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi
 • Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi
 • Społeczna Akademia Nauk w Łodzi
 • Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi
 • Politechnika Łódzka
 • Uniwersytet Łódzki

czytaj dalej uczelnie w Łodzi

 

1. Uczelnie publiczne

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi

Grafika w Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, realizowana jest w Instytucie Grafiki Artystycznej. Studia te są realizowane w systemie jednolitym, magisterskim.

W rekrutacji 2021/2022 studia możesz podjąć w trybie:

 • Stacjonarnym (studia bezpłatne limit miejsc 13 osoby)

 

Studiując na tym kierunku, młody człowiek pozna niezbędną wiedzę i umiejętności, potrzebne do kreatywnego myślenia i niesztampowego podejścia do artyzmu i tworzenia. Jest to w pełni autonomiczna dyscyplina artystyczna o szerokich możliwościach, korzystająca jednocześnie z klasycznych technik, jak i nowoczesnych technologii.

Akademia Sztuk Pięknych tworzy bazę dla swoich studentów, by ci opuszczając mury uczelni, mogli w pełni realizować siebie i swoje cele. Rozbudowany warsztat graficzny, uzyskany po studiach, umożliwia otrzymanie dobrej pracy w swoim fachu.

aawansowane techniki graficzne, poznane w trakcie studiów, będą idealnym początkiem kariery grafika komputerowego. Akademia Sztuk Pięknych oferuje wiele pracowni, w których student może doskonalić swoje zainteresowania. W ofercie jest między innymi:

 • Pracownia Technik Drzeworytniczych i Książki Artystycznej
 • Pracownia Technik Wklęsłodrukowych
 • Pracownia Technik Litograficznych
 • Pracownia Sitodruku.
 • Pracownia Technik Cyfrowych
 • Pracownia Technik Łączonych

Dodatkowo należy wspomnieć, że zajęcia prowadzone są przez wybitnych profesorów grafiki komputerowej, a absolwent Akademii Sztuk Pięknych, z pewnością będzie mół ubiegać się o pracę w najlepszych studiach graficznych naszego kraju.

 

Dowiedz się więcej

 

 

2. Uczelnie niepubliczne

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi

Na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi można studiować grafikę komputerową na studiach pierwszego i drugiego stopnia. Studia pierwszego stopnia to studia licencjackie trwające 3 lata, a studia drugiego stopnia to studia magisterskie trwające 2 lata.

Ceny za pierwszy rok studiów (rok akademicki 2021/2022):

 • Stacjonarne – od 6360 zł
 • Niestacjonarne – od 6320 zł

 

Studia na kierunku grafika w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, to dobry pomysł dla wszystkich tych, którzy bardzo swobodnie czują się pracując przy komputerze, a ilość godzin spędzonych przed jego ekranem nie wzbudza w nich przerażenia.

Student tego kierunku musi także odznaczać się nieszablonowym podejściem do kreowania, mieć otwarty umysł i artystyczną duszę. Grafika na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej przygotowuje bowiem kandydata do późniejszej pracy jak grafik komputerowy.

Niewielu jednak wie, że określenie to jest bardzo rozbudowane i zawiera w sobie wiele możliwości kształcenia. Uczelnia ta, wychodzi jednak naprzeciw stawianym wymaganiom i oferuje swoim studentom kilka ścieżek rozwoju:

 • Komunikacja wizualna i multimedia
 • Grafika 3d i game art
 • Multimedia and visual communication
 • Grafika ar i vr
 • Fotografia reklamowa i intermedialna w mediach i w Internecie

 

Wybór więc, zależy od zainteresowań i zaangażowania kandydata. Studia przygotowują do samodzielnej pracy grafika projektanta w agencjach reklamowych, studiach graficznych, wydawnictwach.

 

Dowiedz się więcej

 

 

 

Społeczna Akademia Nauk

W Społecznej Akademii Nauk można studiować kierunek administracja na studiach pierwszego stopnia (licencjackich), które trwają 3 lata. Uczelnia oferuje studia stacjonarne i niestacjonarne.

 

Ceny za pierwszy rok studiów (rok akademicki 2021/2022):

 • Stacjonarne – 6300 zł
 • Niestacjonarne – 5700 zł

 

Studia na kierunku grafika to doskonały wybór dla osób, które swoją przyszłą karierę łączą z projektowaniem oraz artystycznym podejściem do swojego zawodu. Student nauczy się kreowania i nieszablonowego myślenia.

Na grafice w Społecznej Akademii Nauk, student będzie mógł znaleźć takie przedmioty jak: malarstwo, rysunek, podstawy kompozycji czy projektowanie graficzne i multimedialne. Szerokie spektrum oferty sprawi, że przyszły grafik komputerowy będzie miał szczegółową i rozbudowaną wiedzę z tej dziedziny i z pewnością, poradzi sobie w przyszłej pracy.

Szeroko rozumiana grafika multimedialna da bowiem wiele możliwości zarobkowych: od projektowania gier komputerowych, po pracę w indywidualnej kreacji twórczej. Wszystko zależy od zainteresowań i wyboru absolwenta. Należy podkreślić, że wciąż rozwijająca się branża graficzna, generuje coraz to więcej miejsc pracy dla grafików, a specjaliści w tej dziedzinie są bardzo cenni dla przyszłych pracodawców.

Wykładowcy tej uczelni, doskonale zdają sobie sprawę ze stawiania coraz to nowych wymagań przed młodymi adeptami grafiki, dlatego z pełną odpowiedzialnością i dokładnością, wprowadzają studentów w tajniki tego zagadnienia.

 

Dowiedz się więcej

 

 

 

Wyższa Szkoła Informatyki i Umiejętności w Łodzi

W Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi, kierunek grafika można studiować tylko na jednym stopniu – pierwszym – licencjackim. Będą one trwać trzy lata.

 

W rekrutacji 2021/2022 studia możesz podjąć w trybie:

 • Stacjonarnym (opłata za pierwszy rok studiów – 6720 zł)
 • Niestacjonarnym (opłata za pierwszy rok studiów – 6120 zł)

 

W Wyższej Szkole Informatyki i Umiejętności w Łodzi, student nauczy się, jak wykonywać kompleksowe projekty graficzne, w oparciu o poznane zasady funkcjonalne i kompozycyjne. Poznane techniki komputerowe, będzie potrafił przekazać w sposób czytelny dla ogółu.

Studiując grafikę, student będzie mógł poruszać się w obszarach informatyki i artyzmu, a każdy projekt, będzie nowym wyzwaniem. Po ukończonych studiach, absolwent będzie mógł liczyć na dobrze płatną pracę, w której będzie realizował swoje pasje. Uczelnia proponuje dwa kierunki kształcenia – grafikę projektową i warsztatową.

Należy podkreślić, że wybierając grafikę, student wybiera wszechstronny rozwój osobowości twórczej i wyposażenie w nowe, dodatkowe umiejętności plastyczne oraz w szeroką i bogatą wiedzę humanistyczną. Na bieżąco są modyfikowane programy nauczania pod kątem innowacyjności i wymagań rynku pracy.

Po zakończonych studiach, można znaleźć pracę w największych firmach krajowych i międzynarodowych, przedsiębiorstwach i firmach, zajmujących się projektowaniem stron www lub aplikacji.

 

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek Grafika w Łodzi?

Specyfika studiów artysytycznych w Łodzi na kierunku Grafika wymaga od przyszłych kandydatów zorientowania się, co właściwie trzeba zrobić, aby zasilić grono studentów tego kierunku na wybranej łódzkiej uczelni. Większość uczelni przewidziała dla kandydatów na studia graficzne w Łodzi rozmowę kwalifikacyjną, której temat będzie obejmował artystyczne zainteresowania aplikanta oraz jego aspiracje na przyszłość. Ponadto każdy z kandydatów jest zobowiązany dostarczyć teczkę prac artystycznych we wcześniej ustalonym terminie – będą one podstawą do ogłoszenia listy nazwisk przyszłych studentów Grafiki. 

 

Proces rekrutacji

W procesie rekrutacji uczelnie publiczne pod uwagę brane są wyniki maturalne oraz wynik z egzaminu wstępnego, a w przypadku kandydatów na studia drugiego stopnia, liczyć się będą oceny uzyskane na dyplomie ukończenia poprzedniego etapu edukacji.

Kandydaci na łódzkie uczelnie prywatne, oferujące możliwość podjęcia studiów na kierunku Grafika, będą musieli liczyć się z obowiązkiem płacenia czesnego za studia. W procesie rekrutacji zazwyczaj decyduje zdana matura oraz kolejność zgłoszeń, kadnydaci mogą się również spodziewać rozmowy kwalifikacyjnej, a o przyjęciu na studia będzie decydował wynik procedury rekrutacyjnej.

 

Wymagane dokumenty

Następnym i jednocześnie ostatnim już krokiem, kiedy już uzyskamy pozytywną wiadomość o tym, że nasza kandydatura została rozpatrzona pomyślnie, będzie dostarczenie uprawnionej do celów rekrutacji komisji kserokopii świadectwa maturalnego lub dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia, wydrukowanego formularza aplikacyjnego oraz fotografii w formacie 35X45mm.

Warto pamiętać, że procedury kwalifikacyjne mogą się zmieniać, w związku z czym należy na bieżąco śledzić ustalenia danej uczelni na stronie internetowej.

zasady rekrutacji na studia

 

Jaka praca po studiach na kierunku Grafika w Łodzi?

Jaka praca po studiach na kierunku Grafika w Łodzi?

Absolwent kierunku Grafika w Łodzi, stanie przed koniecznością wyboru swojej ścieżki zawodowej. Decyzja może nie być prosta, bowiem możliwości oferowane przez studia są bardzo szerokie i dotyczą kilku powiązanych ze sobą dziedzin. Jedno jest pewne – prawdziwy pasjonat kierunku znajdzie coś, co da mu źródło dobrych dochodów oraz satysfakcji zawodowej.

Po ukończeniu Grafiki w Łodzi będziesz mógł aplikować do polskich i międzynarodowych firm na stanowiskach takich jak m. in. grafik-projektnat, art-director, grafik w wydawnictwach, webdesigner, wizualizator elementów gier komputerowych, czy ilustrator.

Wykażesz się tam doskonałym wyczuciem estetyki oraz umiejętnością projektowania zaplecza graficznego rozmaitych produkcji. 
 

 

Dla lubujących się we współczesnych mediach społecznościowych zaistnieje możliwość podjęcia pracy związanej z tworzeniem grafiki reklam w social mediach. Dla tradycjonalistów otworzy się furtka do pracy w wydawnictwach przy tworzeniu okładek nowopowstałych książek lub graficznego zaplecza magazynów oraz gazet.

 

 

Jako absolwent Grafiki będziesz mógł również pójść własną drogą, zakładając firmę, w której zajmiesz się wykonywaniem grafiki użytkowej, reklamowej oraz szeroko pojętych multimediów na zamówienia indywidualne bądź firmowe.


Jak sam widzisz, przyszłość zawodowa, oferowana przez studia na kierunku Grafika w Łodzi, jest bardzo obiecująca. Od wyboru zatrudnienia dzieli cię już tylko aplikacja i kilka lat studiów, więc śmiało możesz rozważyć jedną z wybranych łódzkich uczelni!

Studia na kierunku grafika Łódź – niestacjonarne

Kierunek grafika w Łodzi możesz realizować zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na studiowanie w trybie dziennym, warto wybrać studia niestacjonarne, które odbywają się w trybie weekendowym, co oznacza, że zajęcia realizowane są od piątku do niedzieli w zależności od programu studiów wybranej uczelni w Łodzi. Studia dzienne realizuje się w trakcie zajęć od poniedziałku do piątku.

dowiedz się więcej na temat kierunku grafika studia niestacjonarne w Łodzi

Jakie są ceny studiów na kierunku grafika w Łodzi?

Studia niestacjonarne w formie wieczorowej lub zaocznej są studiami płatnymi. Ceny semestralne i roczne są zróżnicowane w zależności od realizowanego kierunku studiów i indywidualnie ustalane przez uczelnie w Łodzi. Czesne za rok studiów na tak prestiżowym kierunku, jak grafika możesz opłacić jednorazowo, realizować w ratach miesięcznych lub w wysokości dwóch rat semestralnych.

Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości czesnego, opłat ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni w Łodzi. Studia stacjonarne są bezpłatne, wymagają jednak uiszczenia opłaty rekrutacyjnej.

dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku grafika - ceny w Łodzi

Jakie opinie mają studia na kierunku Grafika w Łodzi?

Popularności studiów na kierunku Grafika w Łodzi dodają pozytywne opinie większości studentów i absolwentów tego kierunku.

 

Tomek, który niedawno ukończył studia na kierunku Grafika w Łodzi mówi:

„Odkąd pamiętam drzemało we mnie zamiłowanie do sztuki, a nauczyciele chwalili mój talent artystyczny. Członkowie rodziny odradzali mi studia na kierunkach artystycznych, bo bali się, że nie będę mógł znaleźć pracy. Dlatego postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym i poszedłem na grafikę w Łodzi. Dziś bardzo dobrze zarabiam i jestem zadowolony z tego, co robię."

Kierunki artystyczne w Łodzi

taniec
Rozwiń

 

21 Uczelni w Łodzi

Może zadajesz sobie pytanie, czy Łódź jest miastem studenckim? Odpowiedź brzmi: tak! Co roku, tysiące maturzystów przybywa do naszego miasta, wybierając wśród sześciu publicznych i piętnastu niepublicznych uczelni wyższych, tym samym dokonując jednej z kluczowych decyzji w swoim życiu. Co na to wpływa? Atmosfera, jaka tu panuje oraz bogata i różnorodna oferta edukacyjna, turystyczna i kulturalna. Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują łódzkie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Łodzi#MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

 

POZOSTAŁE UCZELNIE W ŁODZI NA KTÓRYCH JEST KIERUNEK GRAFIKA

Komentarze (0)