Filologia angielska - Warszawa

Filologia angielska - Warszawa

Filologia angielska - Warszawa

Studia w Warszawie

filologia angielska

Odkryj filologię angielską w Warszawie i sprawdź gdzie możesz studiować

Dodaj do ulubionych

Filologia angielska studia Warszawa 2021| woj.mazowieckie

Studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie to studia licencjackie lub magisterskiektórych program kształcenia trwa 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia) i kończy się uzyskaniem dyplomu licencjata lub magistra.

Studia możesz podjąć w trybie stacjonarnym (dziennym) lub niestacjonarnym (zaocznym).

W rekrutacji na studia I stopnia na kierunku filologia angielska, w roku akademickim 2021/2022, Uniwersytet Warszawski oferuje 146 miejsc w ramach bezpłatnych studiów stacjonarnych.

Ponadto na kandydatów czekają jeszcze miejsca na studiach płatnych na UW oraz uczelniach prywatnych. Ceny wahają się od 4840 zł do 5500 zł za pierwszy rok studiów.

 

W czasie studiów na kierunku filologia angielska studenci zdobędą wiedzę humanistyczną i dowiedzą się więcej na temat językoznawstwa, literaturoznawstwa oraz kultury i historii Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, a także innych krajów z obszaru języka angielskiego. Ponadto nauczą się praktycznego zastosowania języka angielskiego, dokonywania tłumaczeń ustnych i pisemnych oraz analizy wybranych tekstów literackich z kanonu literatury angielskiej i amerykańskiej.

Po ukończeniu studiów można podjąć zatrudnienie w biurach tłumaczeniowych, instytucjach kultury, wydawnictwach, mediach, korporacjach międzynarodowych czy w turystyce. Ponadto mogą związać swoją przyszłość ze szkołami językowymi oraz z innymi ośrodkami edukacyjnymi.

czytaj dalej wszystko o Filologia angielska - Warszawa

Zobacz, na jakich uczelniach w Warszawie jest kierunek filologia angielska

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

grupa kierunku
typ studiów
tryb studiów

Wyszukiwarka kierunków podyplomowych: znaleziono ×

grupa kierunku

Wyszukiwarka kierunków studiów: znaleziono ×

Uniwersytet Warszawski

Uniwersytet Warszawski

Jednostka prowadząca

Filologia angielska stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne
Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie

Jednostka prowadząca

Filologia angielska stopień: (I)  (II), czas trwania: 3 lata • 2 lata
tryb: stacjonarne, niestacjonarne
Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie

Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie

Jednostka prowadząca

Jakie wymagania podczas rekrutacji na kierunek Filologia angielska w Warszawie

Żeby dostać się na studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie na większości uczelni, należy dobrze zdać egzamin maturalny z matematyki, języka angielskiego oraz polskiego. Studia filologiczne w Warszawie są bardzo chętnie wybierane, dlatego warto zdać sobie sprawę, że kandydatów na jedno miejsce może być wielu.

 

W procesie rekrutacji na studia na kierunku filologia angielska najczęściej brane są pod uwagę następujące przedmioty maturalne:

 • język angielski
 • język polski
 • matematyka

 

Warto pamiętać, aby śledzić bieżące ustalenia poszczególnych warszawskich uczelni odnośnie wdrażanych procedur rekrutacyjnych, ponieważ mogą one ulegać zmianie, a niewiedza może wiązać się z niepotrzebnym doświadczeniem przykrych zaskoczeń.

*Wymagania mogą się różnić na poszczególnych uczelniach, dlatego koniecznie trzeba je sprawdzić na stronach rekrutacyjnych szkół wyższych.

szczegółowe wymagania na uczelniach

Filologia angielska w Warszawie - zasady rekrutacji

 • Terminy rekrutacji

 • Czas trwania na uczelniach

 • Przedmioty maturalne

 • Limity

 • Progi

 • Opłaty

Poziom i tryb studiów

Sprawdź jakiego typu znajdziesz studia na poszczególnych uczelniach:

