Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw - Warszawa

Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw - Warszawa

Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw - Warszawa

Studia w Warszawie

zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw

Odkryj zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Warszawie i sprawdź, gdzie możesz studiować

Dodaj do ulubionych

Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw studia Warszawa 2021 | woj. mazowieckie

Studia na kierunku Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Warszawie to studia magisterskiektórych program kształcenia trwa 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu magistra.

Studia możesz podjąć w trybie niestacjonarnym (zaocznym).

Studia gwarantują zdobycie niezbędnych umiejętności, które będą przydatne w przyszłej pracy zawodowej.

Studia w Warszawie na kierunku zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw są kierunkiem, dzięki któremu można zdobyć praktyczne wykształcenie. Studenci uczestniczyć będą w różnorodnych zajęciach z pogranicza ekonomii, zarządzania, planowania transportowego czy podstaw logistyki. Dzięki uzyskanej wiedzy przyszli absolwenci dowiedzą się, jak organizować procesy logistyczne, by przekładały się na najbardziej efektywne zarządzanie łańcuchami dostaw.

Uczelnie w Warszawie przygotowują takie programy kształcenia, które wykształcą kompetencje przyczyniające się do znalezienia pracy zgodnej z profilem wykształcenia. Absolwenci będą mogli więc liczyć na rozwój zawodowy w przedsiębiorstwach logistycznych, firmach transportowych czy przedsiębiorstwach związanych z zarządzaniem łańcuchami dostaw.

 

czytaj dalej wszystko o Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw - Warszawa

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest kierunek zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Jednostka prowadząca

Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw stopień: (II), czas trwania: 2 lata
tryb: niestacjonarne

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Warszawie?

Przedmioty, dzięki którym twoje nazwisko widnieć będzie na listach osób przyjętych na kierunek zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw, to przede wszystkim: matematyka, geografia, dowolnie wybrany język obcy nowożytni, czy nawet informatyka.

Pamiętaj, że studia logistyczne w Warszawie są wyjątkowo popularne i liczba osób zainteresowanych kształceniem niejednokrotnie przekracza liczbę przygotowanych miejsc. Dlatego też część z wybranych przez siebie przedmiotów zdawaj na poziomie rozszerzonym.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Warszawie - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania na uczelniach

 • Limity

 • Progi

Poziom i tryb studiów

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I ŁAŃCUCHAMI DOSTAW WARSZAWA STUDIA II STOPNIA


Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I ŁAŃCUCHAMI DOSTAW WARSZAWA STUDIA NIESTACJONARNE

JAK WYGLĄDAJĄ STUDIA NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I ŁAŃCUCHAMI DOSTAW?

Studia na kierunku logistyka od wielu lat przyciągają bardzo wiele osób chętnych. Być może i ty już nie raz miałeś okazję słyszeć o tym kierunku. Jednak czym właściwie zajmuje się logistyka i czy w istocie opłaca się ją studiować? W najprostszym rozumieniu logistyka to taka dyscyplina, która zajmuje się całym procesem przepływu surowców – od planowania i realizacji aż po kontrolę. Współcześnie niemal każda branża musi korzystać z usług wyspecjalizowanych logistyków tak, by mieć pewność, że przepływ różnego rodzaju surowców będzie przebiegać sprawnie. Łańcuchy dostaw to z kolei wszelkie czynności związane z przemieszczaniem towarów.

Logistycy zajmują się także bezpośrednią obsługą klientów, prognozowanie popytu, czy planowanie usług transportowych. Zatem zakres działań osób, które wykonują ten zawód, jest dość rozbudowany. Jeżeli w takim razie jesteś osobą, która chciałby uzyskać praktyczne wykształcenie wyższe, które będzie przydatne w praktycznie każdej aktywności zawodowej, cechuje cię analityczne myślenie i lubisz pracę z ludźmi, to niewątpliwie jest to kierunek, na którym się odnajdziesz.

 

1. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia II stopnia (magisterskie)

 

2. Tryb:
 • studia niestacjonarne

 

Studia na kierunku zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Warszawie realizowane są w ramach drugiego stopnia. Drugi stopień to natomiast studia magisterskie, trwające dwa lata.
Studia niestacjonarne w trybie zaocznym odbywają się zazwyczaj w weekendy od piątku/soboty do niedzieli, z kolei studia niestacjonarne w trybie wieczorowym odbywają się od poniedziałku do piątku. Studia stacjonarne w uczelniach publicznych są bezpłatne natomiast w uczelniach niepublicznych tryb stacjonarny i niestacjonarny zazwyczaj jest odpłatny.
 

2. Program studiów i przedmioty

Uczelnie w Warszawie mają przygotowaną bogatą ofertę studiów logistycznych. Już to pokazuje, jak bardzo popularny jest to kierunek i jak wiele osób rozważa naukę na nim. Swoje kształcenie wyższe w mieście stołecznym na studiach na kierunku zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw rozpoczniesz na uczelniach, które znajdziesz w dziale poniżej. Możesz mieć pewność, że twoje wykształcenie będzie w rękach najlepszych specjalistów.

Zapewne zastanawiasz się, jakie zagadnienia obejmuje kształcenie na kierunku takim jak zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw. Logistyka to nauka interdyscyplinarna, która mieści w sobie zagadnienia zarówno ekonomiczne, prawnicze, jak i techniczne. Abiturienci tego kierunku muszą być wykształceni na wielu płaszczyznach, które przydatne są w zarządzaniu przepływem surowców. Zatem na studentów czekają przedmioty z:

 • podstaw prawa
 • ekonomii
 • matematyki
 • statystyki

Ile trwają studia na kierunku zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Warszawie?

Studia na kierunku Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Warszawie trwają 2 lata (studia II stopnia).

JAKA PRACA PO STUDIACH NA KIERUNKU ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I ŁAŃCUCHAMI DOSTAW?

W kierunki studiów w Warszawie takie jak zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw wpisany jest interdyscyplinarny charakter kształcenia. W praktyce oznacza to, że abiturienci tego kierunku mogą odnaleźć się właściwie w każdej pracy, w której podstawą jest:

 • przepływ surowców
 • współpraca z klientami

 

Zatem jeżeli zależy ci na otrzymaniu takiego fachowego wykształcenia, to studia te będą dla ciebie najlepszym rozwiązaniem.

Po ukończeniu tego kierunku będziesz specjalistą do spraw logistyki i będziesz mógł pracować właściwe w każdym sektorze gospodarczym i przemysłowym. Abiturienci warszawskich uczelni będą planować transport surowców pomiędzy poszczególnymi osobami. To one dbają o prawidłowy rozkład materiałów w magazynach, dbają o to, by dostawy odbywały się na czas. Niejednokrotnie logistycy zajmują bardzo wysokie stanowiska w kadrze zarządzającej, co przekłada się także na ich wysokie zarobki. Zatem praktyczne wykształcenie wyższe po studiach na kierunku zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw da ci wszystko to, czego potrzebujesz.

Gdzie studiować na kierunku zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Warszawie?

 

Uczelnie na których można studiować kierunek zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Warszawie

 • Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

 

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek Zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw w Warszawie?

 

STUDIA W WARSZAWIE - ważne informacje

kierunki studiów w Warszawie

studia w Warszawie

 

ZARZĄDZANIE LOGISTYKĄ I ŁAŃCUCHAMI DOSTAW - ważne informacje

zarządzanie logistyką i łańcuchami dostaw studia

studia logistyka i transport w Warszawie

studia logistyka i transport w Polsce

zasady rekrutacji na studia

Kierunki ekonomiczne w Warszawie

Rozwiń

59 Uczelni w Warszawie

Warszawa przyciąga młodych ludzi z całego kraju. Przyjeżdżają tu na studia lub do pracy, w nadziei na zdobycie wykształcenia, doświadczenia zawodowego i wysoko płatnej pracy z perspektywami. Liczą na prestiż, sukces.

Warszawa ma wiele do zaoferowania dla studentów i kandydatów, ale także wiele od nich wymaga – progi punktowe oraz liczba chętnych na studia są tu wysokie. Również liczba studentów jest największa w Polsce: 15 uczelni publicznych i ponad 40 niepublicznych. Największą popularnością cieszą się Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Warszawskie uczelnie są uznawane za prestiżowe nie tylko w Polsce ale i za granicą. Cenione są za profesjonalną kadrę naukową i szerokie perspektywy rozwoju.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Warszawie#MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

 

Komentarze (0)