Studia na kierunku architektura wnętrz w Poznaniu możesz podjąć na 2 uczelniach publicznych oraz 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej w trybie stacjonarnym (dziennym) oraz niestacjonarnym.
Architektura wnętrz studia Poznań 2024 | woj. wielkopolskie
Architektura wnętrz w Poznaniu to 3-letnie studia I stopnia (licencjackie) oraz 1,5-letnie lub 2-letnie studia II stopnia (magisterskie), których program oferuje 2 różne specjalności. Studia przygotowują do wykonywania zawodu projektanta wnętrz. Studenci zdobywają wiedzę z zakresu projektowania funkcjonalnego czy designu.
Studia na kierunku architektura wnętrz w Poznaniu
Rok akademicki
2024/2025
Forma studiów
stacjonarne, niestacjonarne
Poziom studiów
studia I i II stopnia
Czas trwania
3 lata (studia I stopnia), od 1,5 do 2 lat (studia II stopnia)
Studia na kierunku architektura wnętrz można podjąć na 3 uczelniach w formie stacjonarnej (dziennej) lub niestacjonarnej (zaocznej), a próg punktowy na bezpłatne studia stacjonarne 2024/2025 na PP wyniósł 564 punkty.
Opis kierunku
Branża architektury wnętrz należy do grona najdynamiczniej rozwijających się w Europie. Studia na architekturze wnętrz oferują zdobycie wykształcenia, łączącego wiedzę architektoniczną i artystyczną. W toku studiów studenci uczą się m.in. wykorzystywania najnowszych technologii oraz tego, jak przeprowadzać proces projektowy. Studiując na architekturze wnętrz poza wiedzą praktyczną i teoretyczną, rozwiniesz też umiejętności kreatywnego i innowacyjnego realizowania zadań. Studenci tego kierunku w planie zajęciowym mogą spodziewać się przedmiotów takich jak: kompozycja brył i płaszczyzn, rysunek, malarstwo, rzeźba czy oświetlenie w architekturze wnętrz.
Absolwenci tego kierunku posiadają niezbędne umiejętności do projektowania wystaw, mebli oraz miejsc pracy i rekreacji. Ukończenie studiów na kierunku architektura wnętrz daje możliwość zatrudnienia w firmach deweloperskich, pracowniach architektonicznych, budowlanych, designerskich, a nawet w muzeach i galeriach sztuki. Absolwenci mają kompetencje zarówno do projektowania, jak i nadzorowania inwestycji.
Uczelnie
W Poznaniu architekturę wnętrz możesz studiować w ramach kierunku na 2 uczelniach publicznych: Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu (Wydział Architektury Wnętrz i Scenografii UAP), Politechnice Poznańskiej (Wydział Architektury PP) oraz 1 niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej: Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych im. Prof. Michała Iwaszkiewicza w Poznaniu.
Specjalności
Współczesne studia z architektury wnętrz charakteryzują się tym, że bardzo często studenci tego kierunku otrzymują wybór specjalności i ścieżek kształcenia.
W procesie rekrutacji na studia w Poznaniu na kierunku architektura wnętrz w roku akademickim 2024/2025 najczęściej wymagane przedmioty maturalne to: język obcy, język polski, historia, historia muzyki, historia sztuki.l szczegółowe wymagania >
Ceny
Studia stacjonarne na kierunku architektura wnętrz w uczelniach publicznych są bezpłatne. Z kolei za naukę w uczelniach niepublicznych oraz na studiach niestacjonarnych w uczelniach publicznych będziemy musieli zapłacić.| Wykaz opłat za studia na kierunku architektura wnętrz w Poznaniu >
Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Architektura wnętrz w Poznaniu?
Uczelnie w Poznaniu, które zdecydowały się na włączenie studiów na kierunku Architektura wnętrz do kanonu oferowanych kierunków, ustalają własne zasady dotyczące rekrutacji. Dlatego też warto pamiętać, żeby tuż przed aplikacją na wymarzony kierunek prześledzić stronę internetową danej uczelni w poszukiwaniu ewentualnych zmian.