FILOLOGIA ANGIELSKA WARSZAWA STUDIA I STOPNIA

FILOLOGIA ANGIELSKA WARSZAWA STUDIA II STOPNIA


Sprawdź w jakim trybie możesz studiować na poszczególnych uczelniach:

FILOLOGIA ANGIELSKA WARSZAWA STUDIA STACJONARNE

FILOLOGIA ANGIELSKA WARSZAWA STUDIA NIESTACJONARNE

Jak wyglądają studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie

Z pewnością niejednokrotnie spotkałeś się z twierdzeniem, że absolwenci studiów humanistycznych oraz językowych nigdy nie znajdą pracy w zawodzie, a podjęty przez nich kierunek to tylko strata czasu. Tę niepochlebną opinię wyrażają najczęściej ludzie o umysłach ścisłych, którzy nie prześledzili bieżącego zapotrzebowania polskiego rynku pracy.

Zgłębienie języka Szekspira da ci możliwość podjęcia stabilnego zatrudnienia w rozmaitych gałęziach współczesnej gospodarki, jednak zanim dokonasz wyboru swojego przyszłego zawodu, będziesz musiał pomyślnie przejść przez wszystkie procedury rekrutacyjne. Chętnych na ten kierunek nie brakuje!

 

1. Na początek

Jesteś już o krok od podjęcia ostatecznej decyzji w kwestii wyboru swojej przyszłej drogi kształcenia, ale wciąż nie wiesz, jak wyglądają studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie? Mam nadzieję, że ten akapit rozwieje wszystkie twoje wątpliwości.

Przygodę ze studiami na kierunku Filologia angielska w Warszawie rozpoczniesz od wykonania testu sprawdzającego, na jakim poziomie językowym aktualnie się znajdujesz. Pozwoli to na rozdzielenie studentów na grupy i wdrożenie odpowiednich działań, aby jak najszybciej zrównać poziom wszystkich.

 

2. Typ i tryb studiów:

Studia na kierunku filologia angielska możemy podzielić na:

1. Typ:

 • Studia I stopnia (licencjackie)
 • Studia II stopnia (magisterskie)
2. Tryb:
 • studia stacjonarne
 • studia niestacjonarne

 

Studia na kierunku filologia angielska w Warszawie realizowane są zarówno w ramach pierwszego i drugiego stopnia. Pierwszy stopień to studia licencjackie, które trwają trzy lata. Drugi stopień to natomiast studia magisterskie, trwające dwa lata.

Uczelnie w Warszawie umożliwiają kształcenie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i niestacjonarnym. To od Ciebie zależy, w jaki sposób chcesz studiować. Studia dzienne realizowane są od poniedziałku do piątku, natomiast studia niestacjonarne w trybie zaocznym odbywają się zazwyczaj w weekendy od piątku/soboty do niedzieli, z kolei studia niestacjonarne w trybie wieczorowym odbywają się od poniedziałku do piątku. Studia stacjonarne w uczelniach publicznych są bezpłatne natomiast w uczelniach niepublicznych tryb stacjonarny i niestacjonarny zazwyczaj jest odpłatny.
 

3. Program studiów i przedmioty

Warto pamiętać, że nauka na tym kierunku nie ogranicza się tylko do przyswajania nowych słówek, zwrotów i rozwiązywania gramatycznych zawiłości języka Szekspira. To również zgłębianie informacji na temat historii i kultury krajów anglojęzycznych oraz przemian politycznych, mających wpływ na obecny wygląd gospodarczy tych kręgów kulturowych.

Praktyczne zajęcia warsztatowe, oparte w głównej mierze na grupowej współpracy między studentami, znacznie udoskonalą posiadane kompetencje interpersonalne, wdrożą w tematykę przeprowadzania skutecznych negocjacji oraz dyskusji po angielsku z zachowaniem należytych zasad kultury.

Bardziej specjalistyczna nauka będzie w głównej mierze zależała od wyboru oferowanej przez studia specjalności. Przyszli tłumacze skupią się na zajęciach z translatoryki i przekładu pisanego oraz słownego, a nauczyciele otrzymają gruntowne przeszkolenie pedagogiczne dla zapewnienia swoim uczniom wysokiego komfortu pracy.

 

W programie studiów na kierunku filologia angielska znajdziesz takie przedmioty jak np.:

 

Jak sam widzisz, oferta edukacyjna studiów na kierunku Filologia angielska jest dosyć elastyczna w celu zagwarantowania studentom możliwości wyboru interesujących ich przedmiotów, aby mogli pełnić przyszłą rolę zawodową z jak najlepszym przygotowaniem.

 

4. Nabywane umiejętności

Studia w Warszawie na kierunku Filologia angielska to nie tylko nieustanna, wyczerpująca nauka nowych zagadnień językowych. To również zdobywanie wiedzy o kulturze i historii krajów anglojęzycznych, zgłębianie literatury tego obszaru kulturowego, a także wzbogacanie swoich umiejętności interpersonalnych dzięki licznym zajęciom w grupach. Przedmioty, które na pewno napotkasz na swojej edukacyjnej drodze, będą roztaczały swoje spektrum między innymi wokół translatoryki, przygotowania pedagogicznego, leksyki, wymowy, przekładu.

 

5. Dla kogo te studia

Nie ulega wątpliwości, że istnienie jednego konkretnego kierunku studiów, który byłby w stanie odpowiedzieć na potrzeby i oczekiwania każdego z przyszłych studentów, jest wykluczone. Spróbujmy odpowiedzieć sobie na pytanie, do jakich odbiorców kierowane są studia na kierunku Filologia angielska.

Od małego chwalono twoje zdolności do nauki języków? Angielski był twoim ulubionym przedmiotem? Jesteś kontaktowy i posiadasz duże pokłady wrodzonej charyzmy, które sprawdziłyby się w zawodzie nauczyciela? Ciekawi cię kultura i historia krajów anglojęzycznych? Twierdząca odpowiedź na większość pytań z pewnością będzie początkiem świetnej przygody ze studiami na kierunku Filologia angielska w Warszawie!

Ile trwają studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie

Ile trwają studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie

Studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie, w zależności od typu studiów trwają 3 lata (studia I stopnia) lub 2 lata (studia II stopnia).

Kierunki studiów w Warszawie różnią się czasem, jaki należy poświęcić na ich ukończenie. Pierwszy stopień Filologii angielskiej, niezależnie od tego, czy zostanie podjęta stacjonarnie, czy niestacjonarnie, będzie trwał sześć semestrów, a więc 3 lata. Po pozytywnym przejściu przez ten akademicki czas, zostaniesz nagrodzony tytułem licencjata.

Studia filologiczne magisterskie na kierunku Filologia angielska będą trwały cztery semestry, a więc dwa lata, a ich ukończenie zagwarantuje poszerzenie możliwości zawodowych.

Gdzie studiować na kierunku filologia angielska w Warszawie?

 

Filologia angielska studia w Warszawie - uczelnie:

 • Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Akademia Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie
 • Uniwersytet Warszawski
 • Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie
 • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS w Warszawie
 • Wyższa Szkoła Turystyki i Języków Obcych w Warszawie
 • Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

 

Co warto sprawdzić przed rekrutacją na kierunek Filologia angielska w Warszawie

 

Gdzie studiować

Przed rekrutacją na kierunek Filologia angielska w Warszawie warto przede wszystkim zebrać wszystkie potrzebne informacje na temat warszawskich uczelni, które oferują możliwość podjęcia studiów na tym kierunku. Bowiem każde z miejsc kształcenia będzie rządziło się swoimi prawami w kwestii samego programu studiów oraz procedur rekrutacyjnych, obowiązujących każdego kandydata.

Uczelnie w Warszawie postanowiły odpowiedzieć na szerokie zainteresowanie przyszłych studentów kierunkiem Filologia angielska, wzbogacając swoją ofertę edukacyjną o ten kierunek. Na tę chwilę Filologię angielską można studiować aż na ośmiu uczelniach zarówno publicznych, jak i prywatnych.

 

Proces rekrutacji

Rozpoczęcie studiów pierwszego stopnia będzie wiązało się z koniecznością wzięcia udziału w konkursie świadectw maturalnych (w przypadku studiów stacjonarnych w uczelni publicznej) dlatego warto naukę do matury rozpocząć już dziś.

Kandydaci na studia drugiego stopnia na kierunku Filologia angielska będą musieli zmierzyć się z konkurencją podczas konkursu dyplomów ukończenia poprzedniego etapu edukacji. Zdobyte wówczas oceny będą mogły dać aplikantowi bilet wstępu do zasilenia grona studentów jednej z warszawskich uczelni.

 

Elektroniczna rejestracja kandydatów

Elektroniczna rejestracja kandydatów to początek drogi na sam szczyt kariery filologa angielskiego. Każdy z aplikantów musi, za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie internetowej wybranego przez siebie uczelni, wprowadzić uzyskane na maturze lub studiach pierwszego stopnia wyniki.

Warto być szczerym podczas uzupełniania owego formularza, bo prawda i tak zostanie szybko zweryfikowana.

Kolejnym i jednocześnie ostatnim krokiem jest kompletowanie, potrzebnych do zwieńczenia całego procesu, dokumentów. Przyda ci się ksero świadectwa maturalnego lub dyplomu ukończenia studiów pierwszego stopnia, fotografia do dokumentów oraz formularz aplikacyjny.

zasady rekrutacji na studia

Jaka praca po studiach na kierunku Filologia angielska w Warszawie

Jaka praca po studiach na kierunku Filologia angielska w Warszawie

Zawód, jaki będziesz mógł podjąć po ukończeniu studiów na kierunku Filologia angielska w Warszawie, nie ograniczy się do wyłącznie jednej placówki, wręcz przeciwnie – da ci na tyle szeroką możliwość wyboru, że z powodzeniem dopasujesz go do własnych predyspozycji, zainteresowań i szeroko rozumianych oczekiwań.

 

Jeśli aspirujesz do zostania nauczycielem, pracującym z młodzieżą na dowolnym etapie edukacji, zatrudnisz się w przedszkolach, szkołach i innych placówkach oświatowych. Odpowiednie podejście do najmłodszych oraz młodzieży da ci możliwość osiągnięcia sukcesu i zapobiegnie przedwczesnemu wypaleniu zawodowemu, bardzo często spotykanemu wśród nauczycieli.

 

 

Praktyczne zajęcia z translatoryki dadzą ci odpowiednie przygotowanie do wykonywania wszelkiego rodzaju tłumaczeń zarówno jako freelancer, jak i podczas współpracy z:

 • mass mediami
 • wydawnictwami prasowymi
 • międzynarodowymi korporacjami 

 

Jeśli będziesz chciał poświęcić trochę czasu na wykonanie specjalistycznych kursów po studiach, wówczas staniesz się tłumaczem przysięgłym, mającym do czynienia z różnoraką dokumentacją prawną.

Dla ceniących sobie codzienny kontakt z ludźmi, z pewnością znajdzie się praca w firmach zajmujących się handlem i dystrybucją towarów i usług na skalę globalną. Niewątpliwym atutem tego rodzaju zatrudnienia jest możliwość ciągłego samokształcenia w zakresie praktycznego używania języka angielskiego w mowie i piśmie.

 

►►

Absolwenci Filologii angielskiej w Warszawie będą mogli postarać się o założenie własnej działalności gospodarczej w postaci biura tłumaczeń, szkoły językowej, czy dowolnej innej placówki, której działalność będzie opierała się na stosowaniu języka angielskiego.

 

Wybierając studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie, otwierasz sobie furtkę do ogromnej liczby możliwości zawodowych, dzięki którym nie tylko będziesz w stanie uzyskiwać zadowalające gratyfikacje finansowe, ale również uczestniczyć w procesie samorozwojowym w zakresie zgłębianej dziedziny.

Studia na kierunku filologia angielska Warszawa – zaoczne (niestacjonarne)

Cechą charakterystyczną studiów w trybie niestacjonarnym jest ich weekendowy przebieg. Studenci decydujący się na tę formę kształcenia, zobowiązują się do uczęszczania w weekendowych zjazdach, które odbywają się zgodnie z ustalonym przez uczelnię terminarzem. Studenci zgłębiają prezentowane treści programowe w trakcie kilkugodzinnych wykładów i zajęć od piątku do niedzieli.

dowiedz się więcej na temat kierunku filologia angielska studia zaoczne w Warszawie

 

Jakie są ceny za studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie

Wszystkie kierunki studiów, których przebieg ma formę trybu niestacjonarnego, są płatne. Oznacza to, że kandydaci zobowiązują się do opłacania czesnego w formie kilku rat semestralnych, rocznych lub jednorazowej wpłaty za cały cykl kształcenia.

Wysokość opłat jest uzależniona od ustaleń danej uczelni w Warszawie, dlatego celem poznania więcej szczegółów w tej kwestii, należy zasięgnąć informacji na stronie internetowej uczelni lub poprzez kontakt z dziekanatem bądź sekretariatem.

dowiedz się więcej na temat cen za studia na kierunku filologia angielska - ceny w Warszawie

Jakie opinie mają studia na kierunku Filologia angielska w Warszawie?

Niezdecydowanie i zdolność do podejmowania pochopnych kroków są domeną ludzi w okresie maturalnym. Dlatego zanim zdecydujesz się na wybór studiów na kierunku Filologia angielska w Warszawie, warto, abyś poznał opinie studentów.

 

Kamila, studentka trzeciego roku Filologii angielskiej w Warszawie, mówi:

„Moja pasja do języków obcych i łatwość, z jaką zawsze przychodziła mi nauka nowych słówek i zwrotów skłoniły mnie do wyboru studiów na kierunku Filologia angielska. A dlaczego w Warszawie? Uważam, że miasto to daje doskonałe perspektywy zawodowe jak na polskie realia, w związku z czym nie wyobrażam sobie studiowania gdziekolwiek indziej.”

Kierunki filologiczne w Warszawie

fennistyka
germanistyka
hungarystyka
Rozwiń

Popularne kierunki filologiczne niestacjonarne w Warszawie

59 Uczelni w Warszawie

Warszawa przyciąga młodych ludzi z całego kraju. Przyjeżdżają tu na studia lub do pracy, w nadziei na zdobycie wykształcenia, doświadczenia zawodowego i wysoko płatnej pracy z perspektywami. Liczą na prestiż, sukces.

Warszawa ma wiele do zaoferowania dla studentów i kandydatów, ale także wiele od nich wymaga – progi punktowe oraz liczba chętnych na studia są tu wysokie. Również liczba studentów jest największa w Polsce: 15 uczelni publicznych i ponad 40 niepublicznych. Największą popularnością cieszą się Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska oraz Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.

Warszawskie uczelnie są uznawane za prestiżowe nie tylko w Polsce ale i za granicą. Cenione są za profesjonalną kadrę naukową i szerokie perspektywy rozwoju.

Sprawdź uczelnie i kierunki studiów w Warszawie#MUSISZ TO WIEDZIEĆ

 

 

POZOSTAŁE UCZELNIE W WARSZAWIE NA KTÓRYCH JEST KIERUNEK FILOLOGIA ANGIELSKA

Komentarze (21)

DoradcaOnlineVistula odpowiedz pokaż odpowiedzi (14)

Witam! Uczelnie Vistula ponownie otwierają Biuro Rekrutacji. Od 27 maja bieżącego roku możecie zapisać się na Wasze wymarzone studia. Jesteśmy dostępni dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących studiowania na naszej uczelni - jestem tu dla Was. Zachęcam do podjęcia dyskusji. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Sonia W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

Jeżeli chcę studiować zaocznie, to mam spodziewać się jakiś opłat przy zapisywaniu się ?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Sonia odpowiedz

Witaj, Sonia! Zarówno na studiach stacjonarnych jak i niestacjonarnych na kierunku ''Filologia angielska'' obowiązuje wpisowa opłata w wysokości 400 zł. Czy chcesz rozpocząć naukę na naszej uczelni? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Dorota W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@DoradcaOnlineVistula a czy istnieje możliwość rozłożenia na raty opłat za studia? I czy pojawiły się może jakieś okazje dla studentów którzy chcą zacząć naukę na Vistuli? @Sonia a masz może jakieś certyfikaty wybierając się na filologię angielską? Wiesz czy są konieczne?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Dorota odpowiedz

Witaj, Dorota! Oczywiście istnieje możliwość rozłożenia opłat za czesne na raty. Dla nowych studentów mamy promocję 3x0. Udział w Promocji uprawnia do skorzystania z następujących zniżek: 0 złotych opłaty rekrutacyjnej, 0 złotych opłaty wpisowej, 0 złotych opłaty za 1. miesiąc studiów. Promocja trwa do 30 czerwca bieżącego roku. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Dorota odpowiedz

Witaj, Dorota! Jeżeli chcesz ubiegać się o przyjęcie na studia stopnia licencjackie na kierunku Filologia w zakresie języka angielskiego, musisz spełniać co najmniej jeden z niżej wymienionych warunków: Zaliczyć egzamin maturalny z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym i/lub posiadać certyfikat języka angielskiego na poziomie B1. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

Sonia W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@Dorota akurat certyfikat mam. Stwierdziłam, że lepiej sobie zrobić bo na pewno kiedyś się przyda ? Planujesz iść na tą uczelnie ? @Doradca a czy na kierunku tym odbywają się jakieś wymiany studenckie ?

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: Sonia odpowiedz

Witaj, Sonia! Czy pytasz o program Erasmus+? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

noga W odpowiedzi do: Sonia odpowiedz

@Sonia certyfikat ważna sprawa, dobrze mieć. @Sonia gdzieś czytałem, że są wymiany. Jest możliwość też praktyk za granicą.

DoradcaOnlineVistula W odpowiedzi do: noga odpowiedz

Witaj, Noga! Jest możliwość wyjazdu za granicę w ramach programu Erasmus+. Czy jesteś zainteresowana takim wyjazdem? Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

noga W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

@doradca brzmi bardzo fajnie. niestety nie wiem czy poradzę sobie na takim wyjeździe.

Sona W odpowiedzi do: noga odpowiedz

@noga to wszystko zależy na jakim poziomie jest Twój język. Poza tym przecież nie będziesz tam sam, na pewno można liczyć na jakąś pomoc

ala W odpowiedzi do: Sona odpowiedz

A wiecie może czy Vistula prowadzi jakieś kursy przygotowawcze z języków przed rozpoczęciem studiowania? Tak żeby mieć pewność że nasz język jest na takim poziomie, żeby dostać się na uczelnię ?

michu W odpowiedzi do: ala odpowiedz

@ala a nie jest tak, że wymagany jest jakiś certyfikat?

gerwazy W odpowiedzi do: michu odpowiedz

Możesz zrobić kurs przygotowawczy jeżeli dobrze pamiętam ale to i tak musisz znać angielski dobrze pchając się na filologię. Na Vistula na pewno cię nauczą wiele ale musi mieć też jakieś podstawy.

DoradcaOnlineVistula odpowiedz pokaż odpowiedzi (5)

Witam! Mam zaszczyt zostać Waszym Doradcą Online. Chętnie odpowiem na wszystkie nurtujące pytania dotyczące studiowania na naszej uczelni. Zachęcam do podjęcia dyskusji. Pozdrawiam, Daria, Doradca Online, Akademia Finansów i Biznesu Vistula

kot W odpowiedzi do: DoradcaOnlineVistula odpowiedz

jest możliwość płatności w ratach za czesne?

Vii W odpowiedzi do: kot odpowiedz

@kot wydaje mi się, jak dobrze pamiętam że jest możliwość :) co jak co jest to dość spory wydatek i raty to dobre rozwiązanie

ala W odpowiedzi do: Vii odpowiedz

A czy wybierając opcję ratalną to finalnie wychodzi nas to drożej niż zapłacenie całej sumy z góry ?

michu W odpowiedzi do: ala odpowiedz

@ala wydaję mi się, że jak już to sa bardzo drobne różnice.

Dorota W odpowiedzi do: michu odpowiedz

Ogólnie dobrze, że jest taka możliwość. Sama z niej skorzystałam i jestem zadowolona