Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie - kierunki studiów

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie - kierunki studiów

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie

kierunki studiów

Odkryj kierunki w WSB i sprawdź gdzie możesz studiować

Kierunki studiów – Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie

Jak wiadomo, studia są dla tych, którzy chcą wiedzieć więcej. Są skierowane również do tych osób, które mają pewien zamysł odnośnie przyszłości zawodowej. Kandydaci niejednokrotnie borykają się z problemem wyboru uczelni, nawet jeśli wiedzą, którą drogą kształcenia chcieliby podążać. Na edukacyjnej mapie kraju, w tym województwa zachodniopomorskiego, widnieje wyraźny punkt, który oferuje naukę w jakże popularnej dziedzinie biznesu, choć posiadając sprecyzowany profil i charakter wychodzi poza pewne ramy i standardy kształcenia. Tym punktem jest Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie.

Kierunki studiów, jakie proponuje szczecińska WSB to dyscypliny związane głównie z biznesem, lecz jak wspomnieliśmy nie tylko, gdyż obejmują one również nauki ściślej związane z człowiekiem, jego emocjami, życiem we współczesnym społeczeństwie.

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie stawia na innowacyjny charakter nauczania. Prowadzone przedmioty realizowane są przy użyciu tzw. manuali, czyli dostępnych dla każdego pomocy dydaktycznych, wiedza i umiejętności w wielu przedmiotów weryfikowana jest przy pomocy projektów w formie pracy grupowej, prezentacji i przedsięwzięć rozwijających kompetencje społeczne, a sesja egzaminacyjna posiada ciągły charakter, aby nie kumulować egzaminów i zaliczeń w jednym terminie, tylko przeprowadzać je krok po kroku, przez cały rok akademicki.

Studia na oferowanych kierunkach w szczecińskiej WSB mają także rozwijać umiejętności planowania kariery zawodowej, komunikacji interpersonalnej, identyfikacji i analizy danych, koordynacji projektów oraz krytycznego i kreatywnego myślenia. Są także możliwością do pozyskania wielu prestiżowych, honorowanych w całej Europie certyfikatów.

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie - kierunki studiów

Grupa kierunków
Typ studiów
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie studia podyplomowe

Grupa kierunków
Wydział

Trwa ładowanie wyników, proszę czekać

Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie popularne kierunki

Komentarze (0)