Żeby zasilić szeregi studentów Architektury wnętrz na wybranej uczelni w Poznaniu, należy wykazać się nie tylko dobrą znajomością treści matematycznych oraz zagadnień językowych, udowodnioną w trakcie egzaminu maturalnego, ale również pomyślnie przejść sprawdzian artystycznych umiejętności praktycznych.
Architektura wnętrz Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu - przedmioty maturalne
Osoby, które chcą rozpocząć studia na kierunku architektura wnętrz na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu powinny pamiętać o tym, że w rekrutacji 2024/2025 na ten kierunek obowiązują wyniki sprawdzianu kwalifikacyjnego, który polega na przeglądzie prac dostarczonych drogą elektroniczną przez kandydata. Poza portfolio do uczelni należy dostarczyć list motywacyjny oraz przygotować się na rozmowę kwalifikacyjną. dowiedz się więcej
Kandydaci na studia na kierunku architektura wnętrz w Politechnice Poznańskiej w rekrutacji 2024/2025 muszą przedstawić wyniki z trzech przedmiotów maturalnych: języka polskiego, języka obcego nowożytnego oraz matematyki. Ponadto przyszli studenci tego kierunku studiów muszą przejść pozytywnie sprawdzian, podczas którego sprawdzone zostaną ich uzdolnienia artystyczne.dowiedz się więcej
Rekrutacja na architekturze wnętrz w uczelniach niepublicznych (prywatnych)
Uczelnie niepubliczne w Poznaniu przyjmują kandydatów najczęściej na podstawie kolejności zgłoszeń.
* Przed rekrutacją na wybrany kierunek należy wcześniej zapoznać się z wymaganiami obowiązującymi w poszczególnych szkołach wyższych. Szczegółowe wytyczne znaleźć można na oficjalnych stronach rekrutacyjnych uczelni. Lista przedmiotów branych pod uwagę w rekrutacji może różnić się na poszczególnych uczelniach publicznych.
Podstawą kwalifikacji na studia jest wynik sprawdzianu z uzdolnień praktycznych, języka obcego, języka polskiego, historii, historii muzyki, historii sztuki.
Tabela uwzględnia uczelnie, które prowadzą studia w ramach kierunku lub specjalności
Opis kierunku
Studenci kierunku architektura wnętrz nauczą się projektowania wnętrz i mebli z zastosowaniem dedykowanych programów i narzędzi informatycznych. Ponadto rozwiną zdolności z zakresu dokonywania modernizacji i aranżacji wnętrz oraz doboru odpowiednich materiałów. W czasie studiów rozwiną wiedzę na temat historii sztuki i architektury, designu oraz najnowszych trendów projektowych.
Praca po studiach
Absolwenci mogą związać swoją przyszłość z biurami projektowymi. Ponadto idealnie odnajdą się jako pracownicy wydawnictw o tematyce wnętrzarskiej, instytucji kultury, galeriach sztuki oraz jednostkach administracji publicznej.
Program studiów i przedmioty
Program kształcenia na kierunku architektura wnętrz uzależniony jest od wybranej uczelni i realizowanej specjalizacji. Efekty kształcenia są do siebie zbliżone, natomiast siatka zajęć może się różnić. Studenci uczęszczają na przedmioty z percepcji wzrokowej, ergonomii, koloru i przestrzeni, technik i technologii stosowanych w projektowaniu wnętrz.
Poszczególne zajęcia realizowane są zarówno w przystosowanych do tego salach wykładowych i pracowniach komputerowych, jak i w terenie. Studenci mają okazję poznać zagadnienia związane z naukami technicznymi, budowlanymi, a także tymi związanymi z materiałami i technologią ich obróbek oraz ze sztukami pięknymi. Zapoznają się również z przepisami i procedurami techniczno-budowlanymi, ekonomiką projektowania, ze sposobami realizacji i użytkowania obiektu architektonicznego.
