Psychologia dla licencjatów i magistrów - Warszawa

Psychologia dla licencjatów i magistrów - Warszawa

Psychologia dla licencjatów i magistrów - Warszawa

Studia w Warszawie

psychologia dla licencjatów i magistrów

Odkryj psychologię dla licencjatów i magistrów w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować 

Dodaj do ulubionych

Psychologia dla licencjatów i magistrów studia Warszawa 2021| woj. mazowieckie

Studia na kierunku psychologia dla licencjatów i magistrów w Warszawie.

Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Psychologia dla licencjatów i magistrów to studia stworzone z myślą o osobach, które od zawsze interesowały się tajnikami ludzkiego umysłu, ale wolały wybrać kształcenie dwustopniowe. Kierunek ten pozwala zdobyć tytuł magistra psychologii tym studentom, którzy posiadają już dyplom ukończenia kształcenia wyższego.

Studenci psychologii dla licencjatów i magistrów otrzymują rozległe wykształcenie kierunkowe, poznają różnorodne odmiany psychologii, ale nie muszą uczestniczyć w przedmiotach ogólnoakademickich. Na absolwentów czekać będzie praca między innymi w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, działach HR, firmach mentoringowych czy placówkach edukacyjnych.

czytaj dalej wszystko o Psychologia dla licencjatów i magistrów - Warszawa

Uczelnie, gdzie psychologia dla licencjatów i magistrów jako specjalność / ścieżka kształcenia

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie

Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska w Warszawie

Jednostka prowadząca

Psychologia stopień: (Jednolite), czas trwania: 5 lat
tryb: niestacjonarne, stacjonarne

Specjalności na kierunku psychologia

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek psychologia dla licencjatów i magistrów w Warszawie?

Kierunki studiów takie jak psychologia dla licencjatów i magistrów zostały stworzone dla osób, które posiadają już dyplom ukończenia studiów pierwszego lub drugiego stopnia.

Tego typu studia dają szansę na dodatkowy rozwój wykształcenia dla tych absolwentów, którzy swoje fascynacje naukami psychologicznymi odkryli stosunkowo późno. Podczas procedury rekrutacyjnej będziesz musiał przedstawić zatem dyplom ukończenia konkretnego kierunku.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

Psychologia dla licencjatów i magistrów w Warszawie - zasady rekrutacji

  • Terminy rekrutacji

  • Czas trwania na uczelniach

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU PSYCHOLOGIA DLA LICENCJATÓW I MAGISTRÓW?

 

Być może od zawsze fascynowała cię potęga nauki jaką jest psychologia, a analiza ludzkich zachowań i motywacji towarzyszy ci niemal każdego dnia. Być może swoje zainteresowania związane z funkcjonowaniem ludzkiej psychiki odkryłeś całkiem niedawno i wydaje ci się, że już nigdy nie będziesz mógł tego przekuć w satysfakcjonujące wykształcenie. Nic bardziej mylnego! Na rynku akademickim pojawił się bowiem kierunek, który umożliwia kształcenie psychologiczne dla licencjatów i magistrów, którzy ukończone mają zupełnie inne kierunki studiów.

Studia na kierunku psychologia ze specjalnością psychologia dla licencjatów i magistrów pomogą ci spełnić intelektualne marzenia. Musisz pamiętać jedynie, że jeżeli będziesz zainteresowany kształceniem właśnie na tym kierunku, to powinieneś posiadać dyplom ukończenia studiów pierwszego lub drugiego stopnia. Ponadto studia psychologiczne powinny być wybierane przez osoby, które są otwarte, wrażliwe i gotowe, by nieść konstruktywną pomoc innym ludziom.

1. Program studiów i przedmioty

Studia psychologiczne w Warszawie ze specjalnością psychologia dla licencjatów i magistrów rozpoczniesz na Collegium Humanum – Szkole Głównej Menedżerskiej. To jedna z tych uczelni, która przygotowała bardzo bogatą ofertę dydaktyczną dla pasjonatów tajników ludzkiego umysłu. Możesz mieć pewność, że nad twoim wykształceniem czuwać będzie kadra najlepszych specjalistów, którzy swoją wiedzę przekazują z pasją i zaangażowaniem.

Jeżeli studia psychologiczne wybierzesz ze względu na zainteresowania, to przedmioty, które wpisane są w siatkę kształcenia, będą dla ciebie kluczem do poszerzania fascynacji. Czas trwania twojej edukacji obfitować będzie w zgłębianie podstawowych zagadnień takich jak:

  • psychologia różnic indywidualnych
  • psychologia kliniczna dzieci i młodzieży
  • podstawy neuropsychologii

 

Oprócz tego nieustannie będziesz kształtować i rozwijać swoje kompetencje miękkie, ponieważ to one stanowią najważniejszy warsztat pracy każdego psychologa.

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU PSYCHOLOGIA DLA LICENCJATÓW I MAGISTRÓW?

Kierunki studiów takie jak psychologia dają dużo możliwości zawodowego rozwoju. Musisz pamiętać jedynie, że powinieneś czuć powołanie, by zajmować się pracą z ludźmi, którzy potrzebują psychicznego wsparcia. Weź pod uwagę, że zawód psychologa i terapeuty jest niezwykle odpowiedzialny, ponieważ to ty w sposób znaczący możesz wpłynąć na ludzkie motywacje i działania. Twoją podstawową ścieżką rozwoju będzie praca w różnego rodzaju ośrodkach psychologicznych – tam zajmować się będziesz prowadzeniem terapii zarówno indywidualnej, jak i grupowej, czy też dla par.

Studia psychologiczne przygotują cię także do pracy w sektorze edukacji, możesz pełnić rolę psychologa w szkole lub w przedszkolu. Czekają na ciebie także:

  • szpitale
  • zakłady karne
  • ośrodki resocjalizacyjne
  • domy opieki społecznej

 

 

To, jak będzie wyglądać rozwój twojej kariery, zależy wyłącznie od twoich indywidualnych aspiracji.

Gdzie studiować na kierunku psychologia dla licencjatów i magistrów w Warszawie?

 

Uczelnie na których można studiować kierunek psychologia dla licencjatów i magistrów w Warszawie

  • Collegium Humanum - Szkoła Główna Menedżerska

 

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek Psychologia dla licencjatów i magistrów w Warszawie?

 

STUDIA W WARSZAWIE - ważne informacje

kierunki studiów w Warszawie

studia w Warszawie

 

PSYCHOLOGIA DLA LICENCJATÓW I MAGISTRÓW - ważne informacje

psychologia dla licencjatów i magistrów studia

studia psychologiczne i społeczne w Warszawie

studia psychologiczne i społeczne w Polsce

zasady rekrutacji na studia

Kierunki psychologiczne i społeczne w Warszawie

slawistyka
Rozwiń

59 Uczelni w Warszawie

Warszawa przyciąga młodych ludzi z całego kraju. Przyjeżdżają tu na studia lub do pracy, w nadziei na zdobycie wykształcenia, doświadczenia zawodowego i wysoko płatnej pracy z perspektywami. Liczą na prestiż, sukces.

Warszawa ma wiele do zaoferowania dla studentów i kandydatów, ale także wiele od nich wymaga – progi punktowe oraz liczba chętnych na studia są tu wysokie. Również liczba studentów jest największa w Polsce: 15 uczelni publicznych i ponad 40 niepublicznych. Największą popularnością cieszą się Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Warszawskie uczelnie są uznawane za prestiżowe nie tylko w Polsce ale i za granicą. Cenione są za profesjonalną kadrę naukową i szerokie perspektywy rozwoju.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Warszawie

 #MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

 

Komentarze (0)