W programie studiów na kierunku Architektura wnętrz znajdziesz takie przedmioty jak np.:
Kandydaci ubiegający się o przyjęcie na studia stacjonarne na architekturę wnętrz na rok 2023/2024musieli uzyskać co najmniej: na Politechnice Poznańskiej 465,25 punktu, na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu 44 pkt.
Architektura wnętrz to kierunek studiów, który przygotowuje studentów m.in. do projektowania i aranżacji wnętrz różnych obiektów, takich jak mieszkania, biura, sklepy czy restauracje. Studenci zdobywają wiedzę i umiejętności z dziedziny np. architektury, projektowania i sztuk plastycznych, aby projektować wnętrza funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie i dostosowane do potrzeb i wymagań użytkowników.
Podczas studiów na kierunku architektura wnętrz, studenci uczą się m.in. projektowania wnętrz od podstaw, począwszy od rysunków i szkiców, aż do pełnych projektów wizualizacji 3D. Uczą się także korzystania z różnych programów komputerowych do projektowania wnętrz. Kolejnym ważnym aspektem kształcenia jest np. nauka dobierania materiałów, mebli, dodatków i dekoracji, tak aby stworzyć harmonijne i spójne wnętrze.
Studenci uczą się dobierania kolorów, faktur i wzorów, a także projektowania oświetlenia, które jest kluczowym elementem w kreowaniu atmosfery i nastroju w wnętrzu. W trakcie studiów, studenci architektury wnętrz zdobywają również umiejętności projektowania zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i ergonomii, tak aby wnętrze było wygodne i bezpieczne dla użytkowników. Studia na kierunku architektura wnętrz przygotowują absolwentów m.in. do pracy w biurze projektowym, jednostce administracji publicznej czy w zakresie własnej działalności gospodarczej.
Gdzie studiować na kierunku architektura wnętrz w Poznaniu?
Studia możesz podjąć na uczelniach publicznych: Politechnice Poznańskiej, Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu oraz niepublicznej (prywatnej) szkole wyższej: Wyższej Szkole Umiejętności Społecznych im. prof. Michała Iwaszkiewicza w Poznaniu.
W rekrutacji na studia I stopnia na kierunku architektura wnętrz, w roku akademickim 2024/2025, Politechnika Poznańska oferuje 30 miejsc w ramach bezpłatnych studiów stacjonarnych.
Bezpłatne studia oferuje również Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu. Ponadto na kandydatów czekają jeszcze miejsca na studiach płatnych na UAP oraz uczelni niepublicznej.
Kierunek architektura wnętrz - uczelnie w Poznaniu
W wyniku postępowania kwalifikacyjnego tworzona jest lista rankingowa, na podstawie której najlepsi kandydaci przyjmowani są na poszczególne kierunki studiów. Liczba miejsc, na które mogą kandydować przyszli studenci, jest ograniczona.
Limity miejsc na kierunku architektura wnętrz w Poznaniu:
Politechnika Poznańska: 30
*Uczelnie publiczne, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2024/2025)
Ile kosztują studia
Osoby, które uczą się stacjonarnie w uczelni publicznej, nie muszą płacić za możliwość studiowania. Nie dotyczy to jednak studentów niestacjonarnych uczelni publicznej oraz studentów prywatnych szkół wyższych – taka nauka wymaga wniesienia określonej opłaty.
*Ceny za pierwszy rok studiów (rekrutacja 2023/2024). Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni.
Kiedy wyniki rekrutacji
Uczelnie samodzielnie decydują o tym, kiedy opublikują wyniki rekrutacji na poszczególne studia. Kandydaci otrzymują najważniejsze informacje w swoich prywatnych profilach w systemie IRK lub ERK – w ten sposób mogą oni poznać nie tylko decyzję uczelni, ale również dowiedzieć się, ile punktów dobyli oni podczas postępowania kwalifikacyjnego, a także które miejsce zajęli na liście rankingowej.
Terminy wyników rekrutacji na studia 2024 w uczelniach publicznych w Poznaniu:
Politechnika Poznańska – 15 lipca 2024
*I tura rekrutacji, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2024/2025)
Dokumenty rekrutacyjne można składać osobiście w siedzibie wybranej uczelni lub za pośrednictwem poczty (elektronicznej czy tradycyjnej). Preferowana forma doręczenia pliku może różnić się w zależności od indywidualnej decyzji danej szkoły wyższej.
Kiedy składamy dokumenty na studia
Etap poświęcony na złożenie dokumentów rekrutacyjnych zazwyczaj rozpoczyna się tuż po ogłoszeniu wyników postępowania kwalifikacyjnego – terminy są ustalane indywidualnie przez szkoły wyższe. Zakwalifikowani kandydaci muszą dostarczyć wymagane dokumenty w ciągu kilku dni – w przeciwnym wypadku mogą być oni skreśleni z listy osób, które dostały się na studia.
Terminy składania dokumentów na studia 2024 w uczelniach publicznych w Poznaniu:
Politechnika Poznańska – od 15 do 18 lipca 2024
*I tura rekrutacji, studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie (rekrutacja 2024/2025)
** Dane dotyczące wymagań, cen, limitów, terminów mają charakter poglądowy i mogą się różnić dla poszczególnych kierunków studiów. Dokładne dane należy sprawdzić na stronach internetowych uczelni.
Poziom i tryb studiów
Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:
Terminy rekrutacji mogą się różnić w zależności od wybranego kierunku. Uczelnie mogą prowadzić także dodatkowe nabory, które z reguły trwają do 30 września lub 15 października.
Szczegółowe informacje znajdziesz klikając powyższy przycisk "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia.
Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek.
Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Harmonogram rekrutacji +
Myślisz o studiach w Poznaniu na kierunku architektura wnętrz? Zapoznaj się zatem doskonale z harmonogramem rekrutacji, by w przyszłości żaden z terminów nie był dla ciebie zaskoczeniem. Nie od dziś wiadomo, że dokładne zapoznanie się z harmonogramem rekrutacji powinno być jedną z najważniejszych rzeczy, jakie wykonują kandydaci na studia. Przyszli studenci najpierw rejestrują się na internetowych platformach rekrutacyjnych, które zostały przygotowane przez uczelnie. Mogą tego dokonywać jeszcze przed ogłoszeniem wyników maturalnych, ponieważ już na przełomie kwietnia oraz maja.
Studia na kierunku architektura wnętrz są znacznie bardziej wymagające od innych kierunków, ponieważ osoby nimi zainteresowane, muszą przystąpić także do egzaminów wstępnych. Tuż po ogłoszeniu wyników matur, czyli w lipcu, kandydaci dowiadują się, czy zakwalifikowali się do dalszego etapu rekrutacji. Ma on formę sprawdzianu praktycznych umiejętności z zakresu rysunku oraz wyobraźni przestrzennej. Odbywa się on na ogół w połowie lipca. Dopiero zsumowanie punktów z matur i tego egzaminu określa, czy dana osoba dostała się na studia w Poznaniu na kierunku architektura wnętrz.
Uczelnie w Poznaniu bardzo często otwierają także dodatkowe etapy rekrutacji na te kierunki studiów, na które nie zostały wypełnione limity miejsc. Tak dzieje się również w przypadku architektury wnętrz. Dodatkowe etapy rekrutacji odbywają się w sierpniu oraz we wrześniu, trzeba mieć jednaj świadomość, że na ten prestiżowy kierunek dostają się wyłącznie najlepsi i najbardziej uzdolnieni absolwenci szkół średnich.
Kiedy już znajdziesz się na listach osób przyjętych, musisz pamiętać, że terminowe dostarczenie niezbędnych dokumentów do dziekanatu stanowi bardzo ważny krok w procedurze rekrutacyjnej. Powinien wziąć to pod uwagę każdy z kandydatów na studia wyższe. Odpowiednie dokumenty trzeba dostarczyć na ogół już po ogłoszeniu list osób przyjętych na studia. Jeżeli ten krok zostanie przez ciebie pominięty, to zostaniesz skreślony z listy zakwalifikowanych kandydatów. Zorientuj się odpowiednio wcześnie, jakie dokumenty dostarczyć w pierwszej kolejności. Szczegółowe informacje na ich temat znajdziesz zawsze na stronach internetowych poszczególnych ośrodków akademickich. Trzon tych dokumentów jest jednak na ogół bardzo podobny i muszą się pośród nich znaleźć obowiązkowo:
świadectwo dojrzałości uzyskane w polskim systemie oświaty;
świadectwo lub inny dokument, które zostały wydane poza polskim systemem oświaty (jeśli takie posiadasz);
aktualna fotografia;
potwierdzenie wniesienia opłaty rekrutacyjnej;
różnego rodzaju podpisane umowy.
Pamiętaj również o tym, by sprawdzić, czy w przypadku rekrutacji na studia na kierunku architektura wnętrz nie musisz odpowiednio wcześnie dostarczyć portfolio z twoim dorobkiem artystycznym.
To bardzo ważny etap kwalifikacji, ponieważ opłaty rekrutacyjne w Polsce mają charakter obowiązkowy i musisz ich dokonać, gdy aplikujesz na wybraną przez siebie uczelnię. Opłaty za studia w Poznaniu na kierunku architektura wnętrz będą wyższe niż w przypadku innych kierunków, ponieważ obejmują jeszcze dodatkowo egzamin wstępny (a w tym część udostępnionych materiałów), więc wahają się na ogół od około 100 do 150 zł. Opłaty rekrutacyjne możesz uiścić za pośrednictwem poczty, przy pomocy przelewu lub płatności elektronicznych. Pamiętaj jednak, by dokonać je odpowiednio wcześnie i potwierdzenie przelewu dostarczyć do dziekanatu uczelni.
Studia na kierunku architektura wnętrz mają profil zarówno ścisły, jak i artystyczny, więc plastyczne umiejętności studentów zostaną sprawdzone przede wszystkim podczas egzaminów wstępnych. Oczywiście by do nich przystąpić, trzeba posiadać świadectwo maturalne z pozytywnymi wynikami z egzaminów. Oprócz podstawowych przedmiotów możesz zastanowić się, które z dodatkowych przedmiotów warto zdawać na poziomie rozszerzonym, by ułatwić sobie naukę w przyszłości – może to być historia, historia muzyki czy nawet historia sztuki.
Wszystkie uczelnie w Poznaniu mają wewnętrzne przeliczniki punktów kwalifikacyjnych – zapoznaj się z ich szczegółami na stronach internetowych ośrodków akademickich. Warto pamiętać jednak, że zawsze w procesie rekrutacji najwyżej punktowane są przedmioty zgodne z wymogami kwalifikacji na dany kierunek. Oprócz tego znacznie wyżej cenione są te przedmioty, które zdawane były przez maturzystów na poziomie rozszerzonym. W przypadku studiów na kierunku architektura wnętrz liczą się także wyniki, jakie kandydaci otrzymali podczas egzaminów wstępnych. Wyniki z matur i egzaminów wstępnych zostaną ze sobą zsumowane.
Studia na kierunku architektura wnętrz wymagają wielu uzdolnień plastycznych, więc możesz je zaprezentować przykładowo podczas Olimpiady Artystycznej w sekcji plastyki. Wzięcie udziału w olimpiadzie przedmiotowej to bardzo interesująca propozycja dla osób, których wiedza oraz umiejętności znacznie wykraczają poza mury szkoły średniej. Trzeba jednak pamiętać, że w przypadku studiów artystycznych nie mają one aż takiego znaczenia, ponieważ predyspozycje kandydatów zostaną bardzo wyraźnie określone podczas egzaminów wstępnych.
Szczegółowe informacje odnoszące się do wysokości opłat za studia, płatności ratalnych, opłat
rekrutacyjnych, a także ewentualnych promocji i zniżek znajdziesz na stronach internetowych uczelni
klikając powyższy link "Dowiedz się więcej".
Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec
zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie
prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Szczegółowe informacje na temat czasu trwania należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej". Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Szczegółowe informacje na temat limitów należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej". Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Szczegółowe informacje na temat progów należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej". Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Podstawą kwalifikacji na studia jest wynik sprawdzianu z uzdolnień praktycznych, języka obcego, języka polskiego, historii, historii muzyki, historii sztuki.
Szczegółowe informacje na temat wymagań rekrutacyjnych należy sprawdzić na stronie uczelni poprzez kliknięcie przycisku: "Dowiedz się więcej". Wszelkie prezentowane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące i mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Otouczelnie.pl zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. Wszelkie prezentowane informacje są aktualne na dzień publikacji.
Jakie opinie mają studia na kierunku Architektura wnętrz w Poznaniu?
Sprawdzenie opinii dotyczących interesującego nas kierunku studiów pozwala z dużym prawdopodobieństwem oszacować, czy warto zgłębiać daną dziedzinę wiedzy.
Dominika, absolwentka studiów na kierunku Architektura wnętrz w Poznaniu, mówi:
„Przy wybieraniu kierunku studiów kierowałam się przede wszystkim jego przyszłościowością. Jestem bardzo pragmatyczną osobą i tego też oczekiwałam od swoich studiów. Architekturę wnętrz w Poznaniu ukończyłam trzy lata temu, a obecnie prowadzę własną, dobrze prosperującą firmę. Polecam ten kierunek każdemu.”
Poznań jest jednym z większych ośrodków akademickich w Polsce. Znajduje się tu osiem uczelni publicznych i aż piętnaście niepublicznych. Spośród nich przyszli studenci mogą wybrać m. in. słynny Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego, Politechnikę Poznańską, Uniwersytet Artystyczny, a także Akademię Muzyczną i Akademię Wychowania Fizycznego.
Istotny jest również poziom i zakres kierunków studiów, jakie oferują poznańskie uczelnie, współpraca z sektorem biznesowym, a także rosnąca współpraca i kontakty międzynarodowe.
Czy jest szansa by dostać się na architekturę wnętrz zdając na maturze matematykę podstawową, polski podstawowy i angielski podstawowy lub rozszerzony?
Martynaodpowiedz
Hej, zdecydowanie polecam Ci studia podyplomowe :) Osobiście realizowałam kierunek architektura wnętrz na WSKZ i mogę Ci polecić tą uczelnię. Naprawdę wiele się nauczysz, a jeśli to Twoja pasja i studia będą dla Ciebie samą przyjemnością :)
Natiodpowiedz
Bardzo chciałabym studiować architekturę wnętrz, bo to tematyka która jest w sumie moja pasją. Mam ogromny dylemat czy iść na kurs czy studia podyplomowe. Sama nie wiem co mam robić. Może ktoś mi doradzi co najlepiej zrobić?
40-659 Katowice,
Budynki A i B - ul. Harcerzy Września 1939 3https://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJT0khD9RMEUcRvVnU_vVFhY8https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/117b5-gwsh-katowice.jpgAkademia Górnośląska im. Wojciecha Korfantego w Katowicach
Patio ASP, Targ Węglowy 6 (wejście od ulicy Tkackiej)https://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/536de-asp-gdansk.jpgAkademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
ul. Różana 17A,
61-577 Poznańhttps://www.google.com/maps/embed/v1/place?q=place_id:ChIJCfrvDjdbBEcRrivuGR14ZRghttps://www.otouczelnie.pl/assets/uploads/uczelnia/927e4-wsjo-studia-poznan.jpgWyższa Szkoła Